دانلود کتاب صوتی گیسو کمند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گیسو کمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گیسو کمند

کتاب صوتی گیسو کمند اثر والت دیزنی (Walt Disney) داستان پادشاه و ملکه‌ای عادل است که در کنار مردم به خوبی و خوشی زندگی می‌کردند. در همان زمان قطره‌ای از خورشید روی زمین می‌چکد و از آن گلی طلایی‌رنگ می‌روید.

پیرزنی جای آن گل را پیدا می‌کند و خود را به وسیلهٔ آن جوان می‌کند. او نمی‌خواهد که بقیه جای آن گل را پیدا کنند و به خاطر همین این موضوع را به هیچ‌کسی نمی‌گوید و خودش هرچند وقت یک‌بار به کنار آن گل می‌رود و با خواندن آواز نیرو و زیبایی جوانی خود را پس می‌گیرد. تا این‌که ملکه باردار می‌شود و در بستر بیماری می‌افتد.

مردمان شهر همه به دنبال دارویی برای بیماری وی هستند. آن‌ها این گل طلایی را پیدا می‌کنند و جوشاندهٔ آن را به ملکه می‌دهند. ملکه حالش خوب می‌شود و دختری (راپانزل) با موهای طلایی به دنیا می‌آورد. آن‌ها در روز تولد او بالنی نورانی به آسمان می‌فرستند. آن پیرزن که زندگی خود را در خطر می‌بیند تصمیم می‌گیرد تا تکه‌ای از موهای او را بدزدد، وقتی شبانه به کاخ می‌رود متوجه می‌شود که با بریدن موها، آن‌ها به رنگ قهوه‌ای درمی‌آیند و قدرت خود را از دست می‌دهند. برای همین راپانزل را می‌دزدد و...

در قسمتی از کتاب صوتی گیسو کمند (Tangled) می‌شنویم:

روزی روزگاری پادشاه و ملکه‌ای در سرزمین زندگی می‌کردند اونا در کنار هم زندگی شادی داشتند. وقتی ملکه منتظر تولد فرزندش بود، بیمار شد. سرباز‌های شاه همه جا رو گشتند تا اینکه یه گل طلایی جادویی پیدا کردند. حال ملکه خوب شد. خیلی زود دختر بچه ای با موهای طلایی به دنیا آمد.

 ۱۷ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
گیسو کمند

راهنمای دانلود کتاب صوتی گیسو کمند

برای دانلود کتاب صوتی گیسو کمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گیسو کمند
عسل کریمی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
مثل همیشه عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)