دانلود کتاب صوتی مستأجر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مستأجر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مستأجر

کتاب صوتی مستأجر اثر رولان توپور (Roland Toppor)، سقوط انسانی را نشان می‏‌دهد که جامعه او را به یک جانی تبدیل می‏‌کند و به قهقهرا می‏‌برد. تاثیر محیط و انسان‏‌های پیرامون بر ناخودآگاه ترلوفسکی شخصیت اصلی داستان و سپس بازتاب این تاثیر بر زندگی و محیط اطرافش. این کتاب توسط کوروش سلیم زاده به فارسی برگردانده شده و با صدای دل‌نشین آرمان سلطان زاده روایت می‌شود.

کتاب مستأجر (The Tenant)، داستان مردی است به نام ترلوفسکی با ظاهر وبرخورد مناسب که به دنبال آپارتمانی با قیمت مناسب برای اجاره کردن است. در جستجوی خود مورد مناسبی را برای اجاره پیدا می‏‌کند و برای بازدید به آن‌جا می‏‌رود. داستان از این‏جا شروع می‏‌شود که نظافتچی خانه به او می‏‌گوید: مستاجری که قبلا اینجا زندگی می‏‌کرده خودش را از پنجره به بیرون پرت کرده است ولی هنوز نمرده.

او برای پی بردن از وضعیت مستاجر قبلی به بیمارستان می‌‏رود. سیمون شول را روی تخت بیمارستان در حالی‏ که تمام بدنش باند پیچی شده می‏‌بیند. سیمون می‏‌میرد و او به آپارتمان نقل مکان می‏‌کند. ساختمان عجیب و اتفاق‌های مرموزی که در آن جا رخ می‏‌دهد باعث می‏‌شود که او احساس کند توطئه‏‌ای در کار بوده که باعث خودکشی سیمون شده وحالا نوبت اوست.

او دچار کابوس می‏‌شود، سیمون شول را می‏‌بیند، خود را می‏‌بیند، شورشی می‏‌شود و مرز بین حقیقت و رویا برایش از بین می‏‌رود و...

رولان توپور (Roland Toppor) را در اروپا بیشتر از سایر نقاط جهان می‏‌شناسند. در سال 1997 در سن 57 سالگی می‏‌میرد و هزاران دست نوشته و شعر و کاریکاتور به جا می‏‌گذارد که بدون شک همه آن‏‌ها نمایان‏گر برهه‏‌ای از رویدادهای جامعه فرانسه است.

فرم روایت سه بخشی و تقسیم بخش‏‌ها به فصل‏‌های کوتاه‏‌تر باعث شده که کتابی روان و خوش‏‌خوان برای مخاطب به نظر بیاید. "مستاجر"، نماد اجتماع سرکوب‏ شده‏‌ای است که انسان را به جایی می‌‏رساند که از خود به در شده و به دیگری تبدیل می‏‌کند که با آن خود بیگانه است.

 ۶ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۳۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش اول: آپارتمان
۲۰ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش دوم: مستأجر قبلی
۱۹ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش سوم: اسباب کشی
۲۵ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش چهارم: همسایه ها
۲۸ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش پنجم: اسرار
۳۰ دقیقه
فصل اول: مستأجر جدید - بخش ششم: سرقت
۲۳ دقیقه
فصل دوم: همسایه ها - بخش اول : نبرد
۲۲ دقیقه
فصل دوم: همسایه ها - بخش دوم : استلا
۲۶ دقیقه
فصل دوم: همسایه ها - بخش سوم : شکایت
۲۴ دقیقه
فصل دوم: همسایه ها - بخش چهارم : تب
۱۹ دقیقه
فصل دوم: همسایه ها - بخش پنجم : مکاشفه
۲۳ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش اول : شورش
۱۸ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش دوم : ترلکوفسکی قدیمی
۲۴ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش سوم : محاصره
۱۹ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش چهارم : گریز
۲۰ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش پنجم : تصادف
۱۲ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش ششم : مقدمات
۱۶ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش هفتم : تسخیر شده
۸ دقیقه
فصل سوم: مستأجر قبلی - بخش هشتم : مؤخزه

راهنمای دانلود کتاب صوتی مستأجر

برای دانلود کتاب صوتی مستأجر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مستأجر

نظرات کتاب صوتی مستأجر

Pejman Pirmoradi
۱۳۹۷/۶/۳۰
اگر گرگور سامسا زیر فشار جبر خانوادگى شخصى تبدیل به سوسکى بزرگ منزجر کننده شد، اما ترلکوفسکى با تمام توان سعى بر جلوگیرى از این تبدیل داشت، اینبار تمام جامعه بشرى میل به تبدیل او دارند نه مثل گرگور سامسا که همه از او گریزانند... ترلکوفسکى باید سوسک بشود تا مقبولیت در اجتماع را کسب کند!!! گرگور را و سامسا جامعه تغذیه میکند حال اینکه ترلکوفسکى خود منبع تغذیه اجتماع است خون او همان استیک خام همان گوشت خرگوش پخته شده در خون خودش و البته خون مسیح زمان است که درد و رنج اجتماع را در تسلیث و تناسخ هر روزه تصفیه میکند و بقاى انسان منحط عصر خود را تضمین مینماید... آرى گرگور سامسا آپدیت شده و آماده دانلود است.
نوشین شاد
۱۳۹۷/۷/۱۸
داستان بسیار جذابه و ذهن رو به شدت با تصویرسازی‌های عینی و دقیقش درگیر میکنه. این کتاب طوری هست که با اشتیاق منتظر خوندن ادامش شدم اما زمانی که به انتها رسیدم نتیجه خاصی برام نداشت. بهتره بگم مفهومی جز جبر و شکست در برابر فرهنگ و عوامل اجتماعی ازش دریافت نکردم. با وجود جذابیت بالا و هم چنین صدای بسیار زیبای آقای سلطان زاده منظور نویسنده برام قابل درک نبود.
جعفر عباس پور
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
شروع و ادامه خوبی داشت, یک سوم انتهایی کتاب برام جذاب نبود. بعد از کتابهای قمارباز, جنایت و مکافات , عقاید یک دلقک ,حالا مستاجر با نقش اصلی‌های مشابه هم , همگی با صدای استاد سلطانزاده, الان من ذهنیتم در مورد ایشون اینه که ادم افسرده و بیخیالیه, جدای از شوخی فوق العاده عالی هستن ایشون. ۴ ستاره‌ای که دادم ۳ ستارش برا جناب سلطانزاده هستش
مشاهد همه نظرات (۳۳)