دانلود کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش

جفری گیتومر در کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش به 99.5 پرسش از سوال‌هایی که هر فروشنده‌ای با آن روبه‌رو می‌شود، پاسخ‌های درست، کاربردی، مفید و راهگشا می‌دهد. این پاسخ‌ها فروش بالا و ثروتمند شدن شما را حتمی می‌کند.

زمانی که یک فروشنده در فروش محصول خود شکست می‌خورد چه پرسش‌هایی در ذهنش شکل می‌گیرند؟ آیا پاسخی برای سوالاتش پیدا می‌کند؟ فروشنده‌ها و بازاریاب‌های موفق و برجسته چگونه عمل می‌کنند؟ راز موفقیت آن‌ها در چیست؟

کتاب طلایی سین جیم‌های فروش (Little Red Book of Sales Answers)، در کم‌ترین زمان و با عوض کردن شیوه‌های قبل، به شما کمک می‌کند به فروشنده‌ای موفق و درخشان تبدیل شوید. تمام فروشنده‌ها در پی پاسخی سریع، به موقع و مجانی برای افزایش فروش خود هستند. این کتاب طلایی به همه پرسش‌های شما پاسخ‌های سریع و مجانی می‌دهد.

جفری گیتومر (Jeffrey Gitomer) در این کتاب سعی می‌کند تا راهکارهای بسیار مفید، سریع، دقیق و کاربردی درباره‌ی نحوه‌ی فروش را به شما آموزش دهد و همچنین فروشندگان را برای مقابله با برخوردهای پیش‌بینی نشده‌ی مشتریان آماده کند و توانایی اشخاص را برای ارائه مناسب‌ترین جواب در شرایط گوناگون افزایش دهد. فروشندگان تنها مخاطبین این کتاب طلایی نیستند، بلکه تمامی مدیران و اشخاص برجسته و فعال در زمینه‌ی کسب و کار می‌توانند جزء مخاطبان این کتاب باشند.

جفری گیتومر یکی از نویسندگان درخشان و سخنرانان برجسته‌ی شیوه‌های فروش است. او در 15 سال گذشته به طور میانگین سالانه بیش از 100 کنفرانس در کشورهای گوناگون آمریکایی، اروپایی، آسیایی و آفریقایی برگزار کرده است. یکی از کتاب‌های مشهور او کتاب مقدس فروش نام دارد که در سال 2003 نوشته شده و به زبان‌های گوناگون ترجمه شده و در آن از تکنیک‌های نوین فروشندگی صحبت شده است.

در بخشی از کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش می‌شنویم:

پشیمانی خریدار، یکی از بزرگ‌ترین مخمصه‌ها در فروش است که کمتر به آن پرداخته شده است. تو سفارش بزرگی می‌گیری... دو روز بعد، ایمیل یا فاکسی دریافت می‌کنی (هرگز خبری از تماس تلفنی نیست!) که در آن خواسته شده سفارش را فسخ کنی. سناریوی بدتر: تو برای گرفتن تأییدِ سفارش به مشتری زنگ می‌زنی، و فرد مسئول یک جورهایی آب شده و رفته توی زمین.

این اتفاق مخصوصاً درمورد خرید اقلام بزرگ مثل اتوموبیل، خانه، پیانو یا قایق اتفاق می‌افتد. مشتری‌ها معمولاً از روی احساس خرید می‌کنند، و وقتی به خانه برمی‌گردند و درموردش فکر می‌کنند، به این نتیجه می‌رسند که پولش را ندارند (یا به این نتیجه می‌رسند که واقعاً آن را نمی‌خواهند، یا دیگران نظر آن‌ها را عوض می‌کنند، یا با همسرشان درمورد آن وارد جرّوبحث می‌شوند).

حتی دولت هم می‌داند که مردم از خریدهای‌شان پیشمان می‌شوند. برای همین هم در قانون آمده که خریداران اجازه دارند بدون پرداخت جریمه نظرشان را عوش کنند، و بندِ «فسخ سه‌روزه» در تمام فاکتورهای خرده فروشی‌ها گنجانده شده است.

برخی فروشنده‌ها آن‌قدر احمق هستند که این پشیمانی را بخشی جدایی‌ناپذیر از فرایندِ فروش می‌دانند، ولی در اصل، به دست خودشان دارند ایده‌ی فسخ را در ذهن مشتری می‌پرورانند. آنچه باید انجام دهند این است که نتایج مثبتِ خرید را برای مشتری برجسته کنند، و او را برای تغییر عقیده‌ی احتمالی‌اش آماده کنند و بگویند که برای رفع پشیمانی‌اش چه کاری انجام دهد.

می‌دانی تو چرا این کار را نمی‌کنی؟ چون بزدل‌تر از آن هستی که به مشتری بگویی ممکن است عقیده‌اش عوض شود و، در صورت پشیمان شدن، چه کاری انجام دهد. این کاری است که باید انجام دهی: به مشتری بگو وقتی به خانه رسید، ممکن است درمورد توانایی خریدش شک کند، یا فکر کند که همین جنس را می‌توانسته جای دیگری ارزان‌تر بخرد، یا دیگران نظرش را عوض کنند. بعد به او بگو که در مواجه با هر کدام از این موارد چه کاری انجام دهد. حتی می‌توانی برگ کاغذی به او بدهی تا تردیدها و دلایل پشیمانی‌اش را بنویسد. یا حتی سی‌دی یا ویدئوی کوتاهی به او بدهی در مورد اینکه چرا مردم به دلایلی اشتباه سفارشی را کنسل می‌کنند.

 ۶ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۳۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۲ دقیقه
پیشگفتار
۹ دقیقه
آغاز
۱۸ دقیقه
بخش اول - اصلاح فردی که منجر به رشد فردی می‌شود - قسمت اول
۱۷ دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
بخش دوم - یافتن مشتری جدید و متقاعد کردنش - قسمت اول
۱۳ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۱۳ دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم - چطور بر موانع سد راهت غلبه کنی - بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم - ساختن بنای فروش - قسمت اول
۱۵ دقیقه
بخش چهارم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم - قسمت سوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم - قسمت چهارم
۱۶ دقیقه
بخش چهارم - قسمت پنجم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم - قسمت ششم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم - قسمت هفتم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم - قسمت هشتم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم - دوست شدن، ساختن رابطه - قسمت اول
۱۸ دقیقه
بخش پنجم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم - قسمت سوم
۱۶ دقیقه
بخش پنجم - قسمت چهارم
۱۴ دقیقه
بخش ششم - ساختن برند شخصی خودت - قسمت اول
۱۱ دقیقه
بخش ششم - قسمت دوم
۸ دقیقه
بخش ششم و نیم: نکته‌ی آخر!
۳ دقیقه
تشکر
۶ دقیقه
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش

برای دانلود کتاب صوتی کتاب طلایی سین جیم‌های فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کتاب طلایی سین جیم‌های فروش
Hossein Moradi
۱۳۹۹/۱/۸
کتاب‌های جفری گیتومر عالین
Mahdi Danesh
۱۳۹۹/۱/۷
عالیه خیلی استفاده کردم
امیرحسین تزروی
۱۳۹۹/۴/۱۹
این کتاب واقعا دارای مطالب مفیدی است و خیلی زبان سلیسی داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)