دانلود کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟

کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟ اثر نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، جویس مایر، از محبوب‌ترین کتاب‌های خودسازی در جهان محسوب می‌شود که تا به امروز به انسان‌های بسیار زیادی در سراسر دنیا کمک کرده تا بتوانند یاد بگیرند چگونه دعا و با خداوند گفتگو کنند.

درباره کتاب قدرت دعای ساده:

جویس مایر (Joyce Meyer) یکی از برجسته‌ترین معلمان کتاب مقدس در این اثر الهام‌بخش، نیروی خارق‌العاده‌ای را که از طریق عمل ساده دعا به وجود می‌آید، نشان می‌دهد. بسیاری از افراد روزانه به انجام فعالیت‌های مذهبی و دعا و نیایش می‌پردازند بی آنکه از قدرت شگرف آن آگاه باشند. او با بیانی شیرین و خواندنی از اثرات دعا و ارتباط قلبی عمیق با خداوند سخن می‌گوید.

همانطور که در حال مطالعه کتاب (The Power of Simple Prayer: How to Talk with God about Everything) پیش می‌روید متوجه خواهید شد که چگونه در مقابل خداوند دعای شخصی خودتان را داشته باشید و آزادانه و رها خودتان را به خداوند ابراز کنید به شیوه‌ای بسیار طبیعی که شایسته‌ی شخصی منحصر به فرد است چنان که او نیز شما را به همین صورت خلق کرده و نامیده است.

درخواهید یافت که چگونه زندگی دعایی‌تان را ساده کنید و بفهمید که چگونه خود را از قید هر اندیشه‌ی از پیش متصور شده‌ای که دعا را مقید به قانون و یا سبک خاص و معینی می‌کند رها سازید.

مطالعه کتاب قدرت دعای ساده برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه این کتاب به کسانی توصیه می شود که خواهان این هستند که چگونه دعا کنند و همچنین چیزی در درونشان خواهان نزدیکی و صمیمیت بیشتر با خداوند از طریق دعاست. کسانی که خواهان آزاد کردن تاثیر شگرف دعا در زندگی‌شان هستند. این کتاب، شما را برای زندگی دعایی‌تان به طرز عالی ترغیب خواهد کرد. کتاب حاضر مربوط به دعاست اما هر چیزی در آن الزاماً مختص دعا نیست بلکه در ارتباط با سبک زندگی در حال رشد، پیوسته، آسان، پرثمر و بی‌وقفه‌ای از ارتباط با خداوند است.

جملات برگزیده کتاب قدرت دعای ساده:

- من باور دارم بزرگترین رمز دعا این است که قلب انسان‌ها را در روی زمین به قلب پروردگار در آسمان پیوند می‌دهد.

- دعا هدایت کننده‌ی موهبت‌های روحانی و معنوی به زندگی روزمره و طبیعی ماست و به ما قدرت روحانی برای تحمل شرایط زمینی را می‌دهد.

- ما آنچه را که می‌خواهیم نداریم چون از خداوند آنها را طلب نمی‌کنیم و راز آلودترین بخش دعا این است ‌که خداوند درخواست کردن را الزامی قرار داده تا هر آنچه را از قبل برایمان تدارک دیده از او بخواهیم و طلب کنیم.

با نویسنده کتاب قدرت دعای ساده بیشتر آشنا شویم:

جویس مایر، نویسندۀ مسیحی و سخنران مذهبی، ژوئن 1943 در آمریکا چشم به جهان گشود. او به عنوان یک مبلغ دین مسیحیت فعالیت دارد و تاکنون بیش از 70 عنوان کتاب در این زمینه تألیف کرده است. «لذت زندگی روزانه» برنامۀ تلویزیونی مایر از شهرت جهانی برخوردار است و در سراسر دنیا به چندین زبان مختلف ترجمه و پخش می‌شود.

در بخشی از کتاب قدرت دعای ساده می‌خوانیم:

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه مطمئن شویم رفاقت عمیقی با خداوند داریم این است که قلباً خواهان اطاعت از او باشیم. وقتی قلب‌های ما نسبت به هدایت خداوند خالص و پر‌محبت باشد و از سر تسلیم و اطاعت، مشتاقانه به او پاسخ بگوییم، در شرایط و موقعیت عالی قرار می‌گیریم تا رفاقت خداوند را تجربه کنیم. منظور من این نیست که باید همیشه هر کاری را صحیح انجام دهیم و یا تلاش کنیم که همیشه بی‌عیب و نقص باشیم. من فقط منظورم این است که عمداً سرپیچی و نافرمانی و سنگدلی نکنیم و یا اینکه تلاش نکنیم تا بفهمیم خداوند در چه چیزی به ما اجازه‌ی قسر در رفتن را خواهد داد. به عبارت دیگر قصدم این است که بگویم ما باید اراده و خواست خداوند را قبل از خواسته‌ی خود قرار دهیم، چراکه ما عاشق خداوند هستیم و به عنوان یک دوست به او اعتماد داریم و می‌دانیم که او هر آنچه را برای ما بخواهد در هر حال بهترین است.

در راستای پیشرفت دوستی‌تان باخداوند، هرگز فراموش نکنید که این دوستی بر پایه‌ی کیستی خداوند است، نه اینکه واقعاً او می‌تواند برای شما چه کاری انجام دهد. مدام در حال جستجوی حضور او باشید نه هدایای او و همیشه جویای روی او باشید نه دست‌های او. شما باید بدانید که یکی از موانع بر سر راه رفاقت پخته و پرشور با خداوند این است که به جای اینکه بر روی خداوند به عنوان یک دوست تمرکز داشته باشید توجه خود را بر روی منفعت و سودی که از این رفاقت نصیب‌تان می شود متمرکز کنید. به عنوان انسان، خوشحال نخواهیم شد اگر بفهمیم افراد خاصی می‌خواهند دوست ما باشند فقط به خاطر اینکه ما توانایی انجام کارهایی را داریم که آنها از ما می‌خواهند. ما زمانی احساس ارزشمندی خواهیم کرد که متوجه شویم مردم فقط به خاطر خودمان و به خاطر علاقه‌شان به ما می‌خواهند دوست‌مان باشند. این اصول در خصوص دوستی با خداوند نیز صدق می‌کند.

 ۳۵۴ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-754529-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: پروردگارا، به من بیاموز
فصل دوم: موهبتی ساده
فصل سوم: درست مثل نفس کشیدن
فصل چهارم: قدرت دعا
فصل پنجم: ستایش، پرستش و شکرگزاری
فصل ششم: دعای ترک نفس و سپردن بار
فصل هفتم: دعای درخواست و پافشاری
فصل هشتم: دعای وساطت و دعای دسته‌جمعی
فصل نهم: کلام خداوند و هدایت خداوند متعال
فصل دهم: نکاتی کلیدی برای داشتن دعایی قدرتمند
فصل یازدهم: مهم‌تر از همه چیز
فصل دوازدهم: چهارده مانع در اجابت دعا
فصل سیزدهم: پیروزی حتمی در دعا
فصل چهاردهم: محکم ماندن در طول دعا
سخن پایانی
درباره‌ نویسنده

راهنمای دانلود کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟

برای دانلود کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟

نظرات کتاب قدرت دعای ساده: چگونه درمورد هر چیزی با خداوند گفتگو کنیم؟

مارال صادقی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
عالی بود. تمام چیزهایی که برای مستجاب شدن دعا و اتصال به خداوند نیاز داریم بدونیم در این کتاب گفته شده. واقعا عالی بود.
مشاهد همه نظرات (۱)