دانلود کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او

کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای‌ آموزنده‌ی یک لاما (شتر بی‌کوهان زرد رنگ) و بره کوچولو را به تصویر می‌کشد که گرگی در همسایگی آن‌ها زندگی می‌کند. این داستان با بیان ساده و دلنشین اهمیت مراقبت کردن از خود را به کودکان می‌آموزد.

موضوع کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او چیست؟

لانا لاما بره کوچولوی همسایه را دوست دارد و با او کلی بازی می‌کند. بره‌ی کوچولو توی دردسر افتاده است. چون که گرگ حقه‌باز پایین خیابان آن‌ها زندگی می‌کند و چند بار با لباس گوسفند به بره نزدیک شده، لانا و معلم مدرسه از موضوع باخبر می‌شوند و کار درست را انجام می‌دهند... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش‌آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ دوست‌داشتنی همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی سرگرم‌کننده است و به آن‌ها مفاهیم مهمی را می‌آموزد. در پایان کتاب نیز اطلاعاتی در مورد لاماها به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او می‌خوانیم:

یک روز بعد از ظهر، وقتی لانا در مدرسه بود، لاکی حوصله‌اش سر رفت. او در حیاط خانه روی زمین دراز کشیده بود که یک گوسفند چاق و مسخره او را صدا کرد. گوسفند چاقالو با صدای کلفت گفت: «سلام، من یک کتاب دارم که می‌خوام به تو نشون بدم. همهش درباره بره‌هایی مثل خودمونه! در رو باز کن و بذار بیام تو. می‌تونیم باهم این کتاب رو بخونیم!»

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6879880 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او

برای دانلود کتاب لانا لاما و بره کوچولوی او و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لانا لاما و بره کوچولوی او

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
فریده بلاقی
۱۳۹۹/۸/۲۱
عالی بود من از نویسنده این کتاب سپاس گزارم
ماری نهاوندی
۱۳۹۹/۸/۱۵
نقاشی زیبا و پررنگ همچنین فراز و فرود ماجرا در داستان جالب بود.
سارا بازیار
۱۳۹۹/۸/۱۳
کتاب خوبی بود برای کودکان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)