دانلود کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

در کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر نوشته صادق نیک پور، به عنوان یک دوره آموزشی گذر مهارتی، به شکل اجمالی، در گذر از سطح مهارت IT Basics در ICDL، با مروری سریع به مباحث تخصصی و ADVANCE سخت‌افزار پرداخته شده است.

امروزه تکنولوژی و تکنیک‌های آموزش رشد پیدا نموده‌اند و با توجه به لزوم آموزش نیروی به روز منابع انسانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به شکل کاملا کاربردی و کارآمد در محیط کار از الزامات آموزش‌های نوین تلقی می‌گردد.

اکنون می‌توان در چند ساعت بر اساس روش‌های نوین آموزش‌های عملی و ارتقای مهارت به جای ماه‌ها آموزش، فراگیران و منابع انسانی هر سازمانی را به نقطه مطلوب بر اساس نیاز سنجی آموزشی تعیین شده رساند. اجرای آموزش‌های کاربردی در مجتمع فنی و حرفه‌ای کار و کاوش و خصوصا دوره‌های ابداعی سازمان فنی و حرفه‌ای با عنوان گذر مهارتی که فراگیران در کارگاه‌های چند ساعته به هدف مطلوب و مهارت لازم با اخذ مدرک برای کار دست می‌یابند لزوم تدوین این نوشتار را فراهم آورد.

سال‌ها تجربه آموزشی از سطوح مقدماتی تا دانشگاهی به ما نشان داد که اساسی‌ترین موارد لازم برای مونتاژ کدام‌ها هستند تا در این مجموعه برای کار عملی گرد آورده شوند، و سعی بر آن شد با استفاده از عکس‌های متنوع و گویا بر گرفته از سایت‌های مختلف و یا عکاسی مستقیم از قطعات، توضیحات کاملا ملموس و عینی باشند.

یکی از بزرگ‌ترین مزایای کامپیوترهای دسکتاپ انعطاف‌شان در ارتقای سخت افزاری است، با یادگیری مونتاژ یک کامپیوتر به راحتی می‌توان هزینه را برای ارتقای کامپیوتر که نیاز روزمره است کاهش داد. و همچنین با نحوه کار کامپیوتر آشنا شد، باید توجه داشت که در مواردی بعد از نصب قطعات، نرم‌افزار مورد نیاز هر کدام را هم نصب نمود. در کامپیوتر هر قطعه برای نصب معمولا در جای مشخصی قرار می‌گیرد و هم چنین قطعات فقط از یک طرف قابل نصب هستند لذا فقط کمی دقت لازم است. که همه از پس آن بر می‌آیند.

 ۱۲۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-93620-1-1 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۶۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: اطلاعات عمومی برای مونتاژ کامپیوتر
بخش دوم: شناخت قطعات برای مونتاژ کامپیوتر
بخش سوم: مراحل عملی مونتاژ قطعات کامپیوتر
بخش چهارم: رفع اشکالات و عملیات پس از مونتاژ کامپیوتر

راهنمای دانلود کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

برای دانلود کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مونتاژ عملی کامپیوتر

نظرات کتاب مونتاژ عملی کامپیوتر

faeze ebd
۱۳۹۸/۷/۱۹
کامل و به زبان ساده بود من از این کتاب قبلا استفاده کرده بودم و راضی بودم
Asgar Khalilivand
۱۴۰۰/۲/۲
خوب و ساده و آموزشی هست.
مشاهد همه نظرات (۲)