دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم توسط سه تن از بزرگ‌ترین ایده‌پردازان و شگفت‌انگیزترینِ نویسندگان به نام‌های جیمز اسکینر، رویس کروگر، مارک ویکتور هانسن نوشته شده که دربردارنده‌ی ایده‌هایی است که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد و شما را به سوی موفقیت سوق دهد.

کتاب 101 ایده برتر، یک مجموعه ده جلدی است که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب‌وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره‌وری، یادگیری، معنویت و... بسیار ارزشمند و راهگشا است. در هر جلد این کتاب، به 10 موضوع در حوزه روانشناسی کاربردی و مهارت‌های زندگی کاربردی و اجتماعی پرداخته می‌شود. 

کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودن آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه است. شنونده می‌تواند در کمتر از 15 دقیقه تمامی نکات و رازهای هر ایده را یاد بگیرد. 

مارک ویکتور هانسن (Mark Victor Hansen) یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآورد. 

جیمز اسکینر (James Skinner) مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می‌کند. هم‌چنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس‌ترین متفکرین تجاری می‌شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می‌شود. 

رویس کروگر (Roice Krueger) یکی از مؤسسین "فرانکلین کاوی" از بزرگ‌ترین شرکت‌های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه‌های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم می‌شنویم:

«فروکاست‌گرایی می‌گوید؛ اگر شما امور را در اجزاء کوچک‌تر و کوچک‌ترشان مطالعه و بررسی کنید بالاخره می‌توانید کل را بفهمید که البته بسیار مسخره است.

تقریباً تمامی جایزه‌های نوبل در فیزیک بر اساس همین ایده‌ی فروکاست‌گرایی و اینکه چه کسی قبل از سایرین توانسته یک واحد سازه‌ی بسیار کوچک از جهان را کشف کند، اعطا شده است.

اگر شما اتم را کشف کنید، ما به شما یک جایزه‌ی نوبل می‌دهیم. اگر چیز کوچک‌تری را کشف کنید، مثل الکترون یا پروتون؛ در آن صورت ما جایزه‌ی نوبل دیگری به شما خواهیم داد. آنگاه اگر شما باز هم چیزِ کوچک‌تری را کشف کنید، مثل گلون و کوارک، جایزه‌ی نوبل دیگری به شما می‌دهیم. اگر شما بتوانید چیزی حتی از این‌ها هم کوچک‌تر کشف کنید، مثل سیم‌های لرزان، باز هم نوبل دیگری به شما خواهیم داد.

بنابراین صدها سال است که ما می‌کوشیم کل جهان را با نگاه کردن به کوچک‌ترین ذرات ممکن کشف کنیم. اما آیا کسی می‌تواند بفهمد که در خصوص این موضوع چه اشکالی وجود دارد؟»

 ۳ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۲۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
ایده‌هایی که می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند
۴۱ دقیقه
داروین در مقام یک مدیر اجرایی
۱۷ دقیقه
حل بحران
۱۰ دقیقه
وقار، شأن و منزلت
۱۱ دقیقه
انداختن توپ
۲۱ دقیقه
نظم و انضباط
۴۲ دقیقه
تقدیر در خدمت انسان‌های جسور و مدبر است
۲۳ دقیقه
ترس تنها مانع
۱۷ دقیقه
یافتن اهداف
۲۷ دقیقه
تمرکز
۲۰ دقیقه
بخشندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم

برای دانلود کتاب صوتی 101 ایده برتر - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  101 ایده برتر - جلد دوم
Mahmod Mohammadi
۱۳۹۸/۵/۲۱
بسیار مفید و آموزنده
فاطمه فراهانی
۱۳۹۷/۱۱/۷
کتاب خوبیه نکات موفقیت رو بطورخلاصه اماتاثیرگذاربیانکرده
سمانه ثنایی فر
۱۳۹۷/۷/۶
توصیه میکنم گوش بدین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)