دانلود کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

  • از: راندا برن
  • ناشر: سبکتو
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

میکروکتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز، تجربیات و راهنمایی‌های راندا برن درباره‌ی معجزه‌ سپاسگزاری است که توانسته زندگی او را تغییر دهد. او در این میکروکتاب با عرضه‌ی 26 درس سعی می‌کند تا مردم را به این اعتقاد برساند که سپاسگزاری، زندگی‌شان را تغییر خواهد داد.

راندا برن (Rhonda Byrne) در میکروکتاب معجزه (The Magic) یک قدم پیش‌تر برداشته و از تاثیر سپاسگزاری در یک برنامه 26 روزه برای رسیدن به آرزوها و هدف‌ها صحبت می‌کند.

این جمله‌ی حیرت‌انگیز را بگویید: "خدایا، سپاس‌گزارم" این جمله‌ی حیرت‌انگیز را با صدای بلند بگویید. آن را روی پشت‌بام خانه‌تان داد بزنید. آن را با خودتان تکرار کنید؛ در ذهن‌تان بگویید یا در قلب‌تان حسش کنید. تلاش کنید، از امروز به بعد، به هر جا می‌روید، حس سپاس‌گزاری و معجزه‌ی آن را نیز با خودتان ببرید.

برای اینکه یک زندگی حیرت‌انگیز و مملو از فراوانی و شادی داشته باشید؛ بدانید که تنها باید سپاس‌گزاری از خداوند را همیشه بر زبان بیاورید و آن را در ژرفای وجودتان حسش کنید. می‌توانید همیشه سپاس‌گزار باشید و همیشه در زندگی‌تان شگفتی ایجاد کنید.

هرچه دوستانه‌تر سپاسگزار دنیا و نعمت‌هایش باشید، به دنیا نزدیک‌تر خواهید شد. به وسیله‌ی تمرین شکر و سپاس، قانون خطاناپذیر دنیا را به استخدام خود درآورید؛ این قانون، هدیه‌ى دنیا به شماست تا آن را انجام دهید و زندگى خود را شکوفا کنید.

آیا یادتان می‌آید هنگامی را که بچه‌ای بی‌آلایش و بازیگوش بودید و با نگاهی مملو از شگفتی و حیرت به زندگی نگاه می‌‌کردید؟ آن زمان‌ها، زندگی شگفت‌انگیز بود و پر از هیجان، و کوچک‌­ترین کارها نیز شما را خوشحال می‌کرد. آن روزها، شبنمی را که روی ساقه­ علفی مشاهده می‌کردید، صبر می­‌کردید و غرق تماشا می­‌شدید؛ پروانه­‌ای را که در هوا مشاهده می‌کردید، به دیدنش می­‌ایستادید؛ برگ‌­ها و سنگ‌­ها را از روی زمین جمع می‌کردید و با حیرت به آن‌ها خیره می‌‌شدید، گویی ارزشمندترین گنج‌­ها را روی زمین یافتید.

آیا حاضرید تا جادوی زندگی را مجدد تجربه کنید؟ آیا حاضرید که مملو از شگفتی و حیرت کودکانه شوید؟ پس خود را برای جادویی عظیم حاضر کنید!

راندا برن با شناساندن قانون جذب و ساختن فیلم در این موضوع تغییر شگفت‌انگیزی را در راه موفقیت ساخت. البته پیش از او هم نویسنده‌های دیگری به وجود این قانون اشاره کرده بودند ولی راندا به شکل دقیق و گام به گام این قانون را شناساند.

وی در سال 2004 بعد از فوت پدرش دچار افسرگی شدید شد و با حمایت دخترش آغاز به خواندن کتاب‌های روانشانسی قدیمی و کاوش در مورد اندیشه مثبت و قانون‌های جذب کرد. وی زندگی خود را در مسیر اشاعه این فرهنگ وقف نموده و بعد از کتاب پرفروش راز، دست به انتشار کتاب‌های جامع‌تری مانند معجزه، قهرمان، قدرت و... کرده است که هر کدام به شکل حرفه‌ای‌تر به بحث‌های قانون جذب می‌پردازند.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب معجزه می‌خوانید:

هر موقعیت منفی که در زندگی ما وجود دارد به دلیل ناسپاسی است که ایجاد می‌شود. اگر برای هر یک از نعمت‌های زندگی‌مان از خداوند سپاسگزاری نکنیم؛ به شکلی ناخواسته آن نعمت را کم‌اهمیت و عادی می‌پنداریم. همین کم‌اهمیت و عادی پنداشتن نعمت‌ها، علت اصلی جذب کردن رویدادهای منفی به زندگی‌مان محسوب می‌شود و اتفاق افتادن معجزه‌ها را در زندگی‌مان متوقف می‌کنیم.

وقتی سپاسگزار هستید، منفی‌نگر بودن برای شما غیرممکن می‌شود. وقتی سپاسگزار هستید، عیب‌جویی کردن از دیگران و سرزنش آن‌ها برایتان غیرممکن می‌شود. وقتی سپاسگزار هستید؛ غمگین بودن یا داشتن هر گونه احساس منفی برای شما غیرممکن می‌شود.

بهترین خبری که وجود دارد این است که با سپاسگزاری، می‌توانید هر موقعیت منفی را در مدت کوتاهی تغییر دهید. موقعیت‌های منفی با سپاسگزاری به شیوه‌ای معجزه‌آسا ناپدید خواهند شد.

 ۱۵۶ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول
روز اول: نعمت‌های زندگی‌تان را بشمارید
تمرین شگفت‌انگیز شماره 1
روز دوم: روابط شگفت انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره 2
روز سوم: سلامتی شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره 3
روز چهارم: کارهای شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 4
فصل دوم
روز پنجم: شیوه‌ای شگفت‌انگیز برای خروج از حیطه‌ منفی‌ها
تمرین شگفت‌انگیز شماره 5
روز ششم: عناصر شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره 6
روز هفتم: آهن ربای جذب پول
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 7
روز هشتم: از همه‌ انسان‌ها قدردانی کنید
تمرین شگفت‌انگیز شماره 8
فصل سوم
روز نهم: صبح شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره 9
روز دهم: انسان‌های شگفت‌انگیز که تفاوتی سازنده به وجود می‌آورند
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 10
روز یازدهم: آرزوهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 11
روز دوازدهم: روزی شگفت‌انگیز داشته باشید
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 12
فصل چهارم
روز سیزدهم: روابطتان را به شیوه‌ای معجزه‌آسا بهبود ببخشید
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 13
روز چهاردهم: شگفتی و معجزه در سلامتی
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 14
روز پانزدهم: چک شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 15
روز شانزدهم: فهرست کارهایی شگفت‌انگیز که باید انجام شوند
تمرین شگفت‌انگیز شماره 16
فصل پنجم
روز هفدهم: گام‌های شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 17
روز هجدهم: شگفتی قلب
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 18
روز نوزدهم: پیامدهای باشکوه
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 19
روز بیستم: درست مقابل چشمان شما
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 20
فصل ششم
روز بیست و یکم: هوایی شگفت‌انگیز که در آن نفس می‌کشید
تمرین شگفت‌انگیز شماره 21
روز بیست و دوم: چوبدستی شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 22
روز بیست و سوم: پیام‌های شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره 23
روز بیست و چهارم: تبدیل معجزه‌آسای اشتباه به موهبت
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 24
روز بیست و پنجم: آینه‌ شگفت‌انگیز
تمرین شگفت‌انگیز شماره‌ 25
روز بیست و ششم: معجزه را به یاد داشته باشید
تمرین شگفت‌انگیز شماره 26
آینه‌ شگفت‌انگیز شما
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

راهنمای دانلود کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

برای دانلود کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

نظرات کتاب معجزه: 26 روز سپاسگزاری برای آینده‌ای شگفت انگیز

As J
۱۳۹۹/۵/۳۱
خیلی عالی خلاصه شده بود و تمرینات کامل بود کاملشو قبلا خونده بودم این خیلی خوب بود که خلاصه شده بود و فقط یک توضیح خلاصه و تمرین بود عالیه
احمدرضا باقری فریزی
۱۴۰۰/۱/۳
فوق العادس!!! حتی نصراله رادش هم نطر مثبتی راجب این کتاب ارائه داد.
زهرا اکبری
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
من قبلا انجام داده بودم و نتیجه گرفتم... واقعا قانون شکر گزاری نتیجه میده
مشاهد همه نظرات (۱۵)