دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت

کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت اثر برایان تریسی به موضوع آفرینندگی یا خلاقیت، مهم‌ترین و اساسی‌ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی‌ترین عامل ایجاد ارزش پرداخته است، که در همهٔ ابعاد و جوانب زندگی انسان نقش کاملاً حیاتی ایفا می‌کند.

خلاقیت و نوآوری از والاترین ویژگی‌های انسان است. همهٔ علوم، تولیدات، فناوری‌ها، صنایع، ابداعات، اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به طور کلی اساس انواع تمدن‌ها از ابتدا تاکنون و کلیهٔ دستاوردهای بشری، جلوه‌های گوناگونِ خلاقیت و نوآوری است. تمدن انسانی و زندگی بدون خلاقیت امکان‌پذیر نیست.

آیا شما متوجه‌اید که همه‌ی آن چیزی که هستید یا خواهید بود بیشتر در نتیجه‌ی استفاده از ذهن‌تان است؟ و اگر با خلاق‌تر و نوآور‌تر بودن کیفیت افکارتان را پیشرفت دهید می‌توانید پیشرفت بهتری را در یک سال نسبت به سایر افرادی که در 5 یا ده سال بدست می‌آورند کسب کنید؟

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. تریسی تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

از آثار او می‌توان به ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته، قوانین جهانی موفقیت، روانشناسی فروش و قورباغه‌ات را قورت بده اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۷۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
خلاقیت
۵ دقیقه
خلاقیت چیست ؟
۷ دقیقه
فاکتور‌های تعیین کننده خلاقیت
۲ دقیقه
چگونه خلاقیت را تحریک کنیم؟
۵ دقیقه
روش استاندارد
۳ دقیقه
روش 20 ایده
۳ دقیقه
چند سوال متمرکز
۵ دقیقه
ویژگی‌های یک نابغه را کسب کنید
۳ دقیقه
چند تمرین برای تحریک کردن ذهن
۲ دقیقه
شما اینجا هستید و اینجا اهدافتان است
۲ دقیقه
سه مرحله فکر کردن
۵ دقیقه
راه‌های پردازش اطلاعات
۲ دقیقه
تکنیک‌های فکر کردن
۲ دقیقه
تفکر بر مبنای صفر
۵ دقیقه
روش‌های سیستماتیک حل مشکل
۳ دقیقه
راهی برای تحریک خلاقیت
۷ دقیقه
هفت منبع نوآوری
۲ دقیقه
تکنیک گروه اسمی
۴ دقیقه
تفکر افقی
۴ دقیقه
سوالاتی برای تحریک کردن حس کنجکاوی
۱ دقیقه
ارزش اصول مهندسی
۹ دقیقه
ارزیابی ایده‌هایتان

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت

برای دانلود کتاب صوتی مدیر کارآمد: خلاقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیر کارآمد: خلاقیت
Dariush Yousefi
۱۳۹۷/۷/۱۹
کتاب بسیار اثربخش و محرک در شناسایی ایده‌ها و پرورش فکر
ali ghahreman
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
کسی که اهنگ گذاشته تمام کتاب‌ها را فقط خراب کرده کتاب خوب و گوینده خوب
Astella lord
۱۳۹۹/۳/۱۴
کتابش فوقولاده هست مثل همه‌ی کتابای بریان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)