دانلود کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش

کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای بامزه‌ی گاومیشی پرحرف را به تصویر می‌کشد که همیشه چیزهای زیادی برای گفتن دارد ولی این پرحرفی او باعث ناراحتی خانواده و دوستانش شده است؛ تا اینکه معلم مدرسه آلفا بتی چاره‌ای برای این موضوع پیدا می‌کند.

موضوع کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش چیست؟

یک صبح زیبا یوگو گاومیش از تخت بیرون پرید. او کلی حرف و خاطره از ماجراجویی دیروز داشت که می‌خواست برای دوستانش بگوید. یوکو سر میز صبحانه و در کلاس درس مدرسه می‌خواست خاطره‌های خودش را تعریف کند، اما هیچکدام از این موقعیت‌ها، زمان خوبی برای صحبت کردن نبود. سرانجام معلم آلفا بتی راه‌حل جالب و متفاوتی برای تعریف کردن خاطره‌ی یوکو گاومیش پیدا کرد که او را حسابی خوشحال کرد.

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش مناسب چه کسانی است؟

این داستان با بیانی دلنشین و تصاویر چشم‌نواز برای کودکان دبستانی دلنشین و جذاب است و مفاهیم مهمی را به آن‌ها می‌آموزد. در پایان کتاب اطلاعاتی در مورد گاومیش‌ها به کودکان ارائه می‌کند و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش می‌خوانیم:

موقع حل کردن تمرین ریاضی، شروع کرد به تعریف کردن ماجرای قایق سواری او با هیجان و ذوقزده تند و تند می‌گفت: «ما توی دره کانیون قایق سواری کردیم!» پولی زیر لب گفت: «هیس! ما باید تمرین ریاضی حل کنیم!» در ساعتی که کتابخوانی در سکوت داشتند، یوکو شروع کرد به تعریف کردن داستان سفر ماجراجویانه‌اش برای سامی. سامی فوری انگشتش را روی لبش گذاشت و آهسته گفت: «هیس! الان باید آروم و ساکت کتاب بخونیم!»

 ۳۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7323-01-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش

برای دانلود کتاب یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یوکو گاومیش و وراجی و پرحرفی‌هایش
مینا رنجبر
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
خیلی خوب بود واقعا روی بچه‌ی پرحرف تاثیرگذاره
زهرا کاظمی
۱۳۹۹/۹/۳
من چون پولی بود وقت نسخه نمونه شو دیدم ولی پسندیدم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)