دانلود کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده

کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده، از مجموعه‌ای 5 جلدی است که محمدحسین فردوسی، عادل شیرازی و عارف شیرازی آن را گردآوری کرده‌اند. هر جلد از این کتاب به مبحثی از فن مذاکره می‌پردازد.

مذاکره فنی است که لازمه هر انسان موفقی می‌باشد. در این مجموعه 5 جلدی فن مذاکره (Negotiation Skill)، درباره یک زندگی بهتر و موفق‌تر، از خرید خانه و خودرو گرفته تا مذاکره برای افزایش حقوق صحبت شده است. یادتان باشد هر کلامی با هر فرد می‌تواند مذاکره باشد. از مذاکرات بین‌المللی تا درخواست پول توجیبی از پدر! مذاکره فنی است لازمه هر انسان موفق که بدون آن فرد همواره دچار خسارت می‌شود.

اگر می‌خواهید شانس و موفقیت خود را چند برابر کنید این مجموعه 5 جلدی را بخوانید تا با تکنیک‌های بی‌نظیر مذاکره بتوانید شرایط را به مثبت تغییر دهید. مهارت زندگی، چیدمان صحنه در مذاکره، طراحی و برنامه‌ریزی مذاکره، رو در رو و کارگاه آموزشی مذاکره کننده موضوعات این مجموعه را شامل می‌شود.

در بخشی از متن کتاب فن مذاکره – کارگاه آموزشی مذاکره‌کننده می‌خوانیم:

دو زمان مناسب برای درخواست یک افزایش حقوق وجود دارند. اولین زمان هنگامی است که دارای یک پیشنهاد بهتر هستید. وارد دفتر رییس نشده و بلافاصله بگویید، "این را بپذیرید یا من خواهم رفت". زیرک باشید. "جای تعجب است، به نظر می‌رسد برای من درخواستهایی وجود دارد، من چندان مایل به کار کردن برای آن‌ها نیستم – من ترجیح می‌دهم همینجا بمانم – اما نمی‌توانم این واقعیت که پیشنهاد آن‌ها بسیار جذاب است را رد کنم. خیلی دشوار است به پیشنهاد xxx تومانی پشت کنم. آیا می‌توانم در مورد ترتیبی صحبت کنیم که باقی ماندن در این شرکت را برای من ممکن سازد؟"

 ۶۰ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6770-14-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مذاکره در خصوص حقوق و مزایا برای یک شغل جدید
مذاکره قیمت در خصوص اقلام باارزش
مذاکره در خصوص افزایش حقوق
خرید و فروش یک خانه
خرید و فروش اتومبیل
خرید یک ماشین جدید
فروش ماشین دست دوم
خرید یک ماشین دست دوم
مذاکره در خصوص قراردادها
شکایات
مذاکره با صاحب‌خانه‌ها
مذاکره با دولت سایر ادارات
افکار نهایی

راهنمای دانلود کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده

برای دانلود کتاب فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فن مذاکره: کارگاه آموزشی مذاکره کننده