دانلود کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

جیمز پترسون پرفروش‌ترین نویسنده جهان در کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)، داستان خطرناک و رازآلود قتلی را به تصویر می‌کشد که در آن هویت و هدف قاتل در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و یکی از جنازه‌ها نیز به طور معجزه‌آسایی در سردخانه زنده باقی می‌ماند. این رمان جنایی و پلیسی شماره یک پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است.

درباره کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان):

جیمز پترسون این بار نیز به سراغ سوژه‌ای جنایی و معمایی رفته و در کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) (The Medical Examiner) داستان قتلی اسرارآمیز را به تصویر می‌کشد که در آن مردی به نام کلر، پزشک قانونی ارشد، طبق روال همیشگی به محل کار خود می‌رود و به او اطلاع می‌دهند که پنج جسد جدید به سردخانه منتقل کرده‌اند. زمانی که کلر برای بررسی جسدها به آنجا می‌رود ناگهان متوجه نفس کشیدن یکی از جنازه‌ها می‌شود.

کتاب پزشک قانونی قصه‌ای هیجان انگیز و پیچیده دارد و شما همراه با یک پزشک و کالبدشناس وارد ماجرایی جذاب خواهید شد که در آن زنی میلیونر و مرموز به طرز عجیبی از سردخانه زنده بیرون می‌آید. این زن تعریف می‌کند که همراه با مردی در هتل بوده و در همان زمان به آن‌ها سوءقصد شده است؛ اما نمی‌داند که سرمنشأ این ماجرا کیست...

نگاهی به مجموعه باشگاه قتل زنان:

مجموعه‌ای جذاب و پرمخاطب که از میان 21 رمان، تنها دو کتاب آن در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار نگرفت. موضوع اصلی داستان‌های مجموعه باشگاه قتل زنان (Women's Murder Club) جرم و جنایت است و معمولا پرونده به دست چندین زن حل و فصل می‌شود.

جیمز پترسون برای نوشتن چندین رمان این مجموعه با نویسندگانی چون ماکسین پاترو و آندرو گروس همکاری کرده است.

کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل هیجان هستید و از شنیدن داستان‌های جنایی و رازآلود لذت می‌برید، این کتاب جذاب به شما پیشنهاد می‌شود.

جیمز پترسون را بیشتر بشناسیم:

او یک نویسنده معمایی و جنایی‌نویس آمریکایی است که به عنوان پرفروش‌ترین و معتبرترین داستان‌سرای جهان شناخته می‌شود. جیمز پترسون (James Patterson) در حال حاضر رکورد جهانی گینس را برای جایگاه شماره یک پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در اختیار دارد و بیش از 380 میلیون نسخه از آثارش تاکنون به فروش رفته است.

پترسون اولین شخصی بوده که یک میلیون کتاب الکترونیکی فروخته و در سال 2016 نیز مجله فوربس برای سومین سال متوالی او را با درآمد 95 میلیون دلاری در صدر فهرست پردرآمدترین نویسندگان قرار داد. همچنین در سال 2015 جیمز پترسون جایزه ادبیات را از بنیاد ملی کتاب ایالات متحده دریافت کرد و از او به خاطر ایجاد شور کتاب‌خوانی در میان مردم تقدیر شد.

او اولین نویسنده‌ای به شمار می‌رود که به طور همزمان در صدر لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های بزرگسال و کودک نیویورک تایمز قرار گرفته و همچنین از روی آثار او چندین فیلم سینمایی ساخته شده است.

برخی از مهم‌ترین رمان‌های این نویسنده آمریکایی عبارتند از: «مجموعه باشگاه قتل زنان، من، آلکس کراس هستم، سرجوخه وگاس، رزها قرمزند و...»

در بخشی از کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) می‌شنویم:

وقتی آن روز صبح ریچارد کانکلین زودتر از خواب بیدار شد، برای رسیدن به سیندی تلاش کرد. اما جای او در تخت‌خواب خالی بود و حتی گرم هم نبود. چند دقیقه طول کشید که یادش بیاید که او از سگ لینسی محافظت می‌کند. او لبخند زد؛ از مهربانی او بود که بیدارش نکرده بود.

ریچارد دوش گرفت، لباس پوشید و روی سینک تست کره‌ای را که روی آن را با شکلات یوهو پوشانده بود، خورد. با اولین استارت ماشین برونکوی قدیمی‌اش را روشن کرد و به سمت دایره قتل اداره پلیس ایستگاه جنوبی، جایی که در آن کار می‌کرد، حرکت کرد.

وقتی کلر با او تماس گرفت در حال پارک ماشینش در یک بلوک آن طرف‌تر از اداره پلیس در خیابان هریت بود. او اتفاق‌های عجیبی را که اتفاق افتاده بود، شرح داد. کانکلین گفت: من اول ورودم رو به دفتر کار اعلام می‌کنم بعد میام پیش‌تون.

 ۳ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۵ دقیقه
پیشگفتار
۶ دقیقه
فصل اول
۶ دقیقه
فصل دوم
۳ دقیقه
فصل سوم
۴ دقیقه
فصل چهارم
۴ دقیقه
فصل پنجم
۹ دقیقه
فصل ششم
۶ دقیقه
فصل هفتم
۹ دقیقه
فصل هشتم
۵ دقیقه
فصل نهم
۶ دقیقه
فصل دهم
۵ دقیقه
فصل یازدهم
۲ دقیقه
فصل دوازدهم
۷ دقیقه
فصل سیزدهم
۵ دقیقه
فصل چهاردهم
۵ دقیقه
فصل پانزدهم
۶ دقیقه
فصل شانزدهم
۷ دقیقه
فصل هفدهم
۶ دقیقه
فصل هجدهم
۶ دقیقه
فصل نوزدهم
۸ دقیقه
فصل بیستم
۴ دقیقه
فصل بیست و یکم
۵ دقیقه
فصل بیست و دوم
۸ دقیقه
فصل بیست و سوم
۷ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۸ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۴ دقیقه
فصل بیست و ششم
۶ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۵ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۶ دقیقه
فصل بیست و نهم
۸ دقیقه
فصل سی‌ام
۵ دقیقه
فصل سی و یکم
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

برای دانلود کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

نظرات کتاب صوتی پزشک قانونی (باشگاه قتل زنان)

زاها م
۱۳۹۹/۱۲/۱۸
اونقدر برام جذاب و پیچیده نبود که بخوام پیشنهادش بدم. کل داستان ۲ساعتم نمیشد و بنظرم این قیمت براش مناسب نیست، البته اجرا خیلی خوب بود.
نازنین ش
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
داستان شروع خوبی داشت ولی در ادامه چنان کسل کننده شد که به زور تمامش کردم
مشاهد همه نظرات (۲)