دانلود کتاب صوتی گذرگاه زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گذرگاه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گذرگاه زندگی

کتاب صوتی گذرگاه زندگی اثر سارا ام. هاپ، مجموعه‌ای از جملات قصار و زیباست که حضور گرم و آرامش بخش پروردگار را در زندگی تک تک انسان‌ها یادآوری می‌کند.

درباره کتاب صوتی گذرگاه زندگی:

سارا ام. هاپ (Sarah M. Hupp) با گردآوری اشعار مارگارت فیشبک پاورز و آیات متون مقدس در کتاب صوتی گذرگاه زندگی (Footprints: along the pathway of life)، به شما کمک می‌کند تا ردپای خداوند را در تمامی امور زندگی خود حس کنید و بدانید که پروردگار همیشه همراه شماست.

این اثر شنیدنی و آرام‌بخش می‌تواند راهنمایی مناسب برای خودسازی درونی شما باشد و هربار که درگیر مشکلات شخصی و کاری‌تان شدید، جملات قصار کتاب گذرگاه زندگی از حضور دائمی خداوند و نعمت‌هایش برایتان می‌گوید.

کتاب صوتی گذرگاه زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید هر روز حس و حالی مثبت داشته باشید و با یاد خداوند کارهای روزمره‌تان را انجام دهید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی گذرگاه زندگی می‌شنویم:

خداوند خودش را به ما می‌نمایاند؛ گرمی‌ست هنگامی که سرد می‌شویم؛ یار و همدم است، هنگامی که تنها می‌شویم؛ قدرت و قوت است، هنگامی که ضعیف می‌شویم؛ آشتی و آرامش است، هنگامی که آشفته می‌شویم؛ شجاعت و شهامت است، هنگامی که هراسان می‌شویم؛ شعر و ترانه است، هنگامی که غمگین می‌شویم و قوت و غذاست، هنگامی که گرسنه می‌شویم. (باب بنسن)

پروردگار ما را به سوی راه‌های ناشناخته و رو به ترقی تشویق و هدایت می‌کند؛ هرچند که آهسته قدم برداریم؛ هرچند که در راه‌مان ضعیف و متزلزل شویم؛ هرچند که طوفان و تاریکی‌ها بارها روز را تیره و تار کند. هنگامی که ابرها کنار بروند، می‌دانیم که اوست ما را هدایت و تشویق می‌کند. (ایرن ویلی)

 ۴۴ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۶ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش اول
۱۱ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش دوم
۱۶ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی گذرگاه زندگی

برای دانلود کتاب صوتی گذرگاه زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گذرگاه زندگی

نظرات کتاب صوتی گذرگاه زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.