دانلود کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار

  • از: استفن ریچاردز کاوی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار

کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار (میکرو کتاب)، اثر استفن کاوی بهترین انتخاب برای افرادی است که زمان‌های محدودی دارند و افراد پر مشغله‌ای هستند.

کتاب ۷ عادت افراد تاثیرگذار (7habit of highly effective people) دربارهٔ هفت رفتار صحبت می‌کند که در مردمان تاثیر گذار به شکل عادت درآمده است. این هفت عادت به شرح زیر است:

عادت اول: عامل بودن، یعنی مسوولیت کار خود را برعهده گرفتن
عادت دوم: ذهناً از پایان شروع کن، یعنی به روشنی مقصدتان را بدانید. تا بدانید که می‌خواهید به کجا برسید.
عادت سوم: نخست به اولین‌ها بپرداز
عادت چهارم: طرز فکر برنده - برنده، مردمان موثر، تفکر برنده - برنده دارند
عادت پنجم: اول فهمیدن و سپس فهماندن، اول در پی فهمیدن باشید، سپس سعی کنید بفهمانید.
عادت ششم: نیروی جمعی ایجاد کنید
عادت هفتم: اره ات را تیز کن

با گذشت ۲۰ سال از چاپ اولین نسخهٔ، این کتاب تا کنون به ۳۸زبان زنده دنیا ترجمه شده و بیش از ۲۵میلیون نسخه از آن فروش رفته است. همچنین به عنوان مهم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین کتاب بازرگانی قرن ۲۱ معرفی شده است و استیون کاوی را به شهرت و ثروت عظیمی رسانده است.

استفن کاوی (Stephen Richards Covey)، تعلیم دهنده، نویسنده، تاجر و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. محبوب‌ترین کتاب او هفت عادت مردمان موفق نام دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با خواندن آن‌ها‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که مطالعه کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۵۱ دقیقه، ۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۷ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
فصل اول
۳ دقیقه
فصل دوم
۲ دقیقه
فصل سوم
۳ دقیقه
فصل چهارم
۳ دقیقه
فصل پنجم
۲ دقیقه
فصل ششم
۳ دقیقه
فصل هفتم
۶ دقیقه
فصل هشتم
۱۶ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار

برای دانلود کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  7 عادت افراد تاثیرگذار

نظرات کتاب صوتی 7 عادت افراد تاثیرگذار

منا صالح
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
هم با میکرو کتابش و هم با صدای یکنواخت خواننده ارتباط نمیگیرم اصلا... کاش کل کتاب رو با صدای یک خواننده‌ی حرفه‌ای به صورت صوتی میذاشتید... 2 بار گوشش دادم ولی برخلاف سایر کتابهای موفقیت تاثیر زیادی روی من نداشت خود کتاب خیلی بهتره... پیشنهاد میکنم کتاب کاملش رو بخونید
Ali Yarahmadian
۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بسیار بسیار کتاب با ارزش و مفیدی هست، اکیدا توصیه میکنم متن کتاب رو با دقت تمام و با ریزبینی دنبال کنید. نسخه صوتی هم قطعا به کیفیت متن نیست ولیکن قطعا نسبت به عبور از کتاب، گزینه مناسب تری هست
سارا حیدری
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
ممنونم خوب بود سطح کتاب رو من از ۵، چهار نمره دادم چون‌توقع خودم‌سطحش بیشتر بود این کتاب مقدمه کتاب اثر مرکب هستش بنظرم اثر مرکب تو کتابهای موفقیت هنوز پرچم داره صوتیش که عالی بود من قصد دارم‌کاغذی هم تهیه کنم
مشاهد همه نظرات (۳۱)