دانلود کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) نوشته‌ تونی بوزان، ابزاری پویا و خارق‌العاده و وسیله‌ای قدرتمند، سریع و هوشمندانه برای حل مشکلات و اندیشه گشایی، برنامه‌ریزی، یادداشت برداری، مرور و بسیاری کارهای دیگر است.

این کتاب ابزاری پویا و جالب است، که هر گونه تفکر و برنامه‌ریزی را به فعالیتی سریع‌تر و هوشمندانه‌تر تبدیل می‌کند. آفرینش نقشۀ ذهنی راهی بنیادی برای دستیابی و استفاده از منابع بی‌پایان مغز، گرفتن تصمیم‌های مناسب و درک احساسات خویش است.

کسانی که با کتاب‌های قبلی تونی بوزان (Tony Buzan) آشنا هستند، می‌دانند هنگامی که در دوران دانشجویی سعی می‌کرد به روش مؤثری برای یادداشت‌ برداری دست‌ پیدا کند، برای اولین بار مفهوم نقشۀ ذهنی را به عنوان ابزاری برای کمک به حافظه و یادگیری به وجود آورد.

به کمک این تجربۀ خارق‌العاده و موفقیت ناشی از آن، متوجه شد که نقشه‌های ذهنی برای تمام کسانی که می‌خواهند توانایی‌های طبیعی خود را به بیشترین بهره‌وری برسانند و در زندگی شخصی خود تحول پدید آورند، ابزاری قدرتمند به حساب می‌آید. امید و باور او این است که نقشه‌های ذهنی در آینده‌ای نزدیک، به عاملی تبدیل خواهند شد که نسل کاملی از افراد، کارآفرینان و آموزشگران را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

به کمک نقشه‌های ذهنی، می‌توانیم تمام جنبه‌های زندگی خود را با اطمینان برنامه‌ریزی نماییم. این نقشه‌ها وسیله‌ای برای برقرار نمودن ارتباط، حل مشکل، بکارگیری رؤیاپردازی خلاقانه، آموزش، تجدید نظر کردن، مدیریت زمان و یادآوری خاطرات هستند. همچنین می‌توانند در جای خود آفرینش هنری نیز به شمار روند.

برای کسانی هم که هنوز با نقشه‌های ذهنی آشنا نشده‌اند، کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (The mind mapping) نقطۀ شروع مناسبی برای یادگیری‌ مهارت‌ها، کاربرد و اصول بنیادین نهفته در آن است. بهتر است این کتاب را به همراه «قدرت حافظۀ درخشان»، یکی دیگر از کتاب‌های کوچک بوزان، بخوانید تا عملکرد حافظه را بهتر درک کنید.

به علاوه آن که نقشه‌های ذهنی تمام اصول خلاقیت مورد نیاز برای فعال نمودن، یادآوری مؤثر و حافظۀ کوتاه‌ مدت و بلند مدت را به صورت یک جا در خود جمع نموده است. کتاب‌های تونی بوزان در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به موفقیت‌های عظیم دست یافته و به بیش از ۳۰ زبان گوناگون ترجمه شده‌اند.

 ۱۱۷ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-182-046-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
سخنی درباره واژه‌شناسی کتاب
فصل اول: نقشه ذهنی چیست؟
فصل دوم: موضوع‌های ذهنی
فصل سوم: تفکر گسترش ‌یابنده
فصل چهارم: اصول مربوط به نقشه ذهنی
فصل پنجم: آفرینش یک نقشه ذهنی
فصل ششم: نقشه‌های ذهنی برای تمام موقعیت‌ها
فصل هفتم: نقشه‌های ذهنی در عرصه آموزشی
فصل هشتم: نقشه‌های ذهنی در زندگی حرفه‌ای شما
فصل نهم: نقشه‌های ذهنی برای آینده
برای مطالعه بیشتر

راهنمای دانلود کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

برای دانلود کتاب قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت تصویرسازی ذهنی (نقشه‌پردازی ذهنی)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Mojtaba Jj
۱۳۹۷/۱۱/۱۹
من از قبل با نقشه‌ی ذهنی آشنا بودم و فقط این کتاب رو گرفتم برای یادگیری بهتر اون اما به نظرم اصلا خوب آموزش داده نشده مثلا میتونست از تصویر‌های خیلی بیشتری استفاده کنه و حتی مثلا با تصویر مرحله به مرحله ترسیم یه نقشه‌ی ذهنی رو توضیح بده
سید مهدی سید جوادی
۱۳۹۷/۷/۹
لطفا کتاب قدرت حافظه درخشان رو هم بزارید. کتاب عالی بود
reza 1396
۱۳۹۷/۴/۳۰
به شرط عملی کردن عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۱)