دانلود کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی نوشتۀ جان ویلیامز، با راهکارهایی که ارائه می‌دهد به شما کمک می‌کند تا استرس و اضطراب خود را کنترل و مهار کنید و ذهنتان را از هر گونه تشویش و نگرانی دور نگه دارید.

ذهن آدمی بسیار پیچیده، شگفت‌انگیز و جذاب است. به اعتقاد جان ویلیامز (John Williams) در کتاب صوتی پاکسازی ذهن (Declutter Your Mind) همواره افکار مختلفی در ذهن انسان وجود دارند، اما به محض اینکه شخص شروع به کنترل ذهن خود کند، این قدرت را می‌یابد تا اثرات این تفکرات را تقویت کند.

تعداد بسیاری از مردم، ذهنشان را از افکار گوناگون پر می‌کنند و به نوعی از انباشتگی ذهنی در رنج‌اند. آنان پیوسته نگران اتفاقاتی هستند که در گذشته رخ داده و مدام اضطراب و نگرانی اتفاقات رخ نداده در آینده را دارند. این دسته از افراد با همۀ وجود می‌کوشند تا کارهایشان را به طور هم‌زمان پیش ببرند.

به خاطر بسپارید که ذهنی مملو از انباشتگی فکری، یک ذهن ناکارآمد و نامناسب محسوب می‌شود و شما هیچ‌گاه نمی‌توانید به آسانی تمرکز کنید. با گذشت زمان، این انباشت فکری، فرسایش شما را در پی دارد و بر زندگی کاری و شخصی‌تان تأثیرات منفی می‌گذارد.

جان ویلیامز در این کتاب صوتی راهکارهای مؤثری برای کم کردن نگرانی به شما ارائه می‌دهد تا به واسطۀ آن‌ها بتوانید ذهن آرام‌تر و بازدهی بهتری داشته باشید.

زمانی که ذهن شما مرتب باشد، قادر خواهید بود بر کارهای متفاوت، تمرکز و مشکلات و دغدغه‌های روزمره‌تان را حل و فصل کنید. با استفاده از راهبردهای گفته شده در این کتاب صوتی، بهره‌وری شما افزایش می‌یابد و خواب راحتی را تجربه می‌کنید و سلامت روانی بهتری در انتظارتان خواهد بود.

مهم‌ترین نکته این است که شما باید بر ذهنتان تسلط پیدا کنید، نه بر رخدادهای بیرونی. با درک این نکته قدرت شما نیز افزایش می‌یابد.

شنیدن کتاب صوتی پاکسازی ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به آرامش روحی برسید و توانایی مهار اضطراب و نگرانی را در خود بیابید این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پاکسازی ذهن می‌شنویم:

از افراد زیادی شنیده‌ام که صحبت با دیگران دربارۀ مشکلات و درخواست کمک از آن‌ها نشانۀ ضعف است! این درست نیست و اگر واقعاً آرزو دارید ذهن خودتان را پاکسازی کنید، باید این موضوع را درک کنید. همۀ ما در زندگی خودمان افرادی را داریم که عمیقاً برایمان مهم هستند، آن‌ها را دوست داریم. فارغ از اینکه چقدر احساس تنهایی می‌کنید همیشه افرادی در زندگی شما هستند که دوست دارند بنشینند و بدون اینکه شما را قضاوت کنند به مشکلات شما گوش دهند.

آن‌ها به شما اهمیت می‌دهند و شما را دوست دارند. شاید آن فرد یک دوست، یک شریک یا یکی از اعضای خانوادۀ شما باشد. وقتی زندگی ما سخت می‌شود و تحت فشار قرار می‌گیریم به آسانی ممکن است این حقایق را نادیده بگیریم. شاید احساس کنید که با اظهار مشکل خودتان به دیگران بار این مشکلات را بر دوش آن‌ها می‌گذارید، شاید فکر می‌کنید که اگر به تنهایی با مشکلات مواجه شوید، این نشان‌دهندۀ قدرت شماست. حالا اجازه بدهید دلیل حقیقی صحبت نکردن با دیگران را به شما بگویم.

مسئله این است که وقتی تحت فشار قرار می‌گیرید و ذهن شما دچار انباشتگی می‌شود و نمی‌توانید از موقعیت سخت پیش آمده عبور کنید، در میان گذاشتن این مشکلات با دیگران برای شما به معنای تأیید و اعتراف به سخت بودن شرایط است. برای بیشتر مردم این اعتراف نیاز به شجاعت و قدرت دارد. اگر فکر می‌کنید که دوستان و خانواده نباید از آنچه بر شما می‌گذرد آگاه شوند می‌توانید به متخصصانی مراجعه کنید که در همه جای دنیا وجود دارند و آمادۀ شنیدن حرف‌های شما هستند.

 ۳ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه - آنچه که شما بر آن کنترل دارید ذهن خودتان است نه رخدادهای بیرونی
۶ دقیقه
فصل اول - دلایل انباشتگی ذهن خود را درک کنید
۲۰ دقیقه
فصل دوم - با چند نفس عمیق شروع کنید
۶ دقیقه
فصل سوم - با سر به مشکلات خود حمله کنید
۳۱ دقیقه
فصل چهارم - از کمک گرفتن نترسید
۱۱ دقیقه
فصل پنجم - در هر زمان فقط یک کار انجام دهید
۱۵ دقیقه
فصل ششم - دیروز را فراموش کنید
۸ دقیقه
فصل هفتم - برای فردا برنامه‌ریزی کنید
۱۳ دقیقه
فصل هشتم - از سرریز اطلاعات اجتناب کنید
۱۶ دقیقه
فصل نهم - تصمیمات مهم را هم‌اکنون بگیرید نه فردا
۹ دقیقه
فصل دهم - اولویت‌بندی کردن را بیاموزید
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم - مدیتیشن کنید
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم - کمی بخوابید
۷ دقیقه
فصل سیزدهم - شتاب زندگی خود را کندتر کنید
۸ دقیقه
فصل چهاردهم - با کسی صحبت کنید
۳ دقیقه
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

برای دانلود کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

نظرات کتاب صوتی پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

سجاد خوشبخت
۱۳۹۹/۱۰/۴
کتاب خوبیه و گوینده هم مناسبه اما نفس گیری گوینده یه خورده خیلی کم ازار دهنده‌ی برای همین یک ستاره کم می‌کنم
زهرا محمدی
۱۴۰۰/۱/۷
گاهی حس می‌کردم که ذهنم جایی برای یادگیری ندارد، حس کامپیوتری را داشتم که حافظه‌اش پر شده بود، این کتاب رو گرفتم که بتونم حافظم رو سبک کنم، کتابی بدی نیست
الهام دهقان
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
برای من که مشکل تمرکز ذهن وخیلی استرس داشتم کمک کرد، عالی بود
مشاهد همه نظرات (۲۱)