دانلود کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت

  • از: برایان تریسی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت

برایان تریسی در کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت (میکرو کتاب)، توصیه‌های عملی خود را به صورت ۱۰۰ قانون کلی برای موفقیت شخصی و کسب‌وکار بر اساس تجربیات چند ساله خود و بررسی افراد موفق در تمامی سطوح بیان کرده است.

درک و کاربرد این قوانین بسیار ساده است. وی در این کتاب نمونه‌های متعدد زندگی واقعی را برای نشان دادن چگونگی کاربرد این قوانین در جهان و راهنمای عملی و تمرین‌هایی برای کاربرد هر کدام را در کار و زندگی‌تان ارائه می‌هد.

این ۱۰۰ قانون را نباید به چشم یک کتاب دید بلکه باید همیشه به همراه داشت و بر اساس نیاز، آن‌ها را مرور کرد. میکروکتاب ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت (The 100 Absolutely Unbreakable Laws of Business Success) درباره تمامی جنبه‌های زندگی مالی و تجاری صحبت کرده است، از رهبری و توسعه فردی تا تجارت و مذاکره، شما می‌توانید هر زمانی که به آن‌ها نیاز داشتید مثلا قبل یک مذاکره نگاهی به قوانین مربوط به آن بندازید تا با دیدی روشن و صحیح وارد آن شوید. حتی می‌توانید به آن به چشم یک سررسید نگاه کنید و هر روز صبح خود را با بررسی و فکر کردن به یک قانون شروع کنید.

در زندگی و کسب‌وکار، به راحتی می‌توان موفقیت را پیش‌بینی کرد. موفقیت یک رویداد شانسی یا اتفاقی نیست. موفقیت، نتیجه‌ی مستقیم یک سری قوانین و اصول مشخص است. این قوانین همیشه وجود داشته‌اند، همان طور که قوانین ریاضیات، مکانیک و الکتریسیته وجود داشته‌اند. این‌ قوانین جهانی هستند و در بطن دنیا وجود دارند. قوانین مثبت یا منفی نیستند. آن‌ها توسط افراد موفق با گذشت زمان کشف و مجددا بازکشف شده‌اند. هر زمان که مردم به این قوانین عمل کردند، پیشرفت داشته‌اند. بر خلاف آن، هم هر زمان که آن‌ قوانین را نقض کردند، روند پیشرفت و دستاوردشان کند یا متوقف شد. در کل، اگر با این صد قانون زندگی کنید و به آن‌ها عمل کنید، بیشتر از هر زمان و روش دیگری، دستاورد خواهید داشت.

هر چقدر که از این اصول در تفکر و تصمیم‌گیری روزانه‌تان بیشتر استفاده کنید، موثرتر خواهید بود. شما افراد بهتری را جذب می‌کنید و نگه می‌دارید، خدمات و محصولات بهتری را تولید می‌کنید و به فروش می‌رسانید، قیمت‌ها را هوشمندانه‌تر کنترل می‌کنید، با پیش‌بینی بیشتری رشد می‌کنید و با ثبات بیشتری سود خواهید کرد. این ایده‌ها کار سازند. آن‌ها عملا در همه جا به درد شما می‌خورند و تحت هر شرایطی در سیستم تجاری، کارآمد خواهند بود. هر چقدر که بیشتر از آن استفاده کنید، نتیجه‌ی بهتری برایتان خواهد داشت. هر چقدر که زندگی‌تان را بیشتر با این قوانین و اصول تطابق دهید، شادتر و موفق‌تر خواهید بود. یادتان باشد که هیچ محدودیتی وجود ندارد.

برایان تریسی (Brain tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می‌کرده است، اما یک روز به این نتیجه می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می‌کند. اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی‌شود و اوضاع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق‌ترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آن‌ قدر به دنبال پاسخ به این سوال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می‌دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می‌کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کاناداست.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: قوانین زندگی
۸ دقیقه
فصل دوم: قوانین موفقیت
۷ دقیقه
فصل سوم: قوانین کسب‌وکار
۸ دقیقه
فصل چهارم: قوانین رهبری
۹ دقیقه
فصل پنجم: قوانین پول
۸ دقیقه
فصل ششم: قوانین فروش
۸ دقیقه
فصل هفتم: قوانین مذاکره
۷ دقیقه
فصل هشتم: قوانین مدیریت زمان
 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت

برای دانلود کتاب صوتی ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ۱۰۰ قانون شکست ناپذیر در زندگی و تجارت
میلاد موئینی
۱۳۹۷/۳/۴
بسیار عالی. واقعا برام جذاب باکمترین هزینه میتونی خیلی سوالای زندگیتو پیدا کنی. هم ارامش هم اگاهی. هم این که از خیلی اتفاق بدی که تو زندگی میفته میتونی حلش کنی. سپاس👏👏👏
Mohammad amin Tavakoli
۱۳۹۷/۸/۲۲
عالیه این کتاب لامصب
ف پ
۱۳۹۸/۹/۲۲
موفقیت اتفاقی نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)