دانلود کتاب صوتی کالسکه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کالسکه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کالسکه

کتاب صوتی کالسکه اثر نیکلای گوگول درباره‌ی مالکی میان مایه به نام فیثاغوروویچ است که روزی به ضیافت ناهار ژنرال سواره نظام دعوت می‌شود. در طول مهمانی که تا انتهای شب می‌انجامد، ژنرال از اسب ابلقی برای حاضران حرف می‌زند که بی‌همتاست و جزو دارایی خاص او محسوب می‌شود.

فیثاغوروویچ تحت تاثیر مستی و جوی که به وجود آمده از دهانش می‌پرد که صاحب کالسکه‌ای عجیب و منحصر به فرد است. توجه حاضران به گفته‌هایش جلب می‌شود و او همگی را برای ناهار فردا به خانه‌اش دعوت می‌کند. فردا ظهر در حالی که فیثاغوررویچ در خواب است و سرخوشی شب پیش نیز از سرش پریده با این خبر همسرش از خواب بیدار می‌شود که گروهی سواره به سوی خانه شان می‌آیند. گوگول (Nikolai Gogol) در این داستان نیز هم چون دیگر آثارش با بیانی شوخ و طنزی گزنده‌ آینه‌ای در برابرمان می‌گیرد و ما را با عادات مضحک‌مان روبرو می‌کند.

در اجرای کتاب صوتی کالسکه (The Carriage) از تکنیک بازسازی لحظه به لحظه ماجرا از طریق تغییر لحن و صدا استفاده شده تا شرایط مضحک شخصیت اصلی که خود خواسته به این وضعیت دامن زده است‌، پررنگ‌تر و برجسته‌تر شود.

نیکلای گوگول به عنوان یکی از نویسندگان موفق روس شناخته می‌شود. وی پیش‌قدم رئالیسم انتقادی در ادبیات روسیه و یک طنزپرداز قوی در میان نویسندگان به شمار می‌رود. کتاب‌هایی همچون شب‌ها کنار دهکده‌ی دیکانکا، تاراس بولبا، بینی، نفوس مرده (روح‌های مرده)، پرتره، میرگرود، کالسکه، شنل و نمایشنامه‌های عروسی، بازرس و قماربازان و... از این نویسنده به فارسی ترجمه شده‌اند.

 ۴۳ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
کالسکه - بخش اول
۲۱ دقیقه
کالسکه - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کالسکه

برای دانلود کتاب صوتی کالسکه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کالسکه

نظرات کتاب صوتی کالسکه

borzou farshad
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
توی نویسنده‌های روس به نظرم اول از همه ایشون توی سبک پردازش شخصیتهاش بعد چخوف و بعد تولستوی و داستایوفسکی.... ولی انگار به فرهنگ ما کلا نزدیکه برای منکه خیلی قابل لمسه توصیفاتشون
borzou farshad
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
عالی بود هم کتاب هم گوینده من عاشق اقای صمصامی هستم‌ای کاش کتابهای بیشتری رو برای ما بخونن خیلی خوب بود من گوگول را بسیار دوست دارم
ایرج بایرامی
۱۳۹۸/۷/۱۴
همه ما از زیر شنل گوگول بیرون آمده ایم
مشاهد همه نظرات (۷)