دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید

در کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید نوشتۀ برایان تریسی، بزرگ‌ترین ایده‌هایی که تا به حال کشف شده را خواهید آموخت. می‌آموزید چگونه بیشتر از آنچه تا به حال فکر می‌کردید، کار انجام دهید. یاد خواهید گرفت چگونه کارایی‌تان را دو و سه برابر کنید و خودتان را یکی از ارزشمندترین افراد در سازمان‌تان کنید.

زمانه‌ی فوق‌العاده‌ای برای زندگی کردن است. هیچگاه در طول تاریخ کسب‌و‌کار بیشتر از امروز به مدیران خوب نیاز نبوده است. ولی هنوز ٪20 از مدیران هستند که ٪80 نتایج را به بار می‌آورند. ٪20 از مدیران هستند که بیشترین پول را درمی‌آورند، سریع‌تر ترفیع می‌گیرند و زودتر از ٪80 دیگر به استقلال مالی می‌رسند. چرا اینطور است؟ ساده است؛ مدیران برتر می‌دانند چطور از افرادشان بیشترین بهره‌وری و کارایی را بگیرند و این چیزی است که در کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید (21Great Way To Become An Outstanding Manager) یاد خواهید گرفت.

برایان تریسی (Brian Tracy)، نویسنده این کتاب، یکی از بزرگ‌ترین سخنرانان دنیا در زمینه‌ی رهبری و مدیریت است. او 20 سال تلاش کرد و خودش را کم‌کم بالا کشید. با فروش شروع کرد و در نهایت در راس یک شرکت 265 میلیون دلاری قرار گرفت. تریسی به عنوان مشاور و تعلیم دهنده با بیش از 500 شرکت همکاری کرده که بعضی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیا هم بین آن‌ها هستند. او مدرک بازرگانی دارد؛ صدها کتاب و مقاله درباره‌ی مدیریت خوانده و بیشتر از 250000 مدیر را در سراسر ایالات متحده و 23 کشور دیگر آموزش داده است.

همه‌ی مدیران موفق 3 گرایش دارند. اول اینکه آن‌ها نتیجه‌محور هستند. آن‌ها شدیداً روی خوب انجام دادن کارها تمرکز می‌کنند. دوم اینکه آن‌ها به راه‌حل گرایش دارند. آن‌ها به جای اینکه بهانه‌تراشی کنند یا دیگران را سرزنش کنند، شدیداً روی پیدا کردن راه‌حل برای موانع و سدهایی که در طول روز پیش می‌آید، تمرکز می‌کنند. سوم اینکه همه‌ی مدیران موفق شدیداً عملگرا هستند. آن‌ها دائماً در حال حرکت هستند. آن‌ها با جستجو و مرکز توجه قرار دادن اداره و شرکت‌شان مدیریت می‌کنند. وقتی از کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید، ایده خوبی گرفتید، باید مصمم شوید که فوراً شروع کنید. رابطه‌ی مستقیمی بین اینکه چقدر سریع ایده جدید را عملی می‌کنید و اینکه آیا هیچ‌وقت ایده جدید را شروع کنید یا نه وجود دارد. اگر کارایی داشته باشد، مهارت جدید یاد گرفتید. اگر فوراً جواب ندهد، بازخوردهایی می‌گیرید که می‌توانید خود را با آن اصلاح کنید و به جلو حرکت کنید.

در بخشی از کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید می‌خوانیم:

شجاعت دومین خصلت شخصیتی شایع بین رهبران واقعی است. دارا بودن تصویر ذهنی اولین آن‌هاست. برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، باید در خودتان شجاعت به وجود بیاورید که ریسک کنید، که از حوزه‌ی آسایش‌تان بیرون بیایید و کارهایی را که تضمینی برای موفقیت ندارند امتحان کنید. در پژوهش‌های متعدد مشخص شده مدیران برتر آن‌هایی هستند که علی رغم احتمال همیشگی شکست، ناکامی و ناامیدی، باز هم حاضرند اقدام به کار تازه‌ای بکنند، با ایمان قدم بردارند و به دنبال چیزی بالاتر و بهتر بروند.

 ۴۹ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید
مقدمه
ایده کلیدی شماره 1: وضوح واجب است
ایده کلیدی شماره 2: شایستگی ضروری است
ایده کلیدی شماره 3: محدودیت‌های‌تان را بشناسید
ایده کلیدی شماره 4: خلاقیت‌تان را آشکار کنید
ایده کلیدی شماره 5: با تمام ذهن‌تان روی یک چیز تمرکز کنید
ایده کلیدی شماره 6: اگر به چیزی اعتقاد دارید از انجامش نترسید
ایده کلیدی شماره 7: شخصیت‌تان را پرورش بدهید
ایده کلیدی شماره 8: برای همه جزئیات از قبل برنامه‌ریزی کنید
ایده کلیدی شماره 9: قبل از شروع به کار، آن را سازمان‌دهی کنید
ایده کلیدی شماره 10: در همه‌ی رده‌ها، درست کارمند بگیرید
ایده کلیدی شماره 11: به طور مؤثر تفویض اختیار کنید
ایده کلیدی شماره 12: انتظارات‌تان را بررسی کنید
ایده کلیدی شماره 13: برای کارآیی معیار بگذارید
ایده کلیدی شماره 14: همه را در جریان بگذارید
ایده کلیدی شماره 15: توجه‌تان را روی سطوح بالای کارآیی متمرکز کنید.
ایده کلیدی شماره 16: خودتان را وقف رضایت مشتری بکنید
ایده کلیدی شماره 17: برای سودآوری بالا تلاش کنید
ایده کلیدی شماره 18: در همه‌چیز به کیفیت مقید باشید
ایده کلیدی شماره 19: روی بهبود مداوم تمرکز کنید
ایده کلیدی شماره 20: پیوسته نوآوری کنید
ایده کلیدی شماره 21: افرادتان را پرورش بدهید
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید

برای دانلود کتاب 21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  21 روش عالی برای اینکه مدیر برجسته باشید
حسن محمدگلی
۱۳۹۸/۸/۱۴
سلام نسخه اصلی کتاب رو خریداری کردم ولی کلیه صفحات کتاب سفید و فاقد مطلب می‌باشد، لطفا پی گیری نمایید با تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)