دانلود کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید

در کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید، توسط کیت شرایتر، با روش‌هایی ساده برای ثروتمند شدن، بازنشستگی ثروتمندانه و فرصت زندگی کردن آشنا می‌شوید. کتابی که به ظاهر کوچک است ولی اثر عظیمی بر زندگی شما و عزیزانتان خواهد داشت.

تندرستی، شادی و ثروت را می‌توان سه عامل اصلی و ضروری برای داشتن سعادت دانست. کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت آزمایی، ثروتمند شوید (How to Get Rich Without Winning the Lottery) سعی دارد ایده‌ها و راه‌هایی عملی برای کسب ثروت مالی به خواننده پیشنهاد دهد. 

از نظر کیت شرایتر (Keith Schreiter) این کتاب در عین ساده بودن می‌تواند موجب جرقه‌ زدن ایده‌های بیش‌تر و حتی بهتری در ذهن ما شود. یکی از این راه‌ها، استفاده از بازاریابی شبکه‌ای است که چند سالی است در کشور عزیزمان به‌ طور قانونی انجام می‌شود و الحق شرکت‌های خوبی نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند. هرچند که این صنعت در ایران در ابتدای راه است و هنوز موانع و مسیر زیادی را در پیش دارد اما می‌توان آینده‌ای روشن را برای آن و فعالانش تصور کرد.

امید است با عنایت مسئولان، نظارت مناسب، تغییرات بهتر در آیین‌نامه‌ها، محصولات و خدمات بهتر و همچنین ورود شرکت‌های مطرح بین‌المللی در این زمینه به ایران و در نتیجه رقابت مفید و بهتر، شاهد موفقیت‌ها و درخشش بیش‌تر این صنعت در ایران عزیزمان باشیم.

همچنین شما می‌توانید کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت آزمایی، ثروتمند شوید را به دوستان و عزیزانتان معرفی کنید تا نقشی در موفقیت مالی آتی آن‌ها داشته باشید.

وقتی که شروع کردید به پول درآوردن و پس‌انداز آن، باید از افراد حرفه‌ای درخواست مشاوره کنید. به‌ هر حال، زمانی می‌توانید از پس هزینه آن‌ها برآیید که پول داشته باشید.

همه سرمایه‌گذاری‌ها با خطر همراه هستند. سهام و بورس، بالا و پایین می‌روند. بازار املاک، سال‌های خوب و سال‌های بد دارد. ولی عدم سرمایه‌گذاری و نداشتن هیچ‌‌گونه پس‌انداز، بی‌شک منجر به شکست خواهد شد.

برای بازنشستگی چقدر پول نیاز است؟ برای برخی داشتن 250،000 دلار کافی است. به برخی دیگر، 500،000 یا 1،000،000 دلار احساس ثروتمندی می‌دهد. بالاخره یک زمان هست که مقدار مشخصی پول به شما حس ثروتمندی می‌بخشد.

همه نام‌های اشاره شده در کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت آزمایی، ثروتمند شوید، خیالی هستند. آن‌ها نماینده افراد بی‌شماری هستند که می‌شناسم‌. افرادی که یادگرفته‌اند پول‌دار شدن ساده است... به شرط آنکه قوانین آن دانسته شود.

مهم نیست که یک دانشمند فضایی، راننده تاکسی، ماهی‌گیر، کارمند بانک یا حتی مسئول حمل‌و‌نقل بانجی جامپینگ باشید. هرکسی می‌تواند با استفاده از چند ایده‌ی عقلانی پول‌دار شده، بازنشستگی ثروتمندانه و فرصت زندگی کردن داشته باشد.

آیا داشتن پول به اندازه‌ای که می‌خواهید عالی نیست؟ چه چیزی با آن می‌خرید؟
خانه جدید و بزرگ‌تر؟
خودرو ورزشی شیک یا خودرو خانوادگی لوکس؟
فرزندانتان را به دانشگاه می‌فرستید؟
خانه‌ای برای بچه‌های معلول می‌سازید؟
به دور دنیا سفر می‌کنید؟
اینکه مجبور نباشید دوباره کار کنید عالی نیست؟ با وقت آزاد بی‌نهایت خود چه می‌کنید؟
گلف‌بازی در زمین‌های مشهور دنیا؟
سفر به هاوایی؟
دریانوردی در کارائیب؟
یک سال سفر به همراه خانواده؟
هنرمند شدن؟

این موارد نه تنها ممکن هستند، بلکه شما می‌توانید آن‌ها را انجام دهید!

نیازی نیست استعداد یا مزیت خاصی داشته باشید. هرکسی می‌تواند زندگی‌اش را آنچنان مدیریت کند که بتواند به ثروت رسیده، خوش گذرانده یا خیلی زودتر از موعد بازنشسته شود. تنها کاری که باید بکنید، مطالعه این کتاب است.

در بخشی از کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت آزمایی، ثروتمند شوید می‌خوانیم:

شغل‌تان، شما را ثروتمند نمی‌کند. هرگز به قدر کافی از آن درنمی‌آورید.
این اشتباه بزرگی است که خیلی‌ها مرتکب می‌شوند. آنها باور دارند که شغل‌شان، ثروتمندشان می‌کند. به اطرافیان خود نگاه کنید. چند نفر کارمند ثروتمند در اطراف خود می‌بینید؟

داشتن شغل، خوب است. درآمد حاصل از آن به درد پرداخت اجاره و اقساط مسکن می‌خورد. با درآمد آن لباس و خوراک می‌خرید. ولی باید سر کار بروید تا به شما حقوق بدهند. این دردسر بزرگی است.

اگر مجبور باشید هر روز سر کار بروید که حقوق بگیرید، پس استقلال مالی ندارید. مجبورید برای امرار معاش به کار ادامه دهید و همیشه این احتمال وجود دارد که شغل شما به آن اندازه‌ به شما دستمزد ندهد که بتوانید آن‌طور که دوست دارید زندگی کنید.

به‌ عنوان مثال فرض کنیم دوست دارید این تابستان، پنج هفته تعطیلات با خانواده داشته باشید. شغل‌تان به شما دو هفته مرخصی می‌دهد. اگر دست و پای‌تان بسته است و نمی‌توانید آن سه هفته بیشتر را با خانواده بگذارنید، یعنی آزاد نیستید.

مشکل دیگر اینکه، حقوق آنقدر نیست که شما را به استقلال مالی برساند. به شغل فعلی خود فکر کنید. به اندازه کافی به شما دستمزد می‌دهد؟ آیا با حقوق فعلی می‌توانید هر کاری دوست دارید بکنید؟ احتمالاً خیر.

هر قدر که سخت کار کنید، هر قدر ساعت‌های بیشتری کار کنید، باز هم محدود به دستمزدی هستید که به شما می‌دهند. شما فقط یک نفر هستید. فقط 24 ساعت در شبانه‌ روز وقت دارید.

 ۱۱۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95060-7-1 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آیا واقعاً می‌توانید پول‌دار شده، بازنشستگی ثروتمندانه داشته و فرصت زندگی هم داشته باشید؟
اگر او می‌تواند انجامش بدهد... پس شما هم می‌توانید
چرا برخی هرگز ثروتمند نمی‌شوند؟
اگر عاشق خودرو هستید، می‌توانید ثروتمند بشوید
سخنرانی انگیزشی یک دقیقه‌ای
برای ثروتمند شدن چقدر پول نیاز دارید؟
شغل‌تان، شما را ثروتمند نمی‌کند. هرگز به قدر کافی از آن درنمی‌آورید.
میانبرهای مشهور برای رسیدن به ثروت. آیا این میانبرها برای شما کارایی دارند؟
تغییر عادت‌های خرید مردم برای 25،000 دلار بیشتر در سال
چطور افراد معمولی به ثروت فرا معمولی دست می‌یابند؟
پول برای سرمایه‌گذاری؟ کدام پول؟
روش شماره 2: هر ماه پول بیشتری در بیاورید
صاحب خانه شدن
چگونه با استفاده از اهرم کار دیگران، وقت و درآمد خود را چند برابر کنید؟
پولم را کجا باید سرمایه‌گذاری کنم؟
درسی بسیار کوتاه درباره ثروتمند شدن
دوست دارید بیش‌تر بدانید؟
از همین مترجم

راهنمای دانلود کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید

برای دانلود کتاب چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه بدون برنده شدن در بخت‌آزمایی، ثروتمند شوید

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Saleh Rezaei
۱۳۹۸/۱۰/۳
کتابی که طرز فکر نسبت به سرمایه گذاری و ثروت ند شدن تغییر میده.
میلاد احمدی
۱۳۹۷/۸/۱۷
عالیه. حتما بخونیدش
حسن رضا شیرمهد
۱۳۹۷/۶/۲۳
این کتاب هم برای ثروتمند شدن راهنمای خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)