دانلود کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

  • از: استیو هاروی، فاطمه نیک سیرت
  • ناشر: نشر عطران
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

فاطمه نیک سیرت در کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر، با گردآوری راهکارهایی به روز و کارآمد به شما کمک می‌کند تا تجربه‌ای موفق در انتخاب همسر و شریک زندگی داشته باشید و بتوانید رابطه‌ی عاطفی عمیقی با همسرتان برقرار کرده و ازدواج و زندگی توام با کامیابی و شادی را تجربه کنید.

می‌توان گفت انتخاب شریک زندگی برای ازدواج، از حساس‌ترین و تاثیرگذارترین انتخاب‌های هر فردی در زندگی است؛ انتخابی که اگر با هوشمندی و درایت کافی انجام نگیرد، منجر به احساس ناکامی و شکستی عمیق در زندگی خواهد شد که هرگز فراموش نمی‌شود. پس انتخاب همسر از جمله تصمیم‌هایی در زندگی است که نباید نسنجیده تصمیم‌گیری شوند بلکه نیازمند اطلاعات گسترده‌ و جامعی است.

برخلاف ظواهر و جاذبه‌‌های جسمی، ایجاد جاذبه عاطفی و احساسی به زمان زیادی نیاز دارد. برای تداوم یک رابطه‌ی پایدار و موفق با شریک زندگی لازم به تلاش فراوان، صبر و تحمل در این راه دارید. در کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر تلاش شده است تا با مرور چند روش بتوانید با همسرتان رابطه عاطفی عمیقی ایجاد و زندگی مشترک لذت‌بخشی را تجربه کنید.

برای انتخاب عاقلانه و عاری از اشتباه، به راهنمایی‌هایی نیاز دارید که استیو هاروی (Steve Harvey) با جزییاتی کم‌نظیر به آن‌ها اشاره کرده و فاطمه نیک سیرت در این کتاب آن‌ها را ترجمه و گردآوری کرده است.

استیو هاروی را بیشتر بشناسیم:

استیو هاروی مجری، بازیگر، تهیه‌کننده، نویسنده و کمدین برجسته و مطرح آمریکایی متولد 1957 در آمریکاست. استیو هاروی بیشتر از بیست سال است که به خنداندن مردم مشغول است، شوخی و طنزهای او در سراسر دنیا شناخته شده و بسیار محبوب است. استیو هاروی معتقد است که شهرت او ریشه در حقیقت و عقلانیت دارد و در نتیجه‌ی زندگی، نگرش، یادگیری مداوم و شناخت به وجود آمده است. اغلب طنزهای او در مورد روابط بین زنان و مردان است. او تاکنون برنده‌ی جوایز متعددی مانند امی، مارکونی و NAACP شده است.

هاروی حاصل تجربیات خود در زندگی‌اش را در کتاب‌های خود با مردم جهان به اشتراک گذاشته است. هاروی تحصیلات روانشناسی ندارد و روانشناس نیست، اما با زنان و مردان مختلفی در برنامه‌ها و زندگی خصوصی‌اش برخورد داشته است که ماحصل این تجربیات به شکل واقعی و آموزنده‌ای در کتاب‌ها و گفت‌وگوهایش وجود دارد.

در بخشی از کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر می‌خوانیم:

مردها به دنبال خانم‌هایی هستند که بتوانند به آن‌ها اعتماد کنند. کسی که آن‌ها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم‌ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی‌وفا هستند. همین امر باعث می‌شود که مردها محتاط‌تر عمل کنند.

 ۷۶ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-734342-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

برای دانلود کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

نظرات کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

fateme forughy
۱۳۹۹/۹/۷
چرا اخه فهرست نداره، خوب نسخه نمونه وقتی قرار نیست ما بفهمیم درباره چه چیزایی کتاب بهمون اطلاعات میده که کاربردی نداره، حداقل یه فهرست از کتاب را مخاطب باید داشته باشه
سما نه
۱۴۰۰/۲/۱۵
ادبیات کتاب بسیار روان و تصویر سازی‌ها به فهم مطالب کمک میکنند
هانیه کیخا
۱۳۹۹/۹/۱۷
پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید.
مشاهد همه نظرات (۴)