دانلود کتاب همسر رویایی من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همسر رویایی من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همسر رویایی من

کتاب همسر رویایی من نوشته‌ی جولیا کویین، داستان ادوارد که در جنگ گمشده و توسط خواهر هم‌رزمش توماس نجات یافته است را روایت می‌کند.

سیسیلیا هارکورت پس از این که برادرش در جبهه‌های جنگ آسیب می‌بیند، با دو انتخاب بسیار سخت رو به رو می‌شود، زندگی در کنار عمه‌ای که ندیمه است و یا ازدواج با یکی از خویشاوندان نه چندان نجیب خود. اما او راه سوم را انتخاب می‌کند و با هدف یافتن و مراقبت از برادرش، به سفری طولانی می‌رود.

او بعد از یک هفته جست و جو به جای یافتن برادرش، بهترین دوست او یعنی ادوارد راکسبی را پیدا می‌کند. افسر ادوارد در آن لحظه بیهوش بود و به کمک سلیسیا احتیاج داشت. بنابراین سیسیلیا با خود عهد می‌بندد که جان این سرباز را نجات دهد، حتی اگر ماندن در کنار او به معنای گفتن دروغی کوچک باشد... اما آیا فقط اوست که در حال پنهان کردن اسرار است؟

جولیا کویین (Julia Quinn) نویسنده‌ی آمریکایی رمان‌های عاشقانه و تاریخی، آثارش به بیش از 29 زبان ترجمه شده است و در صدر پرفروش‌های رمان عاشقانه قرار داشته‌اند. همچنین کتاب‌های او تاکنون 19 بار در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

در بخشی از کتاب همسر رویایی من (The Girl with the Make-Believe Husband) می‌خوانیم:

نیمه‌های عصر بود که ملاقات ادوارد با افسران ارتش بریتانیا تمام شده بود. خود فرماندار ترایون یک گزارش کامل از زبان ادوارد از زمان حضورش در کنکتیکوت می‌خواست و گزارش کتبی که روز پیش برای کلنل استابس نوشته بود برایش رضایت‌بخش نبود. بنابراین کنار فرماندار نشسته و تمام چیزهایی که تابه‌حال سه بار گفته بود را برایش تعریف کرد. به‌نظر ادوارد این کارها کاملاً بی‌فایده بودند، چون ترایون چند هفته پیش چندین کشتی برای حمله به سواحل کنکتیکوت فرستاده بود.

به هر حال غافلگیری بزرگ دقیقاً وقتی اتفاق افتاد که ادوارد داشت از آن جا می‌رفت. کلنل استابس جلوی در متوقفش کرد و یک نامه به دستش داد که روی کاغذی با کیفیت عالی نوشته شده و در پاکت گذاشته و مهر و موم شده بود. و با لحن خشنی گفت: «از طرف کاپیتان هارکورته، این رو برای وقتی که ممکن بود برنگرده پیش من گذاشته بود.»

ادوارد به پاکت نگاه کرد و با گیجی پرسید: «برای من؟»

«ازش پرسیدم که می‌خواد چیزی برای پدرش بفرسته ولی گفت نه! به هر حال به نظرم اهمیتی نداره، چون پدرش قبل از خودش فوت شده بود.» استابس آه خسته‌ و پریشانی کشید، یکی از دستانش یک سمت سرش را خاراند. «راستش نمی‌دونم کدوم زودتر از اون یکی فوت شده ولی سخت می‌شه گفت فرقی توی ماجرا به وجود بیاره.»

ادوارد با او موافقت کرد. «نه.» هنوز هم به اسمش به روی پاکت نگاه می‌کرد، به دست‌خط توماس که کمی درهم‌وبرهم و شلخته بود. ارتشی‌ها همیشه از این نامه‌ها می‌نوشتند ولی معمولاً برای خانواده‌هایشان.

 ۳۷۸ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6679-15-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب همسر رویایی من

برای دانلود کتاب همسر رویایی من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همسر رویایی من
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۸/۱۷
جالب بود لذت بردم. واقعا بعضی اوقات به نشاط ولبخند نیاز داریم اونم تو زندگی امروزی. ترجمه خوبی داشت.
sadaaat sad
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
ای کاش ادامش میبود✨
مهری رازقیان
۱۳۹۹/۲/۲
فقط میتونم بگم سرشار از احساس زیبایی بود این کتاب خیلی خوب بود الان خیلی پکر و افسرده م که تموم شده فقط یه سوال اندور جریانش چی بود آخرش؟ یه جوری تموم شد که انگار یه جلد دیگه هم داره😆
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)