دانلود کتاب وردهای دزدگیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وردهای دزدگیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وردهای دزدگیر

کتاب وردهای دزدگیر به نویسندگی سید جواد راهنما، روایت‌گر کشاورزی به اسم بستور است که هرسال محصولش را به شکرستان می‌برد و می‌فروخت و با پولش یک سال زندگی می‌کرد. اما روز دزدی طمع‌کار تصمیم گرفت سکه‌های بستور را بدزد. این کتاب تاثیر طمع‌کاری و چشم به مال دیگران داشتن را به کودکان نشان می‌دهد.

وردهای دزدگیر یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب وردهای دزدگیر می‌خوانیم:

زن بستور که از شنیدن این راز مات و مبهوت مانده بود چیزی نگفت و همان طور مات و مبهوت رفت چراغ را خاموش کرد. بعد همان طور مات و مبهوت رفت که بخوابد یکهویی یک دزد از سوراخ سقف افتاد پایین. همان‌طور که میفتاد هی هوار می‌کشید: «شوولم شوولم» بعد افتاد و پایش شکست. بستور با چماقی که معلوم بود از قبل آماده کرده افتاد به جان دزد و دزد دوباره هوار می‌کشید: «اوولم اوولم»

زن بستور که تازه از مبهوت شدکی بیرون آمده بود گفت: «مستور این دزد که وردها رو بلده. حالا چه کار کنیم بستور خندید و گفت: ورد کجا بود خانوم وقتی داشتم سکه‌ها رو می‌شمردم فهمیدم که...

 ۳۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0083-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وردهای دزدگیر

برای دانلود کتاب وردهای دزدگیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وردهای دزدگیر