دانلود کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم

کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم نوشته اسپنسر جانسون، به طور ساده و عمیق، بالا بردن فرهنگ مراقبت از خود و دیگران را در قالب داستانی جذاب شرح می‌دهد. برای یک دقیقه هم که شده فکر کنید که چگونه تحرک و شادی بیشتر و حال بهتر را می‌توانید در خود ایجاد کنید.

درباره کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم:

بزرگ‌ترین دلیل موفقیت در کار و زندگی، موفقیت درونی‌ است. زمانی که از خودتان خوب مراقبت کنید، در نتیجه از خود و دیگران، خشم کمتری داشته و شادتر هستید. وقتی شادترید بهتر کار می‌کنید و رفتارتان با اطرافیان هم بهتر می‌شود.

همه شما از اینکه چه چیزی برایتان خوب است آگاه هستید. ولی با عجله و شتاب‌زدگی از این موضوع غفلت می‌کنید و به اندازه کافی از خود مراقبت نمی‌کنید. وظیفه همه شما این است که برای تغییرات مثبت تلاش کنید. اینکه چند بار در روز، یک دقیقه برای خود وقت بگذارید و با خودتان باشید، یکی از راه‌های تغییر مثبت است.

با استفاده از یک دقیقه‌هایی که وقت می‌گذارید، زندگی را برای خود و دیگران بهتر کرده و زمانی که یک دقیقه از همه چیز دست می‌کشید و فقط به مسیر نگاه می‌کنید، معمولاً راه مناسب‌تری را انتخاب می‌کنید. وقتی روزی چند بار یک دقیقه برای خود صرف کنید، احساس خوبی خواهید داشت و این موضوع همان دلیلی است که باعث خوشحالی‌تان می‌شود.

کتاب یک دقیقه برای خودم (One Minute For Myself) برای یادآوری این نکته به هر یک از شماست که یک دقیقه بایستید، بنگرید و ببینید چگونه می‌توانید از خود و دیگران مراقبت کنید.

در این کتاب تاجری دنبال بزرگ‌ترین موفقیت فردی می‌گردد. او می‌خواهد در کار و در خانه شادتر باشد. او به دنبال تعادل بیشتری در زندگی است. به نظر می‌رسد که عمویش می‌داند چطور هم خودش و هم دیگران را شاد کند. پس با عمو تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد یکدیگر را ببینند. برای روز بعد یک قرار ملاقات می‌گذارند... .

کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید بدانید چطور می‌توانید بیشتر و بهتر از خودتان مراقبت کنید، این کتاب را گوش دهید.

با اسپنسر جانسون بیشتر آشنا شویم:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از معتبرترین متفکران و نویسندگان محبوب جهان است که با نوشتن کتاب پرفروش چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد، در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. این کتاب که جانسون را به شهرتی جهانی رساند، تاکنون به 37 زبان دنیا ترجمه شده و 28 میلیون بار به چاپ رسیده است.

از این نویسنده و پزشک آمریکایی همواره به عنوان فردی یاد می‌شود که موضوعات پیچیده را انتخاب می‌کند اما می‌تواند راه‌حل‌هایی ساده برای آن‌ها ارائه دهد.

از دیگر آثار مهم و مشهور او می‌توان به کتاب مدیر یک دقیقه‌ای اشاره کرد که با همکاری کن بلانچارد نوشته شده و یکی از کتاب‌های محبوب در زمینه مدیریت به شمار می‌رود. همچنین در مجموع بیش از 46 میلیون نسخه از کتاب‌های اسپنسر جانسون به چهل و هفت زبان دنیا منتشر شده است.

نوشته‌های جانسون در رسانه‌های بزرگی همچون آسوشیتدپرس، بی بی سی، سی ان ان، فورچون، نیویورک تایمز، نمایش امروز، مجله تایم، یو اس ای تودی و یونایتد پرس اینترنشنال دیده شده و توانسته توجه آن‌ها را به خود جلب کند. او سرانجام بر اثر ابتلا به سرطان در سن 78 سالگی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم می‌شنویم:

همکار عمو به مرد در دفترش خوش‌آمد گفت و پرسید: «خب می‌خواهید بدانید چطور مراقبت از تو می‌تواند روی دیگران تأثیر بگذارد؟» مرد با خودش فکر کرد: «این زن یک راست رفت سر اصل مطلب. عجیب نیست که رئیس است.»

«عموی شما واقعاً به من کمک کرد. اگر کمکی هست که از دست من بربیاید خوشحال می‌شوم که این کار را انجام بدهم. چند سال پیش عمویتان به خیلی از ما در اینجا درس خیلی مهمی داد. او قبلاً رئیس من بود و راستش را بگویم واقعاً خیلی روی مخ بود! اما آن مال قدیم‌ها بود. بعد اتفاق عجیبی افتاد. او یک‌دفعه خیلی آدم دلچسبی شد و کارش با اینکه قبلاً هم خوب بود، به شکل عجیبی بهتر شد. هیچ کدام از ما نمی‌توانست بفهمد چه اتفاقی برایش افتاده است. تا اینکه بالاخره شجاعت پرسیدنش را پیدا کردم. او به جای اینکه به ما بگوید از ما سوال‌هایی پرسید و به هر حال جواب آن‌ها را می‌دانستیم.»

برادرزاده خندید. او می‌دانست منظور زن چیست. «عمویتان پرسید برای مراقبت از خودت چقدر زمان صرف می‌کنی؟ از کارت بهتر از خودت مراقبت می‌کنی؟ اعتراف کردیم که خیلی از خودمان خوب مراقبت نمی‌کنیم. سرمان به انجام کارهای دیگر گرم بود. بعد به ما گفت که شروع به مراقبت بهتر و توجه بیشتر به خودش کرده. به خاطر اینکه این کارها را برای دیگران از جمله خانواده و همکارانش هم انجام می‌دهد ما خیلی تعجب کردیم.»

«چرا تعجب کردید؟»

«چون متوجه شده بودیم که او داشت مراقبت بهتری از کارش انجام می‌داد و رفتارش خیلی با دیگران بهتر می‌شد. درست برعکس چیزی که می‌گفت به نظر می‌رسید. او به ما گفت دلیلش این بوده که حالا از خودش بهتر مراقبت می‌کند. همین، توجه ما را به خودش جلب کرد. بعداً به ما گفت متوجه شده که روش برخوردش با دیگران همان روشی بوده که با خودش برخورد می‌کرده است.»

 ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
فصل اول
۲۷ دقیقه
فصل دوم
۱۶ دقیقه
فصل سوم - مراقبت از من
۱۲ دقیقه
فصل چهارم
۳ دقیقه
فصل پنجم
۴ دقیقه
فصل ششم - مراقبت از تو
۹ دقیقه
فصل هفتم
۷ دقیقه
فصل هشتم
۴ دقیقه
فصل نهم
۴ دقیقه
فصل دهم - مراقبت از ما
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم
۶ دقیقه
فصل سیزدهم - مزایای جهانی
۷ دقیقه
فصل چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم

برای دانلود کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک دقیقه برای خودم

نظرات کتاب صوتی یک دقیقه برای خودم

محمد کیا
۱۴۰۰/۲/۱۵
کتابراه فوق العاده است من کتابخوان نبودم از وقتی با برنامه شما آشنا شدم بیشتر کتاب میخوانم از وقتی کتاب میخوانم سطح کیفیت زندگی‌ام بالاتر رفته و تاثیرم بر دنیای پیرامونم هم بیشتر شده و این را کاملا احساس میکنم ممنون شما هستم و برایتان دعای خیر میکنم
مهدی غدیرزاده
۱۴۰۰/۲/۱۷
ممنونم از کتابراه به خاطر این کتاب عالی که گذاشته و این کتاب به همه دوستان که دنبال آرامش در زندگی هستند گوش بدن گوینده‌های خوبی داشت در کل کتاب در مورد این مفهوم مهم صحبت میکنه که اول باید خودمون دوست داشته باشیم تا به آرامش برسیم از جمله کتاب که خیلی خوشم آمد این بود که گفت در اول صبح اول خودت به آغوش بکش و جمله دیگر کتاب اول باید خودت دوست داشته باشی تا بعد دیگران دوست داشته باشی و یک مثال بسیار ساده میزنه وقتی یک اسب می‌خواد یک باری به بالا کوه بکشه اگه جای گاری اسب عوض بشه آیا اسب میتونه بار به بالا کوه ببره مسلما نه پس اگه اول ما خودمون دوست داشته باشیم می‌تونیم بقیه به راحتی به خوشبختی برسونیم بازم ممنونم از کتاب راه بابت کتاب‌های عالی
م نظری
۱۴۰۰/۲/۱۷
اگرچه با یک سری مهارتهای جسمی می‌توانیم به شاد بودن خود کمک کنیم ویک سری از اموری که در ذهنمان ما را اذیت می‌کنند با برطرف کردن آن‌ها می‌توانیم به آرامش برسیم ولی هیچ کس بهتر از خدای بزرگ نمی‌تواند نسخه‌ای بدهد که انسان به شادی وآرامش برسد همین ذکرها ودعاها وخود آیه‌های قرآن می‌توانند هر کدام در به شرایطهای مختلف انسان کمک کنند چون خداوند تمام بعدهای انسان را می‌شناسد وبرای همه‌ی آن‌ها نسخه دارد البته تمام آن‌ها باید به صورت عادت درون خود تکرار کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم یعنی یک ذکر هر روزه در خود تکرار کنیم البته بعد از سالم نگه داشتن جسم خود با همین موردهایی که بعضی هایش در کتاب صوتی اشاره کرده بود
مشاهد همه نظرات (۱۶۹)