معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار
قیمت:
18000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

نیک ووییچیچ در پادکست اعتماد به پروردگار درباره‌ی ایمان و حقیقت و توکل بر خدا صحبت می‌کند و شنونده به اینکه خواست و اراده‌ی خداوند؛ سعادتمندی همه‌ی انسان‌هاست، پی می‌برد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

نیک ووییچیچ در کتاب صوتی اعتماد به پروردگار می‌گوید:

در ذهن همه‌ی ما سوال‌های مهمی شکل می‌گیرد؛ اینکه، چرا متولد شدم؟ هدف من در زندگی چیست؟ امید چیست؟ در این کتاب صوتی درباره‌ی این سوال‌ها صحبت می‌شود.

اگر خوشحالیتان وابسته به چیزهای دنیوی باشد چیزهایی مانند دست و پا و تمام چیزهای مادی آن‌موقع خوشبختی‌تان موقتی خواهد بود.

شما در زندگی حق انتخاب دارید و می‌توانید زندگیتان را با تکیه بر نقاط قوت و درک و هوش و گرفتن قدرت از کسی که شما را  آفریده بدست بیارید و به هدفی که برای آن خلق شده‌اید، برسید. شما باید به بهترین شخصی که می‌توانید باشید تبدیل شوید.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)، یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
بخش اول
10 دقیقه
بخش دوم
7 دقیقه
بخش سوم
9 دقیقه
بخش چهارم
4 دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار
نویسنده
گویندهحمید سربندی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
18000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

رامین آقامحمدی
۱۴۰۰/۶/۳
اولا که به نظر من باید آدم ذهنش باز باشه و واسه همه چی گارد نگیره و هر چیزی رو هم سریع قبول نکنه یکم فکر کنه بعد اگه از نظر عقل و منطق به نتیجه رسید که درسته قبول و اینکه ما هر جای دنیا باشیم بالاخره به یه نحوی درباره وجود خدا مطلع میشیم چیزی میشنویم یا کتابی میخونیم و... ولی خدا رو خودت باید حس و کنی هیچ حرف سخنرانی نمی‌تونه این حس رو بهت انتقال بده مگه اینکه خودت از ته قلبت حسش کنی و من وجود خدا رو با یه اتفاق توی زندگیم حس کردم و فک میکنم این حس رو هیچ کس نمی‌تونه با کلمات توضیح بده مگه اینکه خودت احساسش کنی به نظرم لذت بردن از تک تک لحظه‌های زندگی بهترین توصیف برای وجود خداست
یه سید به اسم حسن آقامیری هست خیلی چیزا ازش یاد گرفتم
حمید کریمی
۱۳۹۸/۶/۲۶
کاش به صورت کامل هم این کتاب یا این سمینار صوتی رو بزارین، با تک تک کلماتش اشک ریختم و فهمیدم خیلی از خدا فاصله گرفتم و اصلا این خدایی که این ملاها و اخوندها بهمون معرفی کردن و ازش یه جلاد ساختن توو ذهنمون تفاوت داره با خدایی که ما رو افریده.
خدایا بابت شناخت اشتباهم، بابت قلب تاریکم معذرت میخوام.
sahel Z
۱۴۰۰/۸/۶
بسیار کتاب مفید و ارزشمندی هست.
افرادی مانند نیک ووییچیچ به همه نشان می‌دهند که انسان اگر به خداوند تکیه کند و به توانایی خود اعتماد داشته باشد هیچ محدودیتی برای او متصور نیست.
مهم این هست که در انگیزه و اراده‌ی ما معلولیت و محدودیتی وجود نداشته باشد.
با تشکر از کتابراه برای رایگان کردن کتاب‌های مفید و ارزشمند
گواهرام بلوچ
۱۳۹۷/۳/۱۰
بی نظیرهست ارامش که باگوش کردن به سخنان گیرایی این کتاب نصیب انسان میشه وصف ناشدنی هست پروردگاراسپاس بیپانم تقیم توبادبابت اینکه این کتاب مقدس برسرراهم قرارگزفت باورکنیددوستان اگراین کتاب رابخریدزررنکردیددرودخدابرنویسنده نازنین این کتاب
محمدرضا
۱۴۰۰/۴/۱۲
با شنیدن این کتاب ناخوداگاه گریم گرفت. نمیدونستم که خدا اینقدر مارو دوست داره و ما ازش بی خبریم، پنج ستاره هم واسه امتیاز دادن کمه.
فرزانه نظری
۱۴۰۱/۷/۱۳
کتابی تاثیر گذار و عالی که به بهبود رابطه‌ی ما با خدا منجر میشود. ‌ اگر که میخوای باورهایتان به خدا رو بیشتر کنید این کتاب گوش ککید. صدای گوینده هم خوب بود انصافا
شکور باسقی
۱۴۰۰/۵/۲۵
من کتاب رو رایگان تهیه کردم و از این بابت از کتابراه ممنونم شنیدن این سبک کتاب‌ها در این شرایط سخت مملکتمون واقعا نیازه و این کتاب باعث شد حال بهتری پیدا کنم.
پونه
۱۴۰۰/۵/۵
نمی دونم، کتاب منو یجور دیگه با خدا اشنا کرد جوری که، هیچ وقت بهش باور قلبی نداشتمالانم نمیگم دارم، ولی احساس بهتری دارم.
Mohammad .
۱۳۹۸/۱/۷
همه چیز کتا خوب بود. بعد خوندش حس کردم یه جاهای زندگیمو باید تغییر بدم و حتما برای بقیه پیشنهاد میکنم
Aynaz
۱۴۰۱/۵/۲۳
کتابی بسیار عالی و انگیزشی و انرژی دهنده و خلاصه‌ی کتاب، در یک جمله، تا خدا هست دگر غصه چرا؟؟!!! حتما حتما بخونید نگاهتون عوض میشه.
Net Master
۱۴۰۱/۱۲/۷
وقتی که بار اول شنیدم بسیار لذت بردم، گاهی حرفهایش به نظرم معجزه می‌آید، معجزه‌ای از تمام وجود یک انسان....
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۶/۲۷
خدایا شکرت. برای من خیلی خوب بود و به بنده یاد آوری کرد که چقدر نعمت دارم و نمی‌بینمشون..
ممنونم از تیم خوب کتابراه
محمدعلی نصیری
۱۴۰۱/۳/۱۴
واقعا جای تشکر و قدر دانی داره از شما و همکاران شما جهت جمع آوری مطالب بسیار مفید و آموزنده برای خانواده بزرگ کتابراهی
Samin Raouf
۱۴۰۰/۴/۲۹
کتاب خوبیه. باعث میشه به خاطر دلشته هامون خدا رو شاکر باشیم. و نکات طنز و خنده داری هم داشت توش
Ata Eshraghi
۱۴۰۰/۴/۱۱
کلا هیچ چیز بالاتر از تکون دادن قلب ادم نیست
نیک واقعا تکون میده
مشاهده همه نظرات 59

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی اعتماد به پروردگار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.