دانلود کتاب صوتی 12 ستون موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

کتاب صوتی 12 ستون موفقیت اثر جیم ران، اثری شگفت‌انگیز و خارق‌العاده در قالب داستان است که به شما راهکارهای مفیدی در حوزه‌های شکوفایی فردی، ارتقای کسب و کار و موفقیت شخصی ارائه می‌دهد.

این اثر خلاصه‌ی کتاب مشهور 12 ستون موفقیت (Twelve pillars of success) است. تردید نکنید که کتاب حاضر جزو برترین و تاثیرگذارترین آثاری خواهد بود که در طول زندگی‌تان آن را شنیده‌اید. به مطالب آن بیندیشید و آن‌ها را در زندگی خود پیاده کنید تا زندگی‌تان به طرز حیرت‌آوری به سمت رویدادهای مثبت تغییر جهت پیدا کند. این کتاب صوتی برای تمام مردم جهان و نسل‌های گوناگون، مفید و اثرگذار است.

داستان کتاب درباره‌ی مردی به نام مایکل جونز است که ماشینش در کنار جاده خراب می‌شود و این اتفاق زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند. او پیاده به راه می‌افتد تا بتواند از خانه‌ای در آن اطراف کمک بگیرد. چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی زیبا و باعظمت به نام دوازده ستون وجود دارد که نظر مایکل را جلب می‌کند. چارلی، سرایدار این عمارت در درست کردن خودرو به مایکل کمک می‌کند و رابطه‌ای که میان آن دو به وجود می‌آید باعث این می‌شود که چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت "دوازده ستون" را در قالب 12 ستون موفقیت به مایکل آموزش دهد.

همه‌ی افراد در آرزوی موفقیت و رسیدن به مراتب بالاتر به سر می‌برند و اگر بخواهند می‌توانند فردی موفق بشوند. اما تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند، در واقع بیشتر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش پا افتاده تن در می‌دهند، بدون اینکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند. باور کنید در این دنیا هیچ چیز با ارزشی، راحت و از روی شانس به دست نمی‌آید. برخی فکر می‌کنند که بخت و اقبال با آن‌ها یار بوده است. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته‌اند که شایستگی آن‌ را داشته‌اند و شایستگی آنان به این علت بوده که با اصول موفقیت آشنا شدند و آن‌ را به کار بسته‌اند.

جیم ران (Jim Rohn) و کریس وایدنر (Chris Widener) هر دو از نامداران مشهور آموزش موفقیت و رشد فردی به حساب می‌آیند. جیم ران یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت و سخنران‌های انگیزشی در قرن کنونی است و هنوز پندها و سخنان او در صدر قرار دارند. او سال‌های بسیاری است به مناطق گوناگون دنیا سفر می‌کند، تا بتواند فلسفه و اصول بنیادین موفقیت را کشف کند.

به عقیده جیم ران، در اصول اصلی موفقیت، حقایق جهانی و ابدی نهفته است که تمامی آدم‌ها می‌توانند از آن در همه بعدهای زندگی خود استفاده کنند و همواره فردی شاد، موفق و ثروتمند باشند. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش اشخاص دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت کرده‌اند، مانند آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشته است.

 ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
پیشگفتار
۱۲ دقیقه
ستون اول: اقبال به روی شما لبخند می‌زند، تا تو نخوای هیچ چیزی تغییر نمی‌کند
۵ دقیقه
ستون دوم: تو زندگی مواظب سلامتی باش
۵ دقیقه
ستون سوم: محبت و رحمت در رابطه
۵ دقیقه
ستون چهارم: تعیین هدف
۳ دقیقه
ستون پنجم: بهره‌ی صحیح و مفید از زمان
۱۰ دقیقه
ستون ششم: همیشه بهترین‌ها را برای خود بخواه
۴ دقیقه
ستون هفتم: همیشه احساس کن که شاگردی
۴ دقیقه
ستون هشتم: زندگی در جایگاه فروش
۵ دقیقه
ستون نهم: معمولا درآمد نمی‌تواند از رشد شخصی جلو بزند
۵ دقیقه
ستون دهم: همه‌ی رابطه‌ها یک زمینه‌ی مشترک را ایجاد می‌کند
۶ دقیقه
ستون یازدهم: دنیا همیشه برای یک رهبر بزرگ جا دارد
۷ دقیقه
ستون دوازدهم: از خودت یک ارث خوب به جا بگذار

راهنمای دانلود کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  12 ستون موفقیت

نظرات کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

Mojtaba Seyed
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
بسیار عاااالی بود
مفید و پر محتوا. کل ۱۲ ستون رو تو‌ی کاغذ برا خودم خلاصه کردم و بعد همرو یجا دوباره گوش دادم و خییییییییلی انرژی روحی گرفتم.
مرسی از نرم‌افزار خوبتون. هرچی تشکر کنم کمه. خدا یا همون نیروی برتر یا همون کائنات یا به هرچیزی ک اعتقاد دارین عوضشو بهتون بده😘😘😘😘
mayam pakzad
۱۳۹۹/۲/۴
کتاب مفید بود. و لی تحمل صدای راوی خیلی خیلی سخت. اگر راوی به صورت عادی کتاب رو میخوند خیلی بهتر بود. پشیمان شدم چرا اول نمونه رو گوش ندادم.
موسی سلمانی
۱۳۹۸/۶/۱۸
یکی از بهترین کتاب‌هایی که شنیدم این کتاب بوده که باعث ایجاد انگیزه برای حرکت به سمت موفقیت میشه.
مشاهد همه نظرات (۴۰)