دانلود کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز)

با مطالعه‌ی کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز) نوشتۀ کن بلانچارد و شلدون بالز، قدرت تولید، سود و موفقیت خود و سازمانتان را افزایش دهید. این کتاب بی تردید شیوه‌ی زندگی سرشار از شور و شوق را نیز آموزش می‌دهد.

کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز) (Gung Ho) داستان واقعی پگی سینگلر، مدیر موفقی است که توانست کارخانه‌ای را از بحران ورشکستگی و سقوط نجات دهد، در زمانی‌ که هیچ‌کس امیدی به بهبودی اوضاع نداشت. در حال‌ حاضر این کارخانه یکی از بهترین محیط‌های کاری به‌شمار می‌آید. این کتاب در قالب داستان نشان می‌دهد چگونه در سه مرحله و با استفاده از سه اصل مهم که از نگرش به زندگی حیواناتی مثل سنجاب، ‌ سگ آبی و غاز به دست آمده است، در افراد یک سازمان شور و شوق و انگیزه را برای رسیدن به هدفی ارزشمند ایجاد کرده و یکدیگر را در راستای رسیدن به آن هدف حمایت و تشویق کنیم. کارکنان باید یاد بگیرند بدون اینکه رئیسی داشته باشند، کار خود را به‌خوبی مدیریت کرده و با مهارت انجام دهند و بدانند که چرا کارشان پرارزش است. مدیر نیز باید بداند که هدف اصلی سازمان چیست و محیطی مناسب برای کارکنان خود ایجاد کند تا اعضای تیم سازمان را به سمت هدف موردنظر سوق دهند.

این کتاب اهدافی را دنبال می‌کند که عبارت‌اند از: سازمان خود را به‌ نحوی تغییر دهید که شاهد سودمندی آن برای همگان باشید؛ در راه رسیدن به هدف با ارزش تلاش کنید؛ دانستن اینکه چرا کارتان پرارزش است؛ مشخص‌کردن حیطه‌ی وظایف هر یک از کارکنان و احترام‌گذاشتن به افراد و ارزش قائل‌ شدن برای آن‌ها؛ دانستن هدف اصلی سازمان از مهم‌ترین وظایف مدیر است؛ تغییر عادت‌های قدیمی و جایگزینی آن با عادت‌های جدید.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

 ۵۶ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز)

برای دانلود کتاب گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گانگ هو (مدیریت شگفت‌انگیز)
الهام یزدان طلب
۱۳۹۷/۲/۲۳
کن بلانچارد در این کتاب به روایت داستان گونه، شیوه‌ای جالب برای مدیریت سازمانی ارایه داده. این کتاب سرشار از جملات پر انرژی ست. «در هر سازمان سرشار از شوق و اشتیاق گانگ هو، رییس واقعی ارزشها هستند. ارزشها باید رفتار تو را هدایت کنند، نه اینکه تو دیگران را هدایت کنی. تو رهبری نه ناظم!»
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)