دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید

کارن ام. مکس منس در کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید، ماجرای قتل مرموز و عجیب دانش آموزی به نام سایمون را روایت می‌کند که هیچ کس در مدرسه خبر ندارد قاتل واقعی کیست و تنها چهار نوجوان مظنون این ماجرا هستند. این اثر یکی از کتاب‌های درخشان و پرفروش نیویورک‌تایمز در سال 2017 است.

درباره کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید:

«همه مظنون هستند و چیزهایی برای پنهان کردن دارند.» این جمله کلیدی‌ترین عبارت کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید (One of Us Is Lying) است. کتابی پرفروش که حدود 130 هفته در صدر لیست کتاب‌های نیویورک تایمز قرار داشت و نامزد بهترین داستان ادبیات کودک و نوجوان گودریدز در سال 2017 شد.

داستان رمان یکی از ما دروغ می‌گوید، از جایی آغاز می‌شود که چهار شخصیت اصلی داستان به نام‌های برانوین، نیت، کوپر و ادی درگیر ماجرای قتل یکی از همکلاسی‌هایشان در مدرسه می‌شوند؛ یعنی پسری عجیب و گوشه گیر به نام سایمون که به طرز مشکوکی کشته می‌شود و پلیس در طی تحقیقاتش می‌فهمد که سایمون همیشه در دبیرستان‌شان برنامه‌ای خاص اجرا می‌کرده و هربار درباره یکی از دانش آموزان حرف می‌زده است. این بار نیز نوبت این چهار نفر بوده و پلیس متوجه می‌شود که آن‌ها در زندگی شخصی‌شان رازهایی دارند که ممکن است به خاطر فاش نشدن آن‌ها توسط سایمون، دست به قتل او زده باشند.

هر کدام از این متهمین در سبک زندگی‌شان باهم تفاوت زیادی دارند. نیت زندگی بی‌بند و بار و تبهکارانه‌ای دارد، اَدی دختری دلربا و زیبا، سایمون اهل ورزش و بسیار با استعداد و آینده‌نگر و برانوین دختری باهوش و منظم است اما هرکدام خطاهایی کرده‌اند که برملا شدن آن‌ها آینده‌شان را خراب می‌کند.

در طی تحقیقات پلیس ابتدا این چهار دانش آموز به یکدیگر شک می‌کنند اما با گذشت زمان پیوندی بین آن‌ها شکل می‌گیرد تا بتوانند از شر این ماجرا خلاص شوند.

کارن ام. مک منس را بیشتر بشناسیم:

کارن ام. مکس منس (Karen M. McManus) نویسنده‌‌ای آمریکایی است که به خاطر نوشتن اولین رمانش یعنی کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید، موفق شد به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز تبدیل شود. این نویسنده پس از این موفقیت، رمان‌های دیگری را نیز نوشته است.

او در دانشگاه شمال شرقی رشته روزنامه نگاری خوانده و از سوژه‌های خبری در داستان‌های خود استفاده می‌کند. مک منس هم اکنون در ماساچوست ایالات متحده سکونت دارد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید:

- کتابی فوق العاده، هیجان انگیز و سرگرم کننده که آن را با اشتیاق تا انتها می‌خوانید. (Bustle. com)
- توطئه‌های پر پیچ و خم، اتفاقات شگفت آور و شخصیت پردازی جذاب، کتاب را به یک اثر هیجان انگیز و جالب تبدیل کرده است. (گاردین)
- هر چه کتاب جلوتر می‌رود، رمز و راز داستان بیشتر می‌شود، شخصیت‌ها پیچیدگی بیشتری پیدا می‌کنند و شاهد عمق و تعلیق بیشتری در داستان هستیم. (VOYA, Starred Review)

کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به کتاب‌‌های جنایی و معمایی علاقه مند هستید و می‌خواهید راز یک قتل عجیب را کشف کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید می‌شنویم:

قبل از اینکه خبرنگارها بیایند، چیزهایی شنیده بودم. سه ون جلوی مدرسه پارک شده و دوربین‌هایشان را آماده کرده‌اند و منتظر زنگ آخر هستند. از لحاظ قانونی اجازه ورود به محیط مدرسه را ندارند اما تا جایی که می‌توانستند، نزدیک شده‌اند. دبیرستان عاشق این موقعیت است.

ساعت آخر چد مرا پیدا می‌کند و می‌گوید که دانش آموزان صف کشیده‌اند تا با آن‌ها مصاحبه شود. «اونا درمورد تو سوال می‌پرسن، فکر کنم دوست داشته باشی که در پشتی بری. اجازه ندارن بیان به پارکینگ، پس می‌تونی با موتورت از لای درخت‌ها در بری.»

به راهرو می‌روم و به دنبال برانوین می‌گردم. معمولا در مدرسه زیاد با هم حرف نمی‌زنیم تا این را با صدای وکیلش می‌گوید: از افزایش احتمال درست بودن تئوری‌های پلیس جلوگیری کنیم.

شک ندارم که دارد سکته می‌کند. او را در کنار قفسه‌ای به همراه میو و یکی از دوست‌هایش پیدا می‌کنم. نزدیک است بالا بیاورد؛ وقتی من را می‌بیند، دستش را تکان می‌دهد و حتی وانمود نمی‌کند که من را نمی‌شناسد. می‌پرسد: «شنیده‌ای که چه اتفاقی افتاده؟» سرم را به نشانه‌ی تایید تکان می‌دهم.

 ۱۱ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۵۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۲۹ دقیقه
فصل اول: سایمون می‌گوید / برانوین
۱۸ دقیقه
فصل دوم: سایمون می‌گوید / ادی
۳۰ دقیقه
فصل سوم: سایمون می‌گوید / برانوین
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: سایمون می‌گوید / ادی
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: سایمون می‌گوید / برانوین
۲۳ دقیقه
فصل ششم: سایمون می‌گوید / کوپر
۲۰ دقیقه
فصل هفتم: سایمون می‌گوید / ادی
۱۹ دقیقه
فصل هشتم: سایمون می‌گوید / برانوین
۱۴ دقیقه
فصل نهم: سایمون می‌گوید / ادی
۲۵ دقیقه
فصل دهم: قایم‌باشک / برانوین
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: قایم‌باشک / نیت
۲۳ دقیقه
فصل دوازدهم: قایم‌باشک / برانوین
۱۶ دقیقه
فصل سیزدهم: قایم‌باشک / کوپر
۲۹ دقیقه
فصل چهاردهم: قایم‌باشک / ادی
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم: قایم‌باشک / نیت
۲۵ دقیقه
فصل شانزدهم: قایم‌باشک / برانوین
۲۳ دقیقه
فصل هفدهم: قایم‌باشک / ادی
۳۱ دقیقه
فصل هجدهم: قایم‌باشک / برانوین
۲۳ دقیقه
فصل نوزدهم: جرئت یا حقیقت / نیت
۱۴ دقیقه
فصل بیستم: جرئت یا حقیقت / کوپر
۲۲ دقیقه
فصل بیست و یکم: جرئت یا حقیقت / برانوین
۱۶ دقیقه
فصل بیست و دوم: جرئت یا حقیقت / کوپر
۱۲ دقیقه
فصل بیست و سوم: جرئت یا حقیقت / ادی
۲۵ دقیقه
فصل بیست و چهارم: جرئت یا حقیقت / نیت
۲۷ دقیقه
فصل بیست و پنجم: جرئت یا حقیقت / برانوین
۲۳ دقیقه
فصل بیست و ششم: جرئت یا حقیقت / برانوین
۲۰ دقیقه
فصل بیست و هفتم: جرئت یا حقیقت / برانوین
۱۷ دقیقه
فصل بیست و هشتم: جرئت یا حقیقت / کوپر
۲۸ دقیقه
فصل بیست و نهم: جرئت یا حقیقت / ادی
۳۲ دقیقه
فصل سی‌ام: جرئت یا حقیقت / نیت
۲۵ دقیقه
موخره:‌ سه ماه بعد
۲ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید

برای دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یکی از ما دروغ می‌گوید

نظرات کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید

بتول صدیقی پور
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
صداها بسیار زیبا و دلنشین بودن مخصوصا صدای نیت ولی تلفظ اسامی و حتی بعضی کلمات فارسی گاها اشتباه بود. مثل اولوویا بجای گفتن الویا (olivia) یا اسم ونسا.
Hani Khodadadian
۱۳۹۹/۱۱/۴
عالی عالی هم داستان و هم راوی👌🏽
پانیذ م
۱۳۹۹/۱۰/۱
عالی بود، هم داستان، هم روایت ها
مشاهد همه نظرات (۵)