دانلود کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره

کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره، مجموعه‌ای 5 جلدی است که محمدحسین فردوسی، عادل شیرازی و عارف شیرازی آن را گردآوری کرده‌اند. هر جلد از این کتاب به مبحثی از فن مذاکره می‌پردازد.

مذاکره فنی است که لازمه هر انسان موفقی می‌باشد. در این مجموعه 5 جلدی فن مذاکره (Negotiation Skill)، درباره یک زندگی بهتر و موفق‌تر، از خرید خانه و خودرو گرفته تا مذاکره برای افزایش حقوق صحبت شده است. یادتان باشد هر کلامی با هر فرد می‌تواند مذاکره باشد. از مذاکرات بین‌المللی تا درخواست پول توجیبی از پدر! مذاکره فنی است لازمه هر انسان موفق که بدون آن فرد همواره دچار خسارت می‌شود.

اگر می‌خواهید شانس و موفقیت خود را چند برابر کنید این مجموعه 5 جلدی را بخوانید تا با تکنیک‌های بی‌نظیر مذاکره بتوانید شرایط را به مثبت تغییر دهید. مهارت زندگی، چیدمان صحنه در مذاکره، طراحی و برنامه‌ریزی مذاکره، رو در رو و کارگاه آموزشی مذاکره کننده موضوعات این مجموعه را شامل می‌شود.

در بخشی از کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره می‌خوانیم:

قرآن می‌گوید "مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را" ... . من می‌گویم "اگر درخواست نکنید، هرگز اجابت نمی‌شوید".

پرسیدن و درخواست نقطه شروع هر مذاکره است. در ساده‌ترین مذاکرات، هنگامی‌که خطرات اندک بوده و مسائل نسبتاً جزئی هستند، نمی‌بایست وقت خود را هدر دهید. تنها درخواست کنید! در این شرایط، لازم نیست نگران استراتژی، تاکتیک یا هر آمادهسازی دقیق دیگر باشید. نیازی به تلاش نیست. تنها جلو رفته و سوال خود را مطرح کنید. در صورتیکه خیر یا شاید دریافت کردید، سپس می‌توانید از آنجا مذاکره را به پیش برده یا اگر مساله بسیار کوچک است آن را فراموش کنید. اما از شنیدن پاسخ بله متعجب خواهید شد. درخواست کردن تا حد زیادی مانند ماهیگیری است. تا زمانیکه قلاب در آب است، نمی‌توان گفت چه گرفتهاید. اما در صورتیکه قلاب در قایق باشد، نمی‌توانید چیزی بگیرید.

حرف مرا بپذیرید: با این روش ماهیگیری به چیزهای خوب و بد بسیاری دست خواهید یافت. چندین سال پیش، یک حفاظ برای پوشش یک پنجره شیشهای در آپارتمان خود خریداری نمودم. هنگامی‌که از پله‌ها بالا می‌رفتم به صاحب‌خانه برخورد کردم. "من این تور را همین الان به قیمت 40 هزار تومان خریداری نمودم. خودم آن را نصب کرده و در آپارتمان به صورت دائمی باقی خواهم ماند. آیا می‌توانم بازپرداختی برای آن دریافت کنم؟" صاحب‌خانه پاسخ داد "البته". قلاب من در آب بوده و به خوبی نتیجه داد.

 ۱۰۴ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6770-11-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: بررسی اجمالی مذاکره
یک مذاکره چه زمانی انجام می‌شود؟
خیر و مذاکره کننده
آگاهی از اهداف خود
چه زمان جلو رفته و درخواست کنید
معرفی طیف توافق
فصل 2: طیف و محدوده توافق
حداقل توافق قابل قبول
یافتن حداقل توافق قابل قبول خود
یک پیشنهاد قطعی
تغییر حداقل توافق قابل قبول خود
حداکثر موقعیت قابل پشتیبانی
سفر به اصل خوبی
چرا میزان حداکثر تا این اندازه مهم است؟
گرافیک
انحراف توجه از حداقل توافق قابل قبول خود
خلاقیت و حداکثر موقعیت قابل پشتیبانی
حفظ وجهه
پشتیبانی بزرگ در حداکثر موقعیت قابل پشتیبانی
مطالعه موردی: حداکثر موقعیت قابل پشتیبانی در عمل
سندرم من نمی‌توانم درخواست زیادی بکنم
تعیین هدف بالا–توافق بالا
کاهش انتظارات فرد مقابل
خلاصه
فصل 3: مقابله با تنش
آیا می‌توانید یک معامله انجام دهید؟
یک معامله تا چه اندازه خوب است؟
نتیجه‌گیری
فصل 4: پیش‌بینی نحوه واکنش فرد مقابل
مذاکرات اُه آره!
مذاکره اُه-نه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره

برای دانلود کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره

نظرات کتاب فن مذاکره: چیدمان صحنه در مذاکره

Ramin eshaqe
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
کتابی کاربردی برای مزاکرات و خرید فروش که برای همه خواندن آن واجب است چون هر کسی ممکن است چندین بار تو این موقعیت قرار بگیرد
مشاهد همه نظرات (۱)