دانلود کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری

کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

این کتاب روایت داستان پروفسور هسکتبل مدیر مدرسه پرایری است که بطور اختصاصی آموزش فرزند اشخاص بلند پایه و ثروتمند را به عهده دارد. روزی پروفسور سرآسیمه به آپارتمان هولمز می‌آید و درخواست کمک می‌کند. پسر ده ساله دوک هولدرنس شب گذشته به شکل عجیب و غیر منتظره‌ای ناپدید شده‌ است و آبروی مدرسه و شخص دوک (که رابطه شخصی ناموفقی با همسرش داشته است) در خطر است. هولمز بلافاصله با همراهی دکتر واتسون خود را به مدرسه می‌رساند.

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

 ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۴۲ دقیقه
بخش دوم
۳۵ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای مدرسه پرایری

نظرات کتاب صوتی ماجرای مدرسه پرایری

تارا ملکی
۱۳۹۹/۹/۱۳
بسیار عالی بود
گویندگان بسیار حرفه‌ای و عالی بودند
حتی کوچک‌ترین تغییری در داستان نشده بود
صدا‌های زمینه و محیط اطراف داستان هم داستان رو به واقعیت نزدیک کرده بود، موسیقی اول داستان نیز جای گفتن نداره که عالی بود. من به عنوان‌ کسی که تمام داستان‌های شرلوک هولمز رو دیده و خوانده است این کتاب را پیشنهاد می‌کنم.
محمد دره زرشکی
۱۴۰۰/۲/۶
نکته مشترک همه داستان‌های شرلوک هلمز... قاتل رو حدس میزنی و در یک لحظه کل داستان عوض میشه و میفهمی تمام این مدت در اشتباه بودی... افسانه شرلوک یکی از بهترین و شیرین‌ترین افسانه‌هایی که دوست داشتم واقعی میبود. ممنون از آقای عمرانی و آقای صمصامی. کتاب فوق‌العاده‌ای بود.
امیرحسین امیری زاده بازوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
به عنوان طرفدار پروپاقرص شخصیت شرلوک هلمز باید بگم که از شنیدن تمام هفت قسمت لذت بردم و به نظرم تمام مجموعه‌ها خوب بودن ولی از این بین، عینک دور طلایی و کاخ ابی گرنج و مدرسه پرایری برای من از بقیه جالب تر بودن و داستانشون بیشتر حس کنجکاوی منو تحریک کردن.
مشاهد همه نظرات (۳۹)