دانلود کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری

مارک منسون در کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری، که در زمره پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز و آمازون قرار دارد، به مفاهیم و مسائلی می‌پردازد که در حال نابودی هستند و از نگرانی‌ها و اضطراب‌هایی سخن می‌گوید که در لایه‌های زیرین و پنهان زندگی‌های آدمی نفوذ کرده و از آن‌ها گریزی نیست.

درباره کتاب همه چیز به فنا رفته:

اگر فکر می‌کنید که برای زندگی کردن به امید نیاز دارید و می‌خواهید دغدغه‌های ذهنی خود را در این مورد حل کنید، کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری (Everything is f*cked: a book about hope) می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد.

اگر دقت کنید، همه آدم‌های این دوران در یک برهه جالب زندگی می‌کنند؛ از نظر مادی همه چیز به بهترین شکل ممکن است؛ انسان‌ها آزادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر از هر کس دیگری در طول تاریخ بشریت هستند. با این حال به نظر می‌رسد همه چیز به طرز وحشتناک و جبران‌ناپذیری به سمت نابودی می‌رود؛ کره زمین در حال گرم شدن است، اقتصاد دولت‌ها مدام شکست می‌خورد و همه در شبکه‌های اجتماعی آزرده‌خاطر هستند. درواقع انسان‌های این نسل در لحظه‌ای از تاریخ قرار دارند که انواع فناوری، آموزش و ارتباطات در دسترس‌شان است اما باز هم احساس ناامیدی می‌کنند.

به نظرتان چه خبر است؟ اگر به دنبال جواب این سوال هستید، مارک منسون یکی افرادی است که می‌تواند نامی برای بیماری فعلی این دوران بگذارد و به رفع آن نیز کمک کند. او موفق شد با نوشتن کتاب همه چیز به فنا رفته در سال 2019 به یکی از نویسندگان پرفروش‌ نیویورک‌تایمز تبدیل شود.

درواقع او در این کتاب بخش‌های تاریک و پرنقص انسان‌ها را موشکافی می‌کند و با استفاده از یافته‌های روانشناختی و فلسفی پاسخی به مشکلات امروزی می‌دهد. منسون از خرد فیلسوفانی همچون افلاطون و نیجه استفاده کرده و دین، سیاست و دنیای مدرن را به چالش می‌کشد. همچنین این نویسنده آمریکایی رابطه میان انسان‌ها با پول، سرگرمی و اینترنت را بررسی می‌کند و تعاریف همیشگی از ایمان، سعادت، آزادی و امید را زیر سوال می‌برد.

افتخارات کتاب همه چیز به فنا رفته:

- نامزد دریافت جایزه گودریدز برای بهترین کتاب غیرداستانی سال 2019
- حضور در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز
- حضور در فهرست پرفروش‌ترین‌های آمازون

نکوداشت‌های کتاب همه چیز به فنا رفته:

- کتاب همه چیز به فنا رفته، فراخوانی است برای مشارکت در ساخت دنیایی بهتر و تنها همین کتاب، برای رسیدن به این مقصود، کافی است. (رایان هالیدی، نویسنده دو کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز)

- مارک منسون در سبک خاص و غیرمعمول خودش استاد است. ساده‌نویسی او در این کتاب وادارتان می‌کند ساعت‌ها به طور ناخودآگاه، آن را ورق بزنید. (جیمز کلیر، نویسنده کتاب پرفروش خرده عادت‌ها)

- همه ما از شرارت‌های دنیا می‌ترسیم و مارک به ما نشان می‌دهد که چه‌طور از وجه تاریک خود دوری کنیم. کتابی پر از بصیرت و شوخ‌طبعی که همه ما باید در اولین فرصت، آن را بخوانیم. (شان پاریش، بنیانگذار Famam street)

کتاب همه چیز به فنا رفته به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به شما کمک می‌کند تا دیدگاه تازه‌ای درباره مفاهیم اساسی و رخدادهای جهانی پیدا کنید و در مسیر خودسازی و تغییر و تحول خود قدم بردارید.

با مارک منسون بیشتر آشنا شویم:

یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک‌تایمز مارک منسون (Mark Manson) نام دارد. او یکی از بزرگ‌ترین وبسایت‌های رشد شخصی در جهان را دارد که ماهانه بیش از دو میلیون نفر خواننده نوشته‌هایش هستند.

منسون پس از نوشتن کتاب هنر ظریف بی‌خیالی و همه چیز به فنا رفته به شهرتی جهانی رسید و تاکنون کتاب‌هایش به 50 زبان زنده ترجمه شده و بیش از 12 میلیون نسخه از آن‌ها در سراسر جهان فروخته شده است.

همچنین نوشته‌های او در نیویورک‌تایمز، وال‌استریت ژورنال، مجله TIME، فوربس، سی. ان. ان و ووکس و بسیاری دیگر از مطبوعات به چاپ رسیده است.

در بخشی از کتاب همه چیز به فنا رفته می‌خوانیم:

تصور کنید من با مشت بزنم توی صورت شما. بدون هیچ دلیلی. بدون هیچ توجیهی. خشونت مطلق!

احتمالاً واکنش غریزی شما این خواهد بود که به‌شکلی تلافی کنید. ممکن است این تلافی فیزیکی باشد: با مشت به صورت من بزنید. ممکن است کلامی باشد: یک مشت فحش رکیک و بدوبیراه نثارم کنید. ممکن است متمدنانه باشد: به پلیس یا مقام مسئول دیگری زنگ بزنید و از آن‌ها بخواهید مرا برای اهانت و ضرب‌وشتم شما مجازات کنند.

صرف‌نظر از واکنشی که نشان می‌دهید، قطعاً موجی از احساس بد و منفی به من حس خواهید کرد؛ البته حق هم دارید، واضح است که من آدم مزخرفی هستم. از همه‌چیز که بگذریم، این موضوع که من موجب درد شما شده‌ام، بدون هیچ توجیهی، بدون اینکه مستحق درد باشید، نوعی احساس بی‌عدالتی بین ما ایجاد می‌کند. نوعی شکاف اخلاقی بین ما باز می‌شود: این حس که یکی از ما ذاتاً محق و دیگری یک تکه آشغال ناچیز است.

درد سبب ایجاد شکاف اخلاقی می‌شود و این فقط بین آدم‌ها نیست. اگر یک سگ گازتان بگیرد، شما به‌طور غریزی او را مجازات می‌کنید. حتی اگر پای خودتان به پایۀ میز بخورد، شروع می‌کنید به بدوبیراه گفتن به میز! اگر سیل بیاید و خانۀ شما را ببرد، ابتدا ماتم می‌گیرید و بعد به زمین و زمان دشنام می‌دهید.

این‌ها شکاف‌های اخلاقی هستند. حسی که گویی اتفاق بدی افتاده است و شما یا دیگری مستحق این اتفاق نبوده‌اید. هر جایی که درد هست، نوعی حس ذاتی برتری یا حقارت هم هست و درد هم همیشه وجود دارد.

 ۲۸۰ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-220-105-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۹۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش نخست: امید
فصل نخست: حقیقت ناخوشایند
فصل دوم: آیا خویشتن‌داری توهمی بیش نیست؟
فصل سوم: قانون احساسات نیوتن
فصل چهارم: چگونه همۀ رویاهایتان را تحقق ببخشید
فصل پنجم: امید
بخش دوم: همه‌چیز به فنا رفته
فصل ششم: فرمول انسانیت
فصل هفتم: رنج مقدار ثابت همگانی
فصل هشتم: اقتصاد احساسات
فصل نهم: آخرین مکتب

راهنمای دانلود کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری

برای دانلود کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری

نظرات کتاب همه چیز به فنا رفته: هنر ظریف امیدواری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.