دانلود کتاب نزدیک خانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نزدیک خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نزدیک خانه

در کتاب نزدیک خانه نوشته‌ی کارا هانتر کارآگاه فاولی و تیمش را همراهی می‌کنید که در تلاش هستند تا دختر گمشده‌ای را پیدا کنند. اوضاع برای این تیم زمانی سخت‌تر می‌شود که خانواده‌‌ی دختر حاضر به همکاری نیستند. این رمان خواندنی یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است که شما را تا پایان با خود همراه می‌کند.

معرفی کتاب نزدیک خانه:

کارا هانتر (Cara Hunter) روایت داستان خود را از شبی آغاز می‌کند که باری و شارون میسون میهمانی‌ای برای دوستان و همسایگان خود ترتیب داده‌اند. وقتی مهمانی به پایان می‌رسد دختر هشت ساله‌ی آن‌ها دیزی پیدا نمی‌شود.

از همین جاست که پای کارآگاه آدام فاولی و تیم تحقیقاتش به رمان نزدیک خانه (Close to Home) باز می‌شود. آن‌ها به این نتیجه می‌رسند که مثل سایر پرونده‌های خانوادگی به احتمال قوی دزد این کودک هشت ساله نیز یکی از اعضای همین خانواده است. از طرف دیگر خانواده‌ی میسون از نظر کارآگاه بسیار عجیب هستند و همین موضوع شک او را دوچندان می‌کند. در حقیقت، پدر و مادر دیزی رقتار بسیار بی‌تفاوتی نسبت به گم شدن فرزندشان دارند و حتی حاضر به همکاری با تیم تحقیقات نیستند.

فاولی این خانواده‌ی عجیب و غریب را ساعت‌ها مورد بازجویی قرار می‌دهد اما فایده‌ای ندارد و تحقیقات به نتیجه‌ای نمی‌رسد. با وجود تمام این‌ها کارآگاه مطمئن است که اعضای خانواده رازی را مخفی می‌کنند؛ رازی که کشف آن به یافتن دیزی کمک بسیاری خواهد کرد.

داستان پر از فلاش بک‌های به جا و درست است که شما را در طول این رمان خواندنی با گذشته‌ی میسون‌ها آشنا می‌سازد و مطمئن باشید که حتی یک لحظه هم نخواهید توانست این کتاب پرتعلیق و نفس‌گیر را کنار بگذارید.

لازم به یادآوری است؛ یکی از نکات اصلی رمان نزدیک خانه، پرداختن به نقش و تأثیرات شبکه‌های اجتماعی بر زندگی انسان امروزی است که در این کتاب بسیار پررنگ شده و تا حدود زیادی نویسنده تلاش کرده تا فضای توئیتر را در این کتاب ایجاد کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

نکوداشت‌های کتاب نزدیک خانه:

- یک داستان هیجانی و شگفت انگیز! یکی از بهترین تریلرهای جنایی به شمار می‌آید که تاکنون خوانده‌ام! (کاترین کرافت، نویسنده)
- نزدیک خانه اثری روانشناختی است و تا پایان قصه خواننده را به حدس زدن وادار می‌کند. (Book Reporter)
- هانتر با ایجاد تنش به خواننده جذابیت‌های قصه می‌افزاید. (Publishers Weekly)
- کارا هانتر یک توطئه‌گر درخشان است، اما شخصیت‌های برجسته او هستند که آثار او را جذاب می‌کنند. (ریچل ابوت)

مطالعه‌ی کتاب نزدیک خانه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان‌های معمایی و پلیسی علاقه دارید، شک نکنید که این رمان برای شما نوشته شده است.

در بخشی از کتاب نزدیک خانه می‌خوانیم:

مدرسۀ ابتدایی اسقف کریستوفر، آکسفورد زنگ آخر می‌خورد و بچه‌ها با سروصدا از کلاس‌ها بیرون می‌ریزند و وارد فضای آفتابی یا اتومبیل‌های گرم والدینشان می‌شوند که منتظر آن‌ها هستند. بعضی‌ها می‌دوند، بعضی‌ها جست‌وخیز می‌کنند، یکی دو نفری پخش‌وپلا می‌شوند و بعضی از بچه‌های بزرگ‌تر جمع می‌شوند و چیزهایی را که در گوشی آیفون خود دارند، به اشتراک می‌گذارند. دوتا از معلم‌ها بالای پله‌ها می‌ایستند و رفتن آن‌ها را تماشا می‌کنند.

یکی از دو معلم که مسن‌تر است، می‌گوید: «خدا رو شکر، تقریباً اواخر ترمه.» پایین سویی‌شرت بلندش را بالا می‌آورد و بعد دوباره آن را رها می‌کند. «دیگه صبرم تموم شده، این‌یکی خسته‌کننده‌تر از بقیه شده.»

زن کناری‌اش لبخندی از سر تأسف می‌زند. «تعریف کن.» بعضی از بچه‌های کلاسش از مقابلش رد می‌شوند؛ یکی از دخترها می‌ایستد تا خداحافظی کند. کمی اشک در چشمانش جمع شده است، چون خانواده‌اش می‌خواهند روز بعد به تعطیلات بروند و معلمش ترم آینده نمی‌آید. او معلمش را دوست دارد.

آن زن با مهربانی می‌گوید: «آفریقای جنوبی خوش بگذره، میلی.» شانۀ او را به‌آرامی لمس می‌کند. «امیدوارم بتونی توله شیرها رو ببینی.»

 ۳۳۱ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6513-80-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نزدیک خانه

برای دانلود کتاب نزدیک خانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نزدیک خانه

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.