دانلود کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی

  • از: برایان تریسی، تکتم سعیدنیا
  • ناشر: انتشارات معیار علم
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی

گاهی اوقات شما فقط به اندازه یک مهارت تا فوق ستاره فروش فاصله ‌دارید. کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی نوشته برایان تریسی، به شما کمک خواهد کرد آن مهارت را شناسایی کنید و روند تسلط بر آن را شروع کنید.

کتاب فوق ستاره فروش شوید (Be a sales superstar) ویژه فروشندگان رویاپرداز و بلندپروازی است که می‌خواهند افزایش فروش داشته باشند و فوری درآمد خود را بیشتر کنند. این اثر برای کسانی است که در زمره 10 درصد افراد برتر در حوزه فروشِ محصولِ خود هستند و هر فکر و ایده خود را با هدف تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ مطرح می‌کنند.

فروشندگان واقعی دو انگیزه در حرفه خود دارند که شامل اعتبار و پول می‌شود. آنان به دستمزد خوب نیاز دارند و موفقیت خود را با مقدار درآمدشان نسبت به رقبایشان می‌سنجند. علاوه بر این دوست دارند شناخته شوند و تلاش‌ها و موفقیت‌هایشان مورد قدردانی و ستایش واقع شود. این کتاب به شما نشان می‌دهد که فروشندگان چگونه تغییر و تحول ناگهانی در هر دو بخش را ایجاد می‌کنند.

شیوه و فنون عملی و ثابت شده در این کتاب، بسیار شبیه یک سمینار فروش حرفه‌ای ارائه می‌شوند که با بازی درونی فروش آغاز می‌شود، با مهارت‌های اصلی لازم برای بهتر شدن نتایجتان ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با موارد عملی ویژه و یک خلاصه به پایان می‌رسد.

برای اینکه بیشترین سود را از آن ببرید، باید کتاب را از اول تا آخر درست همان‌طور که نگارش شده است، مطالعه کنید. بعد از آن می‌توانید به بخشی بازگردید که در آن لحظه خاص، کمک بیشتری به شما خواهد کرد. سپس قادر خواهید بود اقدامات توصیه شده در آن قسمت را انجام دهید.

بیشتر فروشندگان هیچ‌وقت کارآموزی حرفه‌ای در زمینه فروش نداشته‌اند و کلاً 95 درصد از فروشندگان می‌توانند فروششان را با دانش و مهارت اضافی افزایش دهند.

توانایی شما برای فروش به دیگران بر اساس افکار و ایده‌های خودتان، موفقیت شما در زندگی و حرفه‌تان را به اندازه هر عامل دیگری مشخص خواهد کرد. اگر درآمد و موفقیت‌تان واقعاً به فروش بستگی داشته باشد، آنچه در این کتاب یاد خواهید گرفت، می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

کتاب فوق ستاره فروش شوید طراحی شده است تا ابزار خاصی را به شما ارائه دهد تا بتوانید نقاط ضعف مهمتان را ابتدا با شناسایی آن‌ها و سپس با تمرین‌های عملی برطرف کنید و فوراً خودتان را در آن زمینه تقویت نمایید.

این اثر هم‌زمان هم سازه ذهنی بازی درونی فروش و هم روش‌ها و تکنیک‌های فروش واقعی به عنوان بازی بیرونی فروش را بررسی می‌کند. وقتی هم‌زمان هر دو قسمت را بهبود می‌دهید، هم فروش و هم اعتماد به نفستان با نرخ سریعی افزایش خواهد یافت.

تنها تفاوت‌های کوچک در نگرش و توانایی، فروشندگان عالی را از معمولی جدا می‌کنند. وقتی 21 روش فوق‌العاده را یاد می‌گیرید و به کار می‌برید تا فوق ستاره فروش شوید، به سرعت به اوج حرفه خودتان خواهید رسید و آینده شما در حرفه فروش نامحدود خواهد شد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) یک نویسنده و سخنران آمریکایی - کانادایی مشهور است که شرکت خود را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا بنیان گذاشت. این شرکت خدمات مشاوره‌ای در حوزه فروش، اعتماد به نفس، خلاقیت، رهبری و روانشناسی موفقیت ارائه می‌دهد. او تاکنون چندین کتاب در این زمینه نوشته است. از جمله این کتاب‌ها می‌توان به جادوی جهت‌دار کردن زندگی، فکرت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند، 21 ویژگی میلیونرهای خودساخته، مدیر برجسته باشید، قورباغه‌ات را قورت بده، قدرت برنامه‌ریزی، همیشه عاشق بمانید، بیشتر حقوق بگیرید، هنر فروش کردن، نقطه تعادل خود را پیدا کنید و... اشاره کرد.

تریسی تاکنون به بیش از 1000 شرکت و سازمان بزرگ برای رونق کسب‌وکارشان مشاوره داده و برای بیش از 5 میلیون نفر در 70 کشور سمینارهای آموزشی ارائه داده است. کتاب‌ها و سمینارهای او طرفداران بسیاری دارد و به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده است و همواره یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان به شمار می‌رود.

جملات برگزیده کتاب فوق ستاره فروش شوید:

- هر چه در اختیاردارید، را به بهترین نحو انجام دهید، و این را به یک قانون زندگی تبدیل کنید. آن را به ویژگی شخصی‌تان مزین کنید. بگذارید برتری، نشان تجاری شما باشد.
- شجاعت، مقاومت در برابر ترس و تسلط بر آن است - نه فقدان ترس.
- هرگز به شما آرزویی داده نمی‌شود مگر آنکه قدرت تحقق آن نیز داده شود.
- خویشتن‌شناسی، کلید شخصیت انسان و رفتار انسان است. خودشناسی را تغییر دهید تا شخصیت و رفتارتان عوض شود.
- اگر هر روز مطالعه، فکر و زمان‌بندی کنید، می‌توانید قدرتی را گسترش دهید و به کار ببرید که مسیر سرنوشت‌تان را تغییر می‌دهد.
- شما می‌توانید هر چیزی برای دستیابی به اهداف تعیین شده خودتان لازم دارید، یاد بگیرید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.
- برای معیاری بالاتر از آنچه دیگران از شما انتظار دارند، خودتان را مسئول بدانید. هرگز برای خودتان عذر و بهانه نیاورید.

در بخشی از کتاب فوق ستاره فروش شوید می‌خوانیم:

فروشندگان عالی به شرکت‌هایشان ایمان دارند. آن‌ها محصولات و خدمات و مشتریانشان را باور دارند. به ویژه، به خودشان و توانایی‌شان برای موفقیت ایمان دارند.

رابطه مستقیمی بین سطح ایمان شما به خودتان و ارزش محصول یا خدماتتان، و توانایی‌تان به متقاعد کردن دیگران که این محصول برای آن‌ها خوب است، وجود دارد. اغلب فروش، انتقال اشتیاق نامیده شده است. هر چه در مورد آنچه می‌فروشید، مشتاق‌تر و متقاعد کننده‌تر باشید، این اشتیاق مسری‌تر خواهد بود و مشتری شما بیشتر آن را درک خواهد کرد و به آن واکنش نشان خواهد داد.

اصولاً انسان‌ها در کاری که انجام می‌دهند، احساسی هستند. به این دلیل است که دقت و توجه، عامل حیاتی درفروش موفق است. قبلاً شنیده‌اید که آن‌ها توجه نمی‌کنند چقدر می‌دانند تا بدانند چقدر توجه می‌کنند. آنچه ما نیز می‌دانیم، این است که هر چه بیشتر کارتان را دوست داشته باشید، توجه بیشتری به آن خواهید داشت. هر چه بیشتر نسبت به شرکت، محصولات و خدماتتان متعهدتر باشید، طبیعتاً و واقعاً توجه بیشتری به مشتری‌تان خواهید داشت. هر چه بیشتر به شرکت و مشتری‌تان توجه کنید، برای کمک به او در تصمیم به خریدی خوب، نگران‌تر خواهید بود.

از آنجایی که شما به همان شخصی تبدیل می‌شوید که بیشتر اوقات به آن فکر می‌کنید، باید به تکرار مداوم این کلمات ادامه دهید، «من کارم را دوست دارم! من کارم را دوست دارم! من کارم را دوست دارم!»

 ۱۴۴ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6247-10-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: مقید به برتری باشید
فصل دوم: طوری عمل کنید که گویی شکست غیرممکن است
فصل سوم: تمام وجودتان را وقف فروشتان کنید
فصل چهارم: موقعیت خودتان را به‌عنوان یک حرفه‌ای واقعی تثبیت کنید
فصل پنجم: برای هر ملاقات کاملاً آماده باشید
تحقیق پیش از تماس
اهداف پیش از تماس
تحلیل پس از تماس
فصل ششم: خودتان را وقف یادگیری پیوسته و مداوم کنید
رهبران، خواننده هستند
گوش دهید و یاد بگیرید
یادگیری از کارشناسان
تمرین قانون سه درصد
فصل هفتم: مسئولیت کامل نتایج را بپذیرید
فصل هشتم: در اصول و مبانی ماهر شوید
مدل AIDA فروش
از مشتری بخواهید به شما گوش دهد
مشتری را علاقه‌مند کنید
میل به خرید را برانگیزید
پایان فروش
فصل نهم: روابط بلندمدت ایجاد کنید
فصل دهم: یک متخصص بهبود مالی باشید
فصل یازدهم: از فروش آموزشی به هر مشتری استفاده کنید
به مشتری نمایش دهید
برای مشتری شرح دهید
فصل دوازدهم: اعتبار کلان با هر مشتری احتمالی ایجاد کنید
شما کلید اصلی فروش هستید
لباس پوشیدن برای موفقیت
ظاهری مناسب موقعیتتان داشته باشید
لوازم می‌توانند به شما کمک کنند یا لطمه بزنند
ارزشمندترین دارایی شما
آن را روی کاغذ بیاورید
همه تجارت، نمایشی است
تأکید بر ارزش
فصل سیزدهم: اعتراض‌ها را به‌طور مؤثر مدیریت کنید
روش نادیده گرفتن
فصل چهاردهم: قیمت را به‌صورت حرفه‌ای مشخص کنید
فصل پانزدهم: بدانید چطور فروش را به پایان برسانید
فصل شانزدهم: روی هر دقیقه حساب کنید
فصل هفدهم: برای همه‌چیز از قانون 80/20 استفاده کنید
فصل هجدهم: قیف فروشتان را پر و کامل نگه‌ دارید
فصل نوزدهم: اهداف واضح درآمد و فروش را تعیین کنید
فصل بیستم: حوزه خودتان را خوب مدیریت کنید
فصل بیست و یکم: هفت راز موفقیت در فروش را تمرین کنید
همه آن را با هم سازمان‌دهی کنید

راهنمای دانلود کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی

برای دانلود کتاب فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فوق ستاره فروش شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهای رقابتی
saman mk
۱۳۹۹/۸/۳۰
اگر در کار فروش هستید حتما بخونید خیلی کمک میکنه
عرفان دلیر
۱۳۹۹/۱۲/۲
بینظیره من خیلی نتیجه گرفتم ازش دمتون گرم واقعا
سید جعفر بادی
۱۳۹۹/۸/۳۰
اکثر کتاب‌های برایان تریسی عالی هستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)