دانلود کتاب موفقیت نامحدود در فروش


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت نامحدود در فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۲۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-231-320-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۲۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب موفقیت نامحدود در فروش

کتاب موفقیت نامحدود در فروش اثر برایان تریسی و مایکل تریسی، به شما کمک می‌کند که فروش شما در هر بازاری که شما بخواهید سریع‌تر و آسان‌تر گردد.

به دنیای جدید فروش خوش آمدید! امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته افراد به مراتب بیشتری سعی می‌کنند تا پول بیشتری بدست آورند و در ماه‌ها و سال‌های پیش روی خود در شغل فروش از موفقیت‌های بیشتری در زمینه مالی بهره‌مند شوند. بطور کامل 5 درصد از میلیونرهای خودساخته فروشندگانی بوده‌اند که دقیقاً از صفر شروع کردند، در زمینه شغلی خود به درجات بسیار خوبی نائل آمدند، صاحب درآمدهای بالا و در نهایت ثروتمند شدند. قطعاً آنچه را که صدها هزار و حتی میلیون‌ها نفر از مردم انجام دادند شما هم می‌توانید انجام دهید. شما فقط به این نیاز دارید که یاد بگیرید این کار را چگونه انجام دهید.

برایان تریسی (Brian Tracy) و پسرش، مایکل تریسی (Michael Tracy)، تمام چیزهایی را که در هنگام فروش میلیون‌ها دلار محصول و خدمات‌شان بعنوان تجربه فراگرفته‌اند بطور خلاصه و فشرده در کتاب موفقیت نامحدود در فروش (Unlimited Sales Success) آورده‌اند. کلیه مطالبی که در این صفحات ارائه شده از نظر زمانی مورد امتحان و آزمایش قرار گرفته و به لحاظ کاربردی به اثبات رسیده است.

در بخشی از کتاب موفقیت نامحدود در فروش می‌خوانیم:

حقیقت این است که موفقیت بدون شکست خوردن امکان‌پذیر نیست. هیچکس دوست ندارد شکست بخورد اما افراد ممتاز درک می‌کنند که دستیابی به اهدافشان امکان‌پذیر نیست مگر اینکه راضی بشوند که بارها و بارها شکست بخورند.

خوشبختانه می‌توانید آگاهانه ذهن خود را گول بزنید و بواقع مجدداً بگونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که بجای اینکه از رد شدن بترسید واقعاً انتظار آن را بکشید. شما بسختی می‌توانید هر روز صبح بیدار شوید و منتظر بمانید که شما را رد کنند.

فهرست مطالب

مقدمه: واقعیت‌های جدید در فروش
فصل اول: روانشناسی فروش
فصل دوم: برنامه ریزی برای فروش شخصی
فصل سوم: قدرت جستجو
فصل چهارم: فروش براساس رابطه
فصل پنجم: فروش براساس مشاوره
فصل ششم: تشخیص دقیق نیازها
فصل هفتم: تأثیرگذاری بر رفتار مشتری
فصل هشتم: عرضه تبلیغاتی تشویقی
فصل نهم: رفع اشکالات
فصل دهم: عقد قرارداد فروش
فصل یازدهم: فروش مجدد و سفارش
فصل دوازدهم: مدیریت زمان برای متصدیان حرفه‌ای فروش
سخن آخر: هفت راز موفقیت در فروش

راهنمای دانلود کتاب موفقیت نامحدود در فروش

برای دانلود کتاب موفقیت نامحدود در فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب موفقیت نامحدود در فروش