دانلود کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش

کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش اثر علی کرمی، دربردارنده‌ی 133 داستان کوتاه است که با نگاهی طنازانه و ظریف به موضوعات و رویدادهای زندگی می‌پردازد و آن‌ها را از دید دیگری با صدای زیبای رضا بابک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون روایت می‌کند.

داستان‌ها پر از لحظه‌های خوش، گاهی در حد یک جمله و گاهی چندین پاراگراف هستند که در زیگزاگی از موضوعات مختلفی هم‌چون عاشقانه، فرهنگی، اجتماعی جابه‌جا می‌شود. این داستان‌‌ها مثل پیاله‌‌ای چای، طعم اصیل داستان ایرانی را با خود همراه دارند. رضا بابک صدایی پر خاطره دارد که در ترسیم فضاهای این اثر نیز سنگ تمام گذاشته است.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش می‌شنویم:

- پرسید اینجا مثل کجاست؟ دیگری پاسخش را با پرسشی دیگر داد. گفت: اینجا مثل اینجاست؟
- دنیا پر شده از راننده‌های پیری که وسط چهارراه توقف کرده‌اند و محو تماشای گوشه‌ای از آسمان‌اند.
- او به دنیا آمده بود که موفق باشد. من به دنیا آمده بودم که بمیرم. او موفق شد و مُرد. من هم موفق شدم بمیرم.
- آن سال‌ها عکاس خبری بودم. الان من یک آدم ساده بی‌کارم که موسیقی گوش می‌دهم و در خیابان‌ها قدم می‌زنم.
- جوان‌تر که بودم عشق سنگی بود در دستانم که با آن شیشه‌های خانه‌ها را می‌شکستم. اما حالا عشق سخره‌ای‌ست سهمگین، فرو نشسته در اعماق اقیانوس آرام تنم. این چنین است که سیگار می‌کشم، چای می نوشم، داستانی را روایت می‌کنم که در آن تو را دوست می‌دارم.
- سه روز و سه شب بود که زن پشت هم بی‌اینکه غذا بخورد یا دستشویی برود یا بخوابد غر می‌زد. عاقبت مرد کلافه شد و به زن توپید: خیلی داری غر می‌زنی. زن بعض کرد و گفت: خب من غر نزنم دیگه خیلی ساکتم! مرد معتقد بود: این جور رفتارهای زن غیرطبیعی‌ست. زن معتقد بود: خیلی طبیعی‌بودن هم دیگر خیلی غیر طبیعی‌ست.
- خواب دیدم میان طوفانی دلگیر و تاریک نشسته‌ام… در دشتی پر خاک و دفتری می‌نویسم که هر ورقش را باد می‌زند و میان غبارِ افق می‌برد. بیدار که شدم با خود گفتم: هنگام آن رسیده روزهای بهتری از راه برسند! دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، تو نمی‌خوای بهم بگی: دوستت دارم؟ دوستت دارم، دوستت دارم… اینجا نشسته و یک بند تکرار می‌کند: دوستم دارد. مهلت نمی‌دهد من هم به او همین را بگویم. هیچ کار ندارد جز اینکه مرا دوست بدارد.

 ۴ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۲۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
بخش اول
۴۳ دقیقه
بخش دوم
۳۹ دقیقه
بخش سوم
۳۷ دقیقه
بخش چهارم
۳۵ دقیقه
بخش پنجم
۳۵ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش

برای دانلود کتاب صوتی پیاله‌ای چای بنوش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پیاله‌ای چای بنوش
Mehdi Tehrani
۱۳۹۸/۱/۳۰
یک هنر مند رو در هر موقعیتی قرار بدهی هنر مند است
استاد رضای بابک زنده م کردی درود بر بچه‌های کتابراه و اون دوستی که اقای بابک رو پیشنهاد داد برای صدا پیشگی این نرم افزار
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)