دانلود کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی

می‌توانید از بیست سالگی خود ناامید، ترسیده و مضطرب باشید یا می‌توانید کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی را بخوانید، بیدار شوید و خود را در مسیر درست قرار دهید. توصیه‌های پل انگون در این اثر پرفروش شما را در موفق سپری کردن این دهۀ طلایی زندگی‌تان یاری خواهد داد.

درباره کتاب 101 راز برای دهه بیست سالگی:

به تعبیر پل انگون (Paul Angone) زندگی در دوران بیست سالگی شبیه جعبۀ شکلات است؛ هیچ‌وقت نمی‌فهمید که چه چیزی نصیب‌تان می‌شود، خوشمزه است یا تلخ و بدمزه!

فرقی نمی‌کند به تازگی وارد دهۀ بیست سالگی شده‌اید یا حتی یکی دو سال از این دهۀ پرماجرای زندگی‌تان باقی مانده است، کتاب شگفت‌انگیز 101 راز برای دهۀ بیست سالگی (101 Secrets For Your Twenties) به تمام بیست و اندی ساله‌ها راهکارها و حقایق جالبی را نشان می‌دهد که در موفق گذراندن این دورۀ حساس و تعیین‌کننده، نقش مؤثری خواهد داشت. بر کسی پوشیده نیست که دهۀ بیست سالگی سرشار از حوادث، ارتباطات و تصمیم‌های حیاتی زندگی است؛ دورۀ گذار از کودکی و نوجوانی به بزرگسالی. بدون شک نگاه رویاگونه و افسانه‌‌ای شما به زندگی تغییر خواهد کرد و با واقعیت‌هایی در هر زمینه روبه‌رو می‌شوید.

این دورۀ پر هیجان و جذاب گاهی به قدری پرماجراست که بعضا منجر به بروز بحرانی روحی خواهد شد؛ بحران بیست سالگی. شما دربارۀ تمام باورهایتان تجدید نظر خواهید کرد و همین امر موجب آشفتگی فکری‌تان خواهد شد. اگر از بچگی به تقلید از والدین‌تان کاری را انجام می‌دادید و چرایش را نمی‌دانستید، در جایی از بیست‌سالگی‌تان آن‌ها را رها می‌کنید و به دنبال چرا می‌گردید.

یکی از تکان‌دهنده‌ترین حقایقی که شاید شما را شوکه کند، این راز است که مدرک دانشگاهی برگ برندۀ شما برای ورود به شغل رؤیایی‌تان نیست! در مجموع می‌توان گفت هدف پل انگون از تألیف این اثر ارزشمند، شناساندن واقعیت‌هایی است که پیش از رویارویی با آن، به شنیدن آن‌ها نیاز دارید.

نکوداشت‌های کتاب 101 راز برای دهه بیست سالگی:

- مانند توصیه‌‎های یک برادر بزرگتر، بامزه و دوست‌داشتنی... پل با بیان تجربیات خود می‌خواهد شما را از دردسرهای احتمالی نجات دهد. (ست گودین)

- می‌توانید از بیست سالگی خود ناامید، ترسیده و مضطرب باشید یا می‌توانید این کتاب را بخوانید، بیدار شوید و خود را در مسیر درست قرار دهید. توصیه‌های پل در مورد چگونگی موفقیت در بیست سالگی بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. (دن شوابل)

- زندگی هرگز مانند آنچه که تصور می‌شود، نخواهد بود. این فقط یکی از چندین گوهرهای انگیزشی است که در 101 راز پل آنگون برای بیست سالگی شما وجود دارد. (الکساندرا لویت)

- این کتاب خنده‌دار، صمیمانه و بسیار مهم است. بیست سالگی شما یک دوره از زندگی است که اکثر مردم تمایل دارند بارها و بارها در آن زندگی کنند و دربارۀ آن افسانه‌هایی بی اساس و فریبنده می‌گویند، پل این کار را انجام نمی‌دهد. (جف گوینز)

خواندن کتاب 101 راز برای دهه بیست سالگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی علاقمندان کتاب‌های انگیزشی را به خواندن این اثر خارق‌العاده دعوت می‌کنیم.

در بخشی از کتاب 101 راز برای دهه بیست سالگی می‌خوانیم:

بیست‌سالگی و سی‌سالگی همانند آب‌های عمیق و ناشناخته‌ای هستند که دیگر نمی‌توانید دوستان از رَده خارج شده را ببینید.

تمام دوستانی که با آن‌ها پیمان دوستی تا ابد بستید رفته‌اند؛ تاریخ انقضای «ابد» دو سال و خورده‌ای است.

چون نقل‌مکان می‌کنید. ازدواج می‌کنید. بچه‌دار می‌شوید. یا هفته‌ای شصت ساعت کار می‌کنید. نگه ‌داشتن دوستان در بیست‌سالگی سفت‌وسخت‌تر از شکم چندتکۀ جی. آی. جو است (همان آدم‌هایی که مثل دیوارهای زندان سرسخت هستند)، زیرا دیگر تجارب مشترکی با هم ندارید. قرار نیست مثل دوران دانشگاه با هم سر کلاس بروید، بعد ناهار بخورید، سر تمرین بروید، شام بخورید و تا ساعت دو نیمه‌شب با هم وقت بگذرانید.

الان بهترین دوستتان زنگ می‌زند و شاید اولین چیزی که به فکرتان می‌رسد این باشد: «الان چه وقتشه؟!»

وقتی گوشی‌ زنگ می‌خورد، طوری به آن نگاه می‌کنید انگار بچه‌ای است که به‌موقع سر کلاس نرفته و حالا که تنبیهش کردید گریه‌وزاری می‌کند؛ ولی در این وضعیت فقط می‌توانید بگویید: «متأسفم.»

شاید یک روز یا یک هفتۀ بعد خودتان تماس بگیرید. اما به احتمال زیاد وقتی شماره‌اش را می‌گیرید پیام‌ صوتی‌اش را دریافت می‌کنید. بعد همان رسم محترمانۀ بیست‌سالگی را انجام می‌دهید: پیام ضبط‌شده می‌گذارید. این کار تقریباً مثل بازیِ آب‌شو یخ‌شوی دوران کودکی‌مان سرگرم‌کننده و بامزه است، اما با یک تفاوت بزرگ که اصلاً بامزه نیست.

برای همین بعد از چندبار عقب‌وجلو‌ کردن پیام‌های صوتی، چند‌تایی پیام متنی و چند پیغام فیس‌بوکی، چیزی که دستگیرتان می‌شود این است که دوستی‌هایتان به سالی یک‌بار پیام «تولدت مبارک!!!!» در پست فیس‌بوکی خلاصه شده، ‌ و معنای آن چهار علامت تعجب هم این است که مثلاً دوستتان به‌خاطر تولدتان خیلی هیجان‌زده است (این دوستی رفت تا سال بعد).

 ۱۸۴ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-377-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی

برای دانلود کتاب 101 راز برای دهه بیست ‌سالگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 راز برای دهه بیست ‌سالگی
Malmador Gonzales
۱۳۹۹/۱۱/۳
کتاب خوبی بود و تنها نکته منفی که به نظر بنده به این شکل است نویسنده کتاب در بعضی از قسمت‌ها از برای درک خواننده از موضوع فیلم‌ها استفاده میکرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)