دانلود کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

  • از: جان ویلیامز، شاهین غفاری
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

یک ذهن آشفته، یک بالش بی‌قرار می‌سازد! جان ویلیامز در کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی، با تکنیک‌های خود به شما می‌آموزد که چگونه استرس و اضطرابتان را مدیریت و ذهن‌تان را از تشویش و نگرانی حفظ کنید.

دربارۀ کتاب پاکسازی ذهن:

ذهن انسان بسیار جذاب، شگفت‌انگیز و پیچیده است. از دیدگاه جان ویلیامز (John Williams) در کتاب پاکسازی ذهن (Declutter Your Mind) افکار گوناگونی پیوسته در ذهن آدمی وجود دارند، با این حال به محض اینکه فرد کنترل ذهن خود را آغاز می‌کند، این قدرت را به دست می‌آورد تا اثرات این افکار را بیش از پیش تقویت کند.

ذهن اغلب مردم، از افکار مختلف پر است و به نوعی از انباشتگی ذهنی در رنج و مشقت به سر می‌برند. آن‌ها همواره نگران اتفاقاتی هستند که در گذشته‌شان روی داده و پیوسته استرس و اضطراب رویدادهای رخ نداده در آینده را دارند. این گروه از افراد با تمام وجودشان تلاش می‌کنند تا فعالیت‌هایشان را به طور هم‌زمان انجام دهند.

به یاد داشته باشید که ذهنی سرشار از انباشتگی فکری، یک ذهن ناکارآمد و نامناسب به حساب می‌آید و شما این گونه هرگز قادر نخواهید بود به درستی تمرکز کنید. با گذشت زمان، این انباشت فکری، ذهن شما را دچار فرسایش می‌کند و بر زندگی کاری و شخصی‌تان اثرات منفی به جای می‌گذارد.

جان ویلیامز در کتاب پاکسازی ذهن راه‌حل‌های تأثیرگذاری را برای کاهش استرس و نگرانی مطرح می‌کند تا به کمک آن‌ها بتوانید ذهنی آرام‌تر و بازدهی بهتری داشته باشید.

هنگامی که ذهن‌تان مرتب باشد، می‌توانید بر روی امور گوناگون، تمرکز و مسائل و دغدغه‌های روزمره‌تان را حل کنید. با بهره‌گیری از راهکارهای گفته شده در این کتاب، میزان بهره‌وری شما بالا می‌رود و خواب راحتی خواهید داشت و سلامت روانی مطلوب‌تری در انتظارتان خواهد بود.

مهم‌ترین نکته این است که شما باید بر ذهن‌تان تسلط داشته باشید، نه بر رویدادهای بیرونی. با درک این موضوع قدرت شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

خواندن کتاب پاکسازی ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به آرامش روحی برسید و توانایی مهار اضطراب و نگرانی را در خود بیابید این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب پاکسازی ذهن می‌خوانیم:

کاهش شتاب زندگی برای افرادی که همیشه پرمشغله هستند، آن طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. وقتی آن‌ها قصد دارند تا کمی از شتاب زندگی خود را کم کنند، ذهن آن‌ها شروع به اضافه‌کاری می‌کند. برای اینکه بتوانید زندگی را آن گونه که هست ارج نهید و آن را کمی آرام‌تر و کندتر کنید، نیاز به این دارید که در زمان حال زندگی کنید، هوشیار باشید، از هر آنچه که در پیرامون شما می‌گذرد آگاه باشید و نسبت به خودتان آگاهی داشته باشید.

من یک روز در هفته را به عنوان روز کم‌شتابی برای خود در نظر می‌گیرم که معمولاً جمعه‌هاست. در این روز، هدف من این است که حداقل میزان بهره‌وری و کار را داشته باشم و در عین حال، کارهای فوری و مهم را به موقع انجام ‌دهم. شما را تشویق می‌کنم که همین کار را به مدت یک ماه انجام دهید و نتیجه آن را ببینید.

ابتدا تصمیم بگیرید که کدام روز هفته را می‌خواهید به عنوان روز کم‌شتابی انتخاب کنید. سپس، وقتی که برنامه زمان‌بندی شده و روال خود را برای این روز تعیین کردید و تمام کارهای خود را اولویت‌بندی کردید، ببینید آیا کاری وجود دارد که بتوانید آن را برای روز بعد، دوباره برنامه‌ریزی کنید یا خیر. فقط کارهایی را در برنامه این روز قرار دهید که واقعاً مهم هستند و نیاز به اقدام فوری دارند.

 ۱۰۸ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: دلایل انباشتگی ذهنی خود را درک کنید
فصل دوم: با چند نفس عمیق شروع کنید
فصل سوم: با سر به مشکلات خود حمله کنید
فصل چهارم: از کمک گرفتن، نترسید
فصل پنجم: در هر زمان، فقط یک کار انجام دهید
فصل ششم: دیروز را فراموش کنید
فصل هفتم: برای فردا برنامه‌ریزی کنید
فصل هشتم: از سرریز اطلاعات، اجتناب کنید
فصل نهم: تصمیمات مهم را هم‌اکنون بگیرید، نه فردا
فصل دهم: اولویت‌بندی کردن را بیاموزید
فصل یازدهم: مدیتیشن کنید
فصل دوازدهم: کمی بخوابید
فصل سیزدهم: شتاب زندگی خود را کندتر کنید
فصل چهاردهم: با کسی صحبت کنید
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

برای دانلود کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

نظرات کتاب پاکسازی ذهن: راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

ریحان توفیق
۱۳۹۹/۱۲/۵
کتاب فوق العاده ایه... پیشنهاد میشه 👌
فرنیا چمنی
۱۴۰۰/۱/۲۶
بسیار عالی و مفید👌👌👌واقعا راضی بودم😍😍
AMIR HEIDARZADEH
۱۴۰۰/۱/۱۲
کتاب خوبیه برای کسایی که میخوان از استرس و اظطراب دور باشن.
مشاهد همه نظرات (۴)