دانلود کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا

ایزابل تویوس در کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا، انواع بیماری‌های تنفسی را معرفی می‌کند و راه‌های شناسایی هر کدام از آن‌ها را به تفصیل مطرح می‌کند و در ادامه به گونه‌های رایج این قبیل بیماری‌ها یعنی سرماخوردگی و آنفلوآنزا می‌پردازد.

سرماخوردگی چیست؟

سرماخوردگی یکی از رایج‌ترین بیماری‌های تنفسی است و در بیشتر مواقع بینی و راه‌های تنفسی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. علائم اولیه‌ی این بیماری خستگی و عطسه است و در صورت ادامه یافتن به سرفه و گلودرد نیز می‌رسد. بیشترین طول درمان برای سرماخوردگی سه هفته است. سرماخوردگی یکی از رایج‌ترین بیماری‌ها در میان انسان‌ها است برای همین علاوه بر مراجعه به پزشک، درمان‌های خانگی جایگزینِ بسیاری هم برای آن وجود دارد که به تعداد زیادی از آن‌ها در کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوآنزا (Overcoming colds and flu) اشاره می‌شود.

درمان‌های خانگی سرماخوردگی

برخی از خوراکی‌ها سبب کاهش عوارض سرماخوردگی می‌شوند و برخی دیگر عفونت‌های ناشی از این بیماری را کم می‌کنند. در میان آن‌ها می‌توان به مواردی همچون موز، پرتقال، لیمو شیرین، فلفل دلمه‌ای، سیر، پیاز و... اشاره کرد.

از اهمیت و خواص گیاهان دارویی در درمان این بیماری هم نباید غافل ماند؛ آویشن، اکالیپتوس، گل ختمی و... از جمله گیاهانی هستند که در درمان بیماری سرماخوردگی کمک بزرگی به ما می‌کنند و ایزابل تویوس (Isabel Toyos) در کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوآنزا به تمامی این موارد به صورت مبسوط پرداخته است.

کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوآنزا (overcoming colds and flu) یک دفترچه‌ی راهنمای کوچک و مختصر برای تمام کسانی است که از بیماری‌های تنفسی رنج می‌برند و می‌خواهند با درمان‌های خانگی عوارض آن‌ها را به حداقل برسانند.

جملات برگزیده از کتاب غلبه بر سرماخوردگی و آنفلوآنزاها:

- بدن ما برای کاربرد‌های مخصوص، به ویژه برای حفظ سیستم ایمنی خود، به ویتامین‌ها نیاز دارد. افرادی که رژیم غذایی فاقد ویتامین‌ها و مواد معدنی دارند، زودتر سرما می‌خورند و از آنفلوآنزا (علائم جزئی تا شدید‌تر) رنج می‌برند.

- شما باید همیشه قبل از تغییر رژیم غذایی با پزشک‌تان مشورت نمایید.

- از زمان‌های گذشته غذا نه تنها به عنوان یک درمان طبیعی برای جلوگیری از سرماخوردگی، آنفلوانزا و دیگر بیماری‌های تنفسی مصرف می‌شده، بلکه برای معالجه‌ی آن‌ها نیز بوده است. با گذشت زمان علوم غربی اثبات کرده که یک رژیم غذایی متوازن و مقوی می‌تواند به مبارزه‌ی بدن علیه بیماری‌ها کمک کند.

در بخشی از کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوآنزا در مورد خواص درمانی عسل برای بهبود سرماخوردگی می‌خوانیم:

این ماده‌ی شیرین می‌تواند به عنوان یک آنتی‌بیوتیک کلی عمل کند و مواد بازدارنده‌ای دارد که با باکتری‌ها مبارزه کرده، از عفونت‌ها جلوگیری می‌کنند. به تسکین علائم سرماخوردگی کمک می‌کند و‌ التهابات را آرام می‌نماید. آن را می‌توان به عنوان یک مکمل روزانه مصرف نمود. به خاطر طعم شیرین و خوشمزه‌اش برای کودکان خوب است. چون عسل قند زیادی دارد، حتماً بعد از مصرف آن مسواک بزنید.

 ۱۰۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-972-151-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
بیماری‌های تنفسی چیست؟
مبارزه با سرماخوردگی و آنفلوانزا
درمان‌های تکمیلی
یوگا برای تنفس
شیاتسوی نیروبخش
بازتاب‌شناسی تقویت کننده
آب‌درمانی آرام‌بخش
درمان با گیاهان دارویی
گیاهان شفابخش و روغن‌های معطر
غذاهای شفابخش
غذا‌های تقویت‌کننده

راهنمای دانلود کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا

برای دانلود کتاب غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  غلبه بر سرماخوردگی‌ها و آنفلوانزا
Mina Aligholizadeh
۱۳۹۹/۱/۲۳
واقعا عالی و کاربردی هست حتما مادران مطالعه کنند
محمدرضا مطیع
۱۳۹۸/۱۲/۹
کتابهای بسیار خوبی خوبی ارائه میشود.
حسین فاضلی زاده
۱۳۹۹/۵/۲۰
خیلی کتاب خوبی است ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)
بیماری های ویروسی، سرماخوردگی، آنفلوانزا، کتاب غلبه بر سرماخوردگی ها و آنفلوآنزا، کتاب غلبه بر سرماخوردگی ها و آنفلونزا، کتاب غلبه بر سرماخوردگی ها و آنفولانزا، درمان گیاهی سرماخوردگی، درمان سرماخوردگی با طب سنتی، درمان سریع سرماخوردگی در منزل، مدت سرماخوردگی ویروسی، درمان سرماخوردگی ویروسی، داروی گیاهی برای سرماخوردگی و سرفه، قرص پیشگیری از سرماخوردگی، پیشگیری از سرماخوردگی کودکان، تقویت بدن برای جلوگیری از سرماخوردگی، ضد سرماخوردگی، گیاه درمانی، خواص گیاهان، درمان گیاهی، داروهای گیاهی، راهنمای گیاه درمانی، خواص دارویی گیاهان، طب گیاهی، درمان بیماری ها، روش طبیعی درمان بیماریها، شناخت گیاهان دارویی، خواص غذایی سبزیجات، سبزی درمانی، انواع گیاهان دارویی، Isabel Toyos، overcoming colds and flu، درمان سرماخوردگی بزرگسال، درمان سرماخوردگی در پنج دقیقه، چگونه سرماخوردگی را سریع درمان کنیم، درمان سریع سرماخوردگی در خانه، درمان سریع سرماخوردگی و گلودرد، درمان قطعی آنفلوانزا، درمان سریع آنفلوانزا، برای آنفولانزا چه بخوریم، درمان آنفولانزا با عسل