دانلود کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

نیمه تاریک جویندگان نور یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌های دبی فورد و در حقیقت یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌هایی است که تا به حال در زمینه شناخت خود و دنیای درون نگاشته شده است. با خواندن این کتاب نیمه تاریک وجود خود را در افق‌های روشن بیابید.

کتاب نیمه‌ی تاریک جویندگان نور (The Dark Side Of The Light Chasers) را با دقت بخوانید. یک بار بخوانید و دوباره بخوانید. سپس برای بار سوم بخوانید تا مفاهیم آن را خوب درک کنید و تمرینات آن را انجام دهید. دبی فورد در این کتاب شما را به چالش دعوت می‌کند. اما اگر نمی‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند نه این کتاب را بخوانید و نه تمرینات آن را انجام دهید. همین حالا کتاب را زمین بگذارید. آن را در بالاترین قفسه کتابخانه خود پنهان کنید جایی که دیگر هیچ‌گاه دست‌تان به آن نرسد. یا آن را به دوستی بدهید. زیرا تقریبا غیرممکن است که این کتاب را بخوانید و تغییری شگرف در زندگی خود احساس نکنید.
زندگی را باید به وضوح زیست. یعنی با شفافیت کامل. بی‌هیچ پنهان و هیچ انکاری! حتی آن بخش از وجودت را که نمی‌خواهد به آن بنگری و آن بخشی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است باید عریان کنید. اگر شما نیز اعتقاد دارید که شفافیت کلید اصالت و اصالت دروازه‌ای به‌سوی خود حقیقی‌تان است، شما نیز از اعماق وجودتان از دبی فورد (Debbie Ford) برای نگاشتن این کتاب سپاسگزاری خواهید کرد چرا که کتاب نیمه‌ی تاریک جویندگان نور مستقیم شما را به‌سوی آن دروازه خواهد برد، آن‌جا که لذتی ماندگار، آرامشی درونی و فضایی وسیع برای عشق ورزیدن به خود و در نهایت عشق بدون شرط به دیگران خواهید یافت!

در بخشی از نیمه‌ی تاریک جویندگان نور می‌خوانیم:

اغلب ما سخت مشتاق آنیم که به آرامش دست یابیم. این یکی از بزرگ‌ترین اهداف زندگی است که رسیدن به آن راهی ندارد جز در آغوش گرفتن تمام وجود خویش. کشف کردن موهبتِ حتی نفرت انگیزترین صفات خویش فرایندی خلاقانه است که فقط نیازمند علاقه عمیق به گوش کردن و یاد گرفتن است، تمایل به رها کردن باورها و قضاوت‌های بی‌مورد و آماده بودن برای احساس بهتر! این فقط منِ وحشت‌زده‌ی ماست که به اصطلاح می‌خواهد از ما محافظت کند، محافظتی که در حقیقت ما را از خویشتن شناسی باز می‌دارد. ما باید برای عشق ورزیدن به هر آن چه از آن ترسیده‌ایم آماده شویم.

 ۲۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-725-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: دنیای درون، دنیای بیرون
فصل دوم: در جستجوی سایه
فصل سوم: دنیا درون ماست
فصل چهارم: جمع کردن مجدد تکه‌های گمشده‌ی وجودمان
فصل پنجم: سایه خود را بشناس تا خود را بشناسی
فصل ششم: من آنم
فصل هفتم: نیمه تاریک خود را در آغوش بگیر
فصل هشتم: خود را از نو تعریف کن
فصل نهم: بگذار بدرخشی
فصل دهم: زندگی‌ای که ارزش زیستن دارد

راهنمای دانلود کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

برای دانلود کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نیمه‌ تاریک جویندگان نور
bahare karimkhani
۱۳۹۶/۹/۷
چند بار این کتاب رو خوندم ولی هنوزم برام حرفهای تازه‌ای برای گفتن داره
مرضیه عربی
۱۳۹۷/۲/۲۵
خواندن این کتاب یک الهام بود و خداوند برای من مقدر ساخت. از خداوند سپاسگزارم که من رو در مسیر آگاهی قرار داد. من قبلا یه چیزهایی در مورد سایه‌ها میدونستم. سایه بحث سنگین ولی فوق العاده موثری هست که بیشتر...
M Z
۱۳۹۶/۹/۷
با مطالعه این کتاب عزت نفس تقویت وخوددرگیری خاتمه می‌یابد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۱)