دانلود کتاب موفقیت فردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت فردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت فردی

کتاب موفقیت فردی از مجموعه کتابخانه موفقیت برایان تریسی، شامل 21 ایده است که با به‌ کارگیری آ‌ن‌ها می‌توانید الزامات کلیدی موفقیت را در خود ایجاد کنید و همزمان بر کاستی‌هایی غلبه می‌کنید که شما را از ادامه‌ی راه بازمی‌دارد.

چرا بعضی افراد در کار موفق‌تر از دیگران هستند؟ چرا برخی سریع‌تر رشد می‌کنند و شکوفا می‌شوند، مدام ترفیع می‌گیرند، به سرعت پیشرفت می‌کنند، رضایت بیشتری از زندگی و کار دارند و بیشتر لذت می‌برند؟ در کتاب موفقیت فردی (Personal Success) پاسخ این سوالات داده می‌شود و یاد می‌گیرید چکونه در کار و زندگی موفق‌تر باشید.

هر کاری که در روز انجام می‌دهید، هر تصمیمی که می‌گیرید، هر اقدامی که انجام می‌دهید یا نمی‌دهید، در طول زمان انباشته می‌شود و در نهایت به شکل موفقیت یا شکست، نمود می‌یابد. این کتاب بر مبنای قانون تجمیع نوشته شده است که هر تلاشی را مهم می‌داند! استفاده‌ی دائمی از این ایده‌ها سریع‌تر از آنچه تصور کنید به موفقیتی بزرگ منجر خواهد شد.

آیا کسی که سالانه 250 هزار دلار درآمد دارد، 10 برابر باهوش‌تر، بهتر یا تواناتر از فردی است که سالانه 25 هزار دلار درآمد دارد؟ البته که نه! در مطالعه‌ای، از 1000 نفر فرد بالغ، تست هوش به عمل آمد. باهوش‌ترین فرد فقط 2.5 برابر باهوش‌تر از کم‌هوش‌ترین فرد گروه بود. با این وجود، تفاوت درآمدشان شگفت‌انگیز بود! درآمد ثروتمندترین فرد، 100 برابر بیشتر از کم‌درآمدترین فرد بود.

نکته مهم دیگر اینکه پردرآمدترین شخص، باهوش‌ترین و کم‌درآمدترین شخص، کم‌هوش‌ترین فرد گروه نبودند. هوش یا استعداد ذاتی تا حد مشخصی در موفقیت یا عدم موفقیت نقش دارد؛ اما پس از آن بحث قابلیت‌های فردی، سخت‌کوشی، یادگیری مداوم و مدیریت زمان صحیح مطرح است.

نقطه‌های بلندی که به تسخیر انسان‌های بزرگ درمی‌آید حاصل پرواز اتفاقی نیست؛ بلکه در دل شب و هنگامی که همراهانشان در خواب بودند، برای این پرواز رنج بسیار کشیده‌اند. برایان تریسی (Brian Tracy) در این کتاب به بررسی مطالبی همچون: روش ایجاد شجاعت و اعتماد به نفس در خود، راهکارهای حفظ نگرش مثبت، اهمیت لباس در موفقیت برنامه‌ریزی استراتژیک، پرورش خلاقیت و ده‌ها نکته‌ی کاربردی دیگر می‌پردازد.

در بخشی از کتاب موفقیت فردی می‌خوانیم:

بسیاری از افرادی که به اتحادیه‌ها می‌پیوندند، در جلسات حاضر می‌شوند، کارت ویزیتشان را به دیگران می‌دهند و قبل از اتمام جلسه یا به محض تمام شدن، آنجا را ترک می‌کنند؛ اما این روش خوب نیست.

در عوض، مشخصات و کتاب راهنمای انجمن را بخوانید و مهم‌ترین کمیته‌ها را مشخص کنید. برای ارائه خدمات در یکی از آن‌ها داوطلب شوید. در جلسات کمیته شرکت کنید و مجموعه‌ای از وظایف خاص مورد نیاز آن را به عهده بگیرید.

معمولاً مهم‌ترین افراد اتحادیه مسئول مهم‌ترین کمیته‌ها هستند. وقتی پیشنهاد ارائه خدمات به یک کمیته را بدهید، برای انجام مسئولیت‌ها داوطلب ‌شوید و سپس این وظایف را سریع و عالی انجام ‌دهید، فرصت پیدا می‌کنید تا به روشی غیر تهدید‌آمیز خود را به افرادی معرفی کنید که توان کمک به شما در کارتان را دارند. آن‌ها نیز فرصت پیدا می‌کنند شما را بشناسند و کارتان را ببینند. این موارد را در ذهنشان ثبت می‌کنند. سپس با این ذهنیت به فرصت‌هایی فکر می‌کنند که می‌توانند در اختیارتان بگذارند، کارهایی که می‌توانند به شما واگذار کنند یا شما را به دوستانی معرفی کنند که به استعدادها و توانایی‌هایتان نیاز دارند.

هر روز هزاران کار مهم به افرادی واگذار می‌شود که معرف آن‌ها به کمیته‌ای از یک سازمان داوطلبانه یا غیرانتفاعی خدمت کرده است. این استراتژی به کار من هم کمک فراوانی کرده است.

 ۱۰۴ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8164-14-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: از قوانین پیروی کنید
فصل 2: خواسته خود را به دقت مشخص کنید
فصل 3: شجاعت و اعتماد‌ به نفس را پرورش دهید
فصل 4: با خودتان روراست باشید
فصل 5: نگرش مثبت داشته باشید
فصل 6: ارتباط مثبت برقرار کنید و انتظار بهترین را داشته باشید
فصل 7: عمل‌گرا باشید
فصل 8: مهم‌ترین مشتریانتان را خشنود کنید
فصل 9: سخت‌کوش باشید
فصل 10: خود را وقف یادگیری مداوم کنید
فصل 11: سخنران شایسته‌ای شوید
فصل 12: با افراد مناسب معاشرت کنید
فصل 13: همیشه شبکه‌سازی کنید
فصل 14: دانش قدرت است
فصل 15: برای موفقیت لباس بپوشید
فصل 16: به برتری متعهد باشید
فصل 17: برنامه‌ریزی استراتژیک
فصل 18: مسئول نتایج باشید
فصل 19: اهل کار تیمی باشید
فصل 20: خلاقیت‌تان را پرورش دهید
فصل 21: جذب ثروت
نتیجه‌گیری: سه کلید موفقیت

راهنمای دانلود کتاب موفقیت فردی

برای دانلود کتاب موفقیت فردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت فردی

نظرات کتاب موفقیت فردی

مهدی خضیرچی
۱۳۹۷/۹/۹
باحاله به نظرم. البته من فعلا فقد نیخه نمونشو خوندم
Neda Ahangari
۱۴۰۰/۱/۱۴
وای برا اینکه موفقیت برسی حتما بخون کمک کننده عالی هست
لولیتا پروانه
۱۴۰۰/۱/۵
عالیههه واقعا انگیزه آدم رو تقویت میکنه و به ذهن نظم میده
مشاهد همه نظرات (۵)