دانلود کتاب صوتی کارآفرین محتاط

  • از: مایکل مسترسن
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرین محتاط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارآفرین محتاط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کارآفرین محتاط

در کتاب صوتی کارآفرین محتاط (میکرو کتاب)، اثر مایکل مسترسن واقعیت‌های کارآفرینی را مطرح می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چطور باید بر ترس‌هایتان غلبه کنید اما بی‌گذار به آب نزنید.

معمولا همه ما داستان‌های هیجان‌انگیزی که از کارآفرینان بزرگ گفته می‌شود را دوست داریم. این‌که چطور از شغل خوبی که داشتند استعفا دادند و روی آینده و سرمایه‌شان ریسک کردند. این میکروکتاب برای شماست. کارآفرینان محتاطی که حساب شده ریسک می‌کنند و موفقیت‌های بزرگ بدست می‌آورند.

اما این حقیقت داستان نیست. بسیاری از ما به خصوص در شرایط زندگی فعلی این امکان را نداریم که قید همه چیز را بزنیم و استعفا دهیم و روی ایده‌مان کار کنیم. ایده‌ای که کاملا مطمئن نیستیم موفق می‌شود یا نه و حتی اگر موفق هم شود چقدر طول می‌کشد تا به درآمد کافی برسد و تا آن زمان ما چطور باید گذران زندگی کنیم؟ آیا درست است که از پس‌اندازمان استفاده کنیم؟

کارآفرینی یک علم است. اما علم هوا فضا نیست که نیاز به مطالعات زیاد داشته باشد. همه کسب‌وکارهای موفق از یک ایده شروع شده‌اند و بعد با تصمیمات هوشمندانه و درست، به موفقیت‌های بزرگ رسیده‌اند. در میکروکتاب کارآفرین محتاط (Reluctant Entrepreneur) روی مرحله رشد که شامل رشد از صفر تا ۱۰ میلیون دلار است تمرکز کرده‌ایم.

مایکل مسترسون (Michael Masterson) یک کارآفرین عجیب است. او از ابتدا کسب‌وکارش را به عنوان یک کارآفرین محتاط شروع کرد و همین روش را تا به امروز ادامه داده است. چندین شرکت با ارزشی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ایجاد کرده که در زمینه‌های مختلف از رستوران تا املاک و ورزش بوده است.

او یکی از موفق‌ترین ناشران کتاب‌های چاپی و الکترونیکی است که بیشتر آثارش به عنوان کتاب‌های پرفروش شناخته شده‌اند. او در سن ۴۰ سالگی خودش را بازنشست کرد و از زمانش برای نوشتن کتابی که بر گرفته از تجربیاتش بود استفاده کرد. او اکنون مشاور شرکت‌های مختلف در زمینه بازاریابی و فروش است و به عنوان یکی از مهم‌ترین افراد تاثیرگذار در موفقیت‌های سازمانی شناخته می‌شود.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: کارآفرین محتاط واقعا کیست؟
۶ دقیقه
فصل دوم: اولین سوالی که باید جواب داد
۸ دقیقه
فصل سوم: چه طور یک کارآفرین محتاط و موفق باشید؟
۸ دقیقه
فصل چهارم: آغاز کسب‌وکار جدید
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: وقتی معجزه می‌شود که فوق ستاره‌ها را استخدام کنید
۱۱ دقیقه
فصل ششم: هنر برقراری ارتباطات تجاری را یاد بگیرید
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: چگونه نابغه بازاریابی شوید؟
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: کنترل کسب‌وکار در حال رشد
۱۱ دقیقه
فصل نهم: رهبری

راهنمای دانلود کتاب صوتی کارآفرین محتاط

برای دانلود کتاب صوتی کارآفرین محتاط و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کارآفرین محتاط
حسین کرمی
۱۳۹۷/۳/۱۱
کتاب صوتی بسیار مفید و مختصر، خلاصه ای از واقعیت‌های یک کار آفرینی را بیان میکند، نه توهمات یک کارآفرینی
Kimia Abbasloo
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
صدای گوینده عالی+لحن و گویندگی عالی
محتوای کتاب عالی و راهبردی و کاربردی👍🏻👍🏻👍🏻
موسیقی‌ متن زیبا
حسین کرمی
۱۳۹۷/۱/۲۷
فوق العاده بود، کیفیت عالی، و مطااب کاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)