دانلود کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته

در کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته، برایان تریسی (Brain tracy) می‌خواهد چیزی را به شما یاد بدهد که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. این ایده‌ها، بینش‌ها و استراتژی‌ها، سکوی پرتابی‌ برای موفقیت مالی میلیون‌ها مرد و زن از تمامی قشرهای جامعه بوده است.

اصول گفته شده در کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته ساده و موثر بوده و به‌کارگیری آن‌ها به نسبت آسان است. هر یک از آن‌ها بر اساس تحقیقات وسیع و مصاحبه‌هایی با هزاران میلیونر خودساخته نوشته شده است. این اصول آزمایش‌شده و دوباره و دوباره درستی آن‌ها به اثبات رسیده است. اگر شما نیز آن‌ها را بدانید و در زندگی خودتان به کار بگیرید در مورد شما نیز موثر خواهد بود.

ما در بهترین دوره در کل تاریخ بشریت زندگی می‌کنیم. افراد بیشتر و بیشتری امروزه ثروتمند می‌شوند. این‌ها کسانی بودند که از صفر شروع کردند. امروزه بیش از ۵ میلیون میلیونر در آمریکا وجود دارند که اکثر آن‌ها خود ساخته هستند و این تعداد ١۵ الی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد. ما حتی میلیونرهای خودساخته‌ای داریم که بیش از ١۰۰ میلیون ارزش مالی دارند و بیش از ۲۰۰ میلیاردر داریم. ما، هرگز این مدل سریع خلق ثروت را در کل تاریخ بشریت شاهد نبوده‌ایم.

جملات برگزیده کتاب ۲۱ راز میلیونر خود ساخته:

- افراد موفق بیشتر مواقع درباره اهدافشان فکر می‌کنند.
- اولین بخش یکپارچگی وجود این است که با خودتان در همه موارد صادق باشد.
- افراد موفق افرادی مصمم هستند و بیش از افراد عادی و معمولی، روش‌های مختلف را امتحان می‌کنند.
- قانون پیچیدگی انسجام می‌گوید فردی که می‌تواند بیشترین مقدار اطلاعات را تلفیق کرده و استفاده کند ، خیلی زود به رأس حیطه کاریش ارتقا پیدا می‌کند.
- وقتی که شما مشغول انجام دادن کاری هستید که عاشق آن هستید، به نظر می‌رسد یک سیر دائمی هیجان، انرژی و ایده‌ها، برای انجام کار دارید. در این صورت کار را بهتر انجام می‌دهید.

 ۷۸ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5996-38-8 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته

برای دانلود کتاب 21 راز میلیونرهای خودساخته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  21 راز میلیونرهای خودساخته
محمد مردمی
۱۳۹۶/۹/۱۳
برای استارت یک مسیر مثبت به طرف موفقیت کتاب بهتری است
mojtaba hatami
۱۳۹۶/۷/۱۶
کتاب بسیار عالی با مطالب کاملا کاربردی بود به همه پیشنهاد میکنم که این کتاب را نه یکبار بلکه چند بار بخوانند
با تشکر
فردین عبدی پور
۱۳۹۶/۷/۱۲
کتاب خوب و پرمحتوا بود کلا کتابای برایان تریسی پرمحتوا هستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۶)