دانلود کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند

عکس جلد کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند

کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند نوشته دیوید دی برنز، به شما می‌آموزد که چگونه بدون استفاده از دارو اضطراب خود را کنترل کنید. استرس و اضطراب صرفا یک اختلال و گرفتاری است. اما در مواقعی می‌تواند شما را فلج کند و نمی‌گذارد آن کاری را که با زندگی‌تان می‌خواهید بکنید، انجام دهید.

در ساده‌ترین شکل، هرگاه با رویداد یا موقعیتی مواجه می‌شوید که آن را نسبت به توانمندی‌های خود چالش برانگیز می‌بینید، دچار اضطراب می‌شوید. کنترل اضطراب و استرس و پیشگیری از بروز آن نیازمند دانستن نکاتی است که در کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند (When panic attacks) به آن‌ها پرداخته شده است.

اضطراب اجتماعی از شایع‌ترین و ناتوان کننده‌ترین اختلالات اضطرابی است. این اختلال با ترسی مزمن و بسیار شدید از تحقیر شدن یا انجام دادن کاری که به شرمگین شدن فرد در موقعیت‌های اجتماعی منجر می‌شود، مشخص می‌گردد. به دلیل وجود چنین هراسی، فرد از موقعیت‌های اجتماعی اجتناب کرده یا در رویارویی با آن‌ها آشفتگی زیادی را تجربه می‌کند. فرد مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی، چنین هراسی را به ویژه در موقعیت‌های اجرایی و موقعیت‌هایی که طی آن‌ها، فرد تحت مشاهده دقیق قرار بگیرد، تجربه می‌کند. اضطراب اجتماعی، عملکرد اجتماعی، خانوادگی و شخصی فرد را تا اندازه‌ای زیادی مختل می‌سازد.

شما می‌توانید احساس‌تان را تغییر بدهید. درمان‌های جدید و قدرمتند بدون دارو، برای افسردگی و هر نوع اضطراب قابل تصور مانند نگرانی شدید، شرم، اضطراب صحبت در جمع، اضطراب امتحان، هراس‌ها و حمله‌های وحشت‌زدگی به وجود آمده است. هدف این درمان‌ها تنها بهبودی نسبی نیست، بلکه بهبودی کامل است و کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند راهنمای مناسبی برای برخورد با این مشکلات است. با شنیدن این کتاب صوتی شما صبح از خواب بیدار می‌شوید و روز را بدون هیچ ترسی و با اشتیاق شروع می‌کنید و به خود می‌گویید زنده بودن فوق‌العاده است.

با تمرین‌های این کتاب، این فرصت غنی در اختیار شما قرار دارد تا فضای درون، آرامش و راحتی را کشف کنید که میراث طبیعی ما انسان‌هاست. این همان میراثی است که ما معمولاً فراموش می‌کنیم؛ اما هنوز هم مدت‌هاست منتظر این آرامش هستیم. چون به نظر می‌رسد که زندگی ما از کنترل خارج‌ شده است. با مغتنم شمردن فرصت برای یادگیری و رشد مهارت‌های زندگی در زمان حال، می‌توانید آرامش و عدم دغدغه خاطری را در درون خودتان حتی در لحظات پر اضطراب ذهن و قلب ایجاد کنید.

دکتر دیوید دی برنز (David D Burns) فارغ‌التحصیل دانشکده پزشکی دانشگاه استانفورد است که دوران رزیدنتی روانپزشکی خود را در دانشگاه پنسیلوانیا پشت سر گذاشت و در حال حاضر در مقام استادیاری بخش روانپزشکی همین دانشگاه فعالیت می‌کند. دکتر برنز یکی از پایه‌گذاران روش شناخت درمانی است که اثر بخشی سریع آن در درمان افسردگی، اضطراب، روابط انسانی و به طور کلی مشکلات روانی، زبانزد خاص و عام است. دکتر برنز همچنین مبتکر روش درمان از طریق نوسازی حالات انسان است. از جمله جوایز متعددی که به دکتر برنز تعلق گرفته می‌توان به جایزه‌ی ثی بنت اشاره کرد که یکی از جوایز ارزشمند در زمینه پژوهش درباره پریشانی‌های روان به حساب می‌آید. دکتر برنز در عین حال مدیر «بنیاد پژوهش‌های علمی رفتاری» و قائم مقام روانپزشکی در مرکز پزشکی فیلادلفیا است.

فهرست مطالب

۵۶ دقیقه
فصل اول: فکر می‌کنم پس می‌ترسم
۲۱ دقیقه
فصل دوم: آیا مضطرب هستید یا افسرده‌اید؟
۱۳ دقیقه
فصل سوم: آیا با اختلال اضظراب مواجه هستید؟
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: ملت پلاسیو
۲۵ دقیقه
فصل پنجم: چقدر برایتان ارزش دارد؟
۳۱ دقیقه
فصل ششم: برگه‌ی روحیه‌ی روزانه
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: از باورهای مخرب علیه خود پرده بردارید
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: چگونه باورهای مخرب علیه خود را اصلاح کنید
۱۲ دقیقه
فصل نهم: روش چه می‌شود اگر؟
۱۳ دقیقه
فصل دهم: روش مبتنی بر محبت
۴۷ دقیقه
فصل یازدهم: روش مبتنی بر واقعیت
۳۷ دقیقه
فصل دوازدهم: روش‌های منطقی و علم معانی
۱۳ دقیقه
فصل سیزدهم: روش‌های کمی
۱۴ دقیقه
فصل چهاردهم: روش‌های مبتنی بر شوخ طبعی
۲۰ دقیقه
فصل پانزدهم: روش نقش گذاری و معنوی
۲۱ دقیقه
فصل شانزدهم: روش‌های انگیزه بخش
۲۲ دقیقه
فصل هفدهم: روش‌های ضد تنبلی و دفع الوقت کردن
۳۱ دقیقه
فصل هجدهم: در معرض قرار دادن کلاسیک
۲۸ دقیقه
فصل نوزدهم: در معرض قرار دادن شناختی
۲۷ دقیقه
فصل بیستم: در معرض قرار دادن میان فردی
۳۲ دقیقه
فصل بیست و یکم: روش احساس پنهان
۳۵ دقیقه
فصل بیست و دوم: انتخاب روش‌های موثر
۳۵ دقیقه
فصل بیست و سوم: استفاده یکجا از همه مطالب
۲۹ دقیقه
فصل بیست و چهارم: احساس بهتر در برابر بهتر شدن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهدلارام شکوهی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان

نظرات کتاب صوتی وقتی اضطراب حمله می‌کند

شکوفه صفربیرانوند
۱۳۹۸/۵/۸
من نسخه چاپی کتاب را خوانده ام. بهترین کتابی است که در زندگی‌ام مطالعه کرده ام. یک سال و اندی اضطراب کنکور جسم و روح من را فرسود و مانع پیشرفتم شد اما فقط با فرصت کوتاهی که صرف مطالعه‌ی این کتاب و اجرای توصیه‌های دکتر دی برنز کردم اضطرابم کاملا رفع شد!من این کتاب را «معجزه‌ی دکتر دی برنز برای که هم اضطراب» می‌نامم. امیدوارم شما بتوانید از راهکار‌های دکتر دی برنز برای حل اضطرابتان، به درستی بهره ببرید.
مریم احمدی
۱۳۹۸/۵/۲
کتاب بسیار عالی و راهگشا هست ولی گوینده با تندخوانی مانع از توجه به راهکارها میشه و خیلی سریع فقط جملاتو میخونه و با عجله به قسمت بعد میره. صدای گوینده خوب هست ولی عجله بسیار در خواندن مخصوصا کتابهای دسته روانشناسی، نتیجه کار رو خراب می‌کنه.
نیلوفر نصراله زاده
۱۳۹۸/۸/۲۷
در گویندگی هیچ توجهی به وجود مخاطب برای اثر نشده و صرفا در حد رفع تکلیف هس!انقدر متن سریع بیان میشه که سوای اینکه نمیشه تمرکز کنی رو موضوع، از شنیدنش عصبی هم میشی. همین موضوع باعث شد با اینکه ظاهرا محتوای کتاب خوب هس ولی بخاطر بدخوانی از خریدش صرف نظر کنم
سینا خدابخشیان
۱۳۹۹/۱/۱۷
لطفا این کتاب باارزش رو به یک راوی دیگه بدید تا با آرامش روخوانی کنه که روش هاشو بشه انجام داد چون با این سرعتی که میخونه خودشم متوجه نشده چی خونده میخوام بخرمش اما سرعت خوندن کتاب به قدری بالاست که منصرف شدم
سعید الف
۱۳۹۹/۵/۲۲
کتاب واقعا خوب و کاربردیه. روش‌هایی رو میگه که واقعا برای درمان اضطراب موثره. سرعت گوینده زیاده ولی جنس صدا و تسلطش خوبه. حدود ۴۰ تا روش موثر در مواجهه با اضطراب رو توضیح میده
مشاهده همه نظرات ۲۷