دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش

کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش به قلم آردی کولاه، جنبه‌های مختلف فروش را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و سپس رویکردی چندگانه به شما معرفی می‌کند که به کمک آن می‌توانید به موفقیت چشمگیری در فروش دست پیدا کنید.

اغلب تفکرات شما بدون الگو و به صورت غیر موثر تشکیل می‌شود. شما در بیشتر مواقع دوست دارید کارهای بزرگی را همزمان انجام دهید. تمامیِ ویژگی‌هایی همچون منطق، امید، احساسات، اطلاعات، خطر و خلاقیت در یکدیگر ادغام شده‌اند و مثل بازی با چندین توپ به صورت همزمان عمل می‌کند که هر لحظه امکان دارد چند تای آن‌ها بر زمین بیفتد. بنابراین با این روش در حقیقت شما تفکر خود را محدود کرده و تصمیماتی ضعیف و اشتباه می‌گیرید.

اغلب، شما تمایل دارید از یک نوع روش تفکر در یک لحظه استفاده کنید. اما باید بدانید یک روش فکر کردن جهت رویارویی با تغییرات سریع و همچنین چالش‌های امروز دنیای کسب و کار به هیچ عنوان کافی نیست. قضاوت و بحث نمی‌تواند تمام مشکلات را حل کرده و شما را به سمت جلو پیش براند. آردی کولاه (Ardi Kolah) در کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش (The art of influencing and selling) به شما نشان می‌دهد که برای دستیابی به موفقیت نیازمند رویکردی چندگانه هستید.

شما نیاز دارید تا درباره تاثیرگذاری و فروش در محیطی سه بعدی و آنلاین فکر کرده و ایده‌پردازی کنبد. در واقع شما برای پیشبرد اهدافتان نیاز دارید تا همکاری نموده، تمرکز کرده و مدیریت کنید. این بدین معناست برای تاثیرگذاری و فروش بیشتر باید شیوه‌ی تفکر خود را تغییر دهید. همچنین نیاز دارید تا در مسیرهای گوناگون تفکر گام برداشته و ایده‌های خلاقانه را به گونه‌ای بسازید تا در راستای فروش موثر، موفق باشید.

در بخشی از کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش می‌خوانیم:

هنگامی که فروشندگان در مورد خطوط فروش سخن می‌گویند، آنچه حقیقتا به آن ارجاع می‌کنند یک دودکش بزرگ فرضی در جایی بالای سرشان است که در بالای آن تعداد زیادی از چشم انداز‌های افراد با شکل‌ها و اندازه‌های متفاوتی (تعریف شده توسط دیکشنری آکسفورد به عنوان فردی به عنوان یک مشتری بالقوه وجود داشته و در پایین آن برکه‌ای کوچک از شادی و مشتریان خوشحالی که به آن‌ها محصولات خود را می‌فروشید و کسی که با شما نقطه مشترک دارد، جمع شده‌اند.

در کسب و کار، رویای فروش شما در حقیقت فروش در هیچ جای دیگر را در نظر نمی‌گیرد! من علاقه مند شده‌ام! من این را گرفته‌ام! من دوستش دارم! ما همواره خواهان مشتریان با اعتماد به نفس و مسئول، محصولاتی مناسب با قیمتی مناسب و فروشی مناسب هستیم، در این صورت است که کار انجام شده است!

هرچند، برای بسیاری از ما واقعیت چیزی متفاوت به نظر می‌رسد. گاهی اوقات نفروختن نیز همواره کار آسانی نیست و می‌تواند دشوار باشد. مردم را متقاعد ساختن در این زمینه که رفتارشان را در جهتی که خواهان آن نیستند تغییر دهند، کار آسانی نیست. به این خاطر است که فروش، به مانند متقاعد ساختن، ترغیب کردن و تلاش کردن در مقابل عوامل آزار دهنده و انحرافات است و در نتیجه همواره با موفقیت همراه نیست.

پس کوتاه‌ترین راه بین فروش و رویای فروش چیست و در کجا می‌توان مشتریانی مسئول را یافت که ارزش محصول یا خدمات شما را بدانند؟ آیا آن‌ها به صورت گروهی به رستوران «میشلین» سه ستاره‌ی شما می‌آیند، بدون اینکه نگران باشند که در لیست انتظار شش ماهه‌ی شما قرار گیرند؟

 ۳۷۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-467-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار ناشر
مقدمه
فصل 1 :روانشناسی فروش یک محصول، خدمات یا خودتان
فصل 2 :فرآیند فروش و چگونگی اطمینان از واقعی بودن آن
فصل 3 :ارزنده فروشی، جنبی فروشی، تماس سرد و تماس گرم
فصل 4 :رویکردهای موثر برای مشتریان آینده و مشتریان حال حاضر
فصل 5 :چگونه باید یک پایگاه داده از ارتباطات را به منظور فروش بیشتر مورد بررسی قرار داد؟
فصل 6: ایجاد یک ارائه‌ی عرضه‌ی فروش موثر
فصل 7 :چگونه کالاهای فروش را به نحو موثری شرح دهیم
فصل 8 :قدرت شبکه کسب و کار
فصل 9 :چگونه ملاقات‌هایی در سطح بالا در کارهای روزانه خود داشته باشید
فصل 10 :بستن قرارداد و پیگیری بعد از آن

راهنمای دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش

برای دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری و فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر تاثیرگذاری و فروش
Mohammad Khodadadi
۱۳۹۹/۶/۱
کتابی خیلی خوب با اطلاعات کاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)