دانلود کتاب هوازی چربی‌سوز نیست!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هوازی چربی‌سوز نیست! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هوازی چربی‌سوز نیست!

کتاب هوازی چربی‌سوز نیست! نوشتۀ کریگ بلنتاین و چلسی رتکلیف، به شما نشان می‌دهد که چگونه با صرف زمانی معادل یک پنجاهم جلسات کاردیو و با تمریناتی که از آن‌ها لذت می‌برید، نتایج تناسب اندام بهتر یا مشابه را کسب کنید.

اگر تا به حال احساس می‌کردید که وقت خود را هدر می‌دهید، اگر تا به حال فکر می‌کردید که رفتن به باشگاه برای شما فقط یک اتلاف وقت است، اگر تاکنون با ناامیدی به آینه نگاه می‌کردید و با خود می‌گفتید پس این 40 ساعتی که طی سه ماه گذشته بر روی تردمیل تمرین کرده‌ام، کجا رفته است؛ برای کسب اطلاعات جدید در مورد ورزش کاردیو خودتان را آماده کنید.

در ادامه در کتاب هوازی چربی‌سوز نیست! (The great cardio myth) خواهید دید که چطور می‌شود با رها کردن کاردیو و انتخاب روشی سریع‌تر و کمتر شناخته شده، می‌توانید هم به کاهش وزن مورد نظر خود برسید و هم سلامت جسمی خود را بهبود بخشید.

مطالعات علمی زیادی نشان می‌دهند که با برنامه‌های هوازی کاهش چربی کمی روی می‌دهد و یا هیچ کاهش چربی‌ای شکل نمی‌گیرد. ورزش هوازی با حالت پایدار برای کاهش چربی ممکن است بزرگترین دروغ صنعت تناسب اندام باشد. تمرین کاردیو می‌تواند تناسب اندام قلبی عروقی را بهبود بخشد و برای ورزشکارانی که می‌خواهند لاغر باشند، مناسب باشد. با اینکه رابطه‌ای بین تناسب اندام قلبی عروقی و لاغری وجود دارد، اما هیچگاه رابطه علت و معلولی بین آن‌ها برقرار نبوده است. اضافه کردن ورزش کاردیو-مخصوصاً تمرینات هوازی-به معنای کاهش چربی نیست.

کتاب هوازی چربی‌سوز نیست، پرده از روی تعدادی از اشتباهات درمورد ورزش قلبی عروقی بر می‌دارد، برخی از این اشتباهات کوچک هستند در حالیکه برخی دیگر، همانطور که از نظر علمی ثابت شده است، کاملاً جدی و به طور بالقوه‌ای زیان‌آور هستند. مطمئناً تمام افراد مانند آمریکایی‌ها با چالش رسیدن به سلامت کامل روبرو هستند. البته همه به دنبال وزن بدن سالم هستند - چالشی که با وجود رشد 60 میلیارد دلاری بازار کاهش وزن، همچنان پابرجاست!

کریگ بلنتاین (Craig Ballantyne)، نویسنده این کتاب، یک مربی تعامل سازنده و موفق از تورنتو اونتاریو کانادا است و نویسنده فرمول روز کامل است: چطور روز خود را داشته باشید و کنترل زندگی خود را بدست بگیرید. او از سال 2000 در مجله سلامتی مردان همکاری می‌کرد و مقالات او برای سلامتی بانوان، اکسیژن، GQ، ماکسیم، نشنال جئوگرافی، تناسب اندام مردان و عضله و تناسب اندام او و غیره نیز مشاهده می‌شد.

در بخشی از کتاب هوازی چربی‌سوز نیست می‌خوانیم:

باور قدیمی این است که تمرین قدرتی باعث آسیب می‌شود؛ تنها برای وزنه‌بردارها است و هیچ ارزش عملکردی دیگری بیرون از اتاق وزنه‌برداری ندارد. نگاهی گذرا به تاریخچه ورزش، نشان می‌دهد که دستورالعمل‌های اشتباه، مبتنی بر فرهنگ هستند. دهه شصت که زنان اجازه نداشتند در ماراتن شرکت کنند را به خاطر بیاورید! اولین بار کاترین سوئیسی در سال 1967 در ماراتن بوستون شرکت کرد تا فقط ثابت کند که زنان هم می‌توانند بیست و شش مایل (41. 8 کیلومتر) را بدون بی‌هوش شدن بدوند. بعد از عبور او از خط پایان اعضای تصمیم‌ گیرنده‌ی ماراتن مجبور شدند تعصبات خود را کنار گذاشته و قوانین غیرمنطقی‌ خود را تغییر دهند. توهم «خطرناک بودن» تمرین‌های قدرتی که در زمان رواج ایروبیک وجود داشت هم، خیلی متفاوت با قوانین ماراتن نبود.

در حقیقت احتمال اینکه مردم هنگام اسکات زدن به خود آسیب برسانند بیشتر از زمانی که دور پارک در حال دویدن باشند، نیست. (البته اگر به درستی اسکات نمی‌زنید، ممکن است از ناراحتی یا آسیب حادی رنج ببرید.) اما ورزشکاران مشتاق کاردیو در طول زمان از آسیب‌های عمیق‌تر و غیرقابل بازگشتی رنج می‌برند.

 ۲۱۴ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-413-311-4 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
پیشگفتار
مقدمه نویسنده
فصل اول: اشتباهات بزرگ
فصل دوم: اشتباهات کوچک
فصل سوم: روش بهتر
منابع
درباره نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب هوازی چربی‌سوز نیست!

برای دانلود کتاب هوازی چربی‌سوز نیست! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هوازی چربی‌سوز نیست!
Mojtaba Jj
۱۳۹۷/۱۰/۹
اطلاعاتش خوب بود اما به نظرم برنامه‌های تمرینی خوبی برای فهم بهتر تمام موارد در کتاب وجود نداشت
و ضمنا ترجمه خوب و روان (یعنی معادلسازی خوبی نداشت)
حامد قنبری فر
۱۳۹۷/۱۰/۹
کتاب مفیدی بود فقط جای ۲۰۰ صفحه میشد تو‌ ۳۰ ۴۰ صفحه هم‌خلاصه بشه
zahra salemi
۱۳۹۷/۶/۹
کتاب خیلى خوبیه
من هم با روشى شبیه به این که مربى برام طراحى کرد وزن قابل توجهى رو از حجم چربى کم کردم بدون کاهش حجم عضلات
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)