معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه

با پادکست زندگی بدون کینه اثر ویکتوریا اوستین قلبتان را از دلخوری رهایی می‌بخشید و زندگی‌ بدون دلخوری و کینه را شروع خواهید کرد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در کتاب صوتی زندگی بدون کینه می‌گوید:

تا زمانی که زنده هستید افراد می‌توانند با گفتارشان و یا اعمالشان شما را دلخور و ناراحت کنند و به احساسات شما ضربه وارد کنند. قبل از اینکه از توهین‌ها دلخور بشوید باید بیشتر فکر کنید و تشخیص دهید که چه اتفاقی رخ می‌دهد و یاد بگیرید که توجه نکنید و زندگی خود را ادامه دهید و هرچه زودتر از آن دلخوری‌ها رها شوید، این‌گونه آزادتر خواهید بود.

ما باید شرایط را به نفع خودمان عوض کنیم و همه‌ چیز را به خدا بسپاریم، توهین همیشه پیش خواهد آمد اما مهم این است که ما در آن لحظه چه رفتاری داشته باشیم و با حال پیروزی، شادی و آرامش زندگی کنیم.

نمی‌توان با یک قلب دلخور با تلخ‌کامی و عصبانیت زندگی کنیم و بعد انتظار داشته باشم به تمام آن چیزی تبدیل شویم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است.

امروز باید تصمیمی بگیرید و اگر در نادیده گرفتن توهین‌ها مهارت پیدا کنید زندگی رضایت‌بخش‌تر و شادتری خواهید داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه
نویسنده
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۶۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه

م مسعودی
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
یک میکرو کتاب صوتی که به طرز شگفت‌انگیزی روز من را ساخت👏👏👏⚘
چه استعاره جالبی از این که در دستور استفاده از لکه‌بر نوشته لکه‌ها را هر چه سریع‌تر پاک کنید زیرا هر‌چه بیشتر بمانند بیشتر اثرشان می‌ماند و دلخوری‌ها و کینه‌ها هم همینطورند یا این که حضرت مسیح در واکنش به توهین‌ها محل را ترک می‌کرد تا
اسیر آن‌ها نشود و به خدا واگذار می‌کرد.
چه بسیار آموزه‌های دینی داریم که یاد نگرفته‌ایم چگونه آن‌ها را تفسیر کنیم و خیلی سرسری و بی‌توجه مانند یک داستان از شخصی فَرا‌زمینی از آن گذشته‌ایم و فکر کرده‌ایم این کارها فقط از معصومین سلام‌الله‌علیهم بر می‌آید و نه انسان‌های عادی.
و برایم جالب بود که یک هم‌نوع از اقلیت‌های محترم‌دینی چه جالب زندگی پیامبر را به زندگی ما بعد از هزاران سال گره می‌زند و توصیه به الگو برداری و درس گرفتن می‌کند بدون آن‌که تاریخ انقضا داشته باشد
یاد بگیریم که هر سخن و نوشته‌ای را با گوش‌جان بشنویم و تفکر کنیم. لحظه‌ها غنیمتند و کتابهای صوتی ارزش‌بخشِ به آنها.
با تشکر از کتابراه🙏🙏🙏🙏
r. Karimiyan
۱۴۰۰/۴/۲۰
اینکه به ناراحتی‌ها و دلخوری‌ها اهمیت ندیم و بدون لحظه‌ای درنگ اونا رو از فکر و قلب خودمون بیرون کنیم یک بحثه و اینکه بتونی افرادی را که باعث این رنجش و ناراحتی شدن ببخشی یک مبحث جداست من میتونم به دلخوریا و ناراحتیا فکر نکنم و به زندگیم برسم اما کسانی که باعثش شدند رو نمیتونم ببخشم، بنظرم بعد از و گذشت زمان دیگه حتی به اون افراد اون رنجش‌ها فکر هم نمیکنی ولی در یه بزنگاه‌هایی که ناچارا یادش می‌افتی اون ته قلبت نمیتونی بگذری و میگی واگذار خدا میکنم، من فکر میکنم اونا که حرف از بخشش میزنن و ادعا دارن یا با خودشون یا با دیگران رودربایسی دارن.
❁🅽︎🆉︎❁
۱۴۰۱/۱/۱۲
فقط ۹ دقیقست.
و پنج دقیقه اول فقط میگفت رها کنید و...
ولی قسمتی که برای من جالب بود رو می‌نویسم:
اینکه وقتی کسی به ما حرفی میزنه و ما ناراحت میشیم ما باید زمان و انرژیمون رو برای توجه به تک تک کلماتش بذاریم و بپرسیم منظورش چی بود؟ تازه شاید حتی منظوری هم نداشته باشه پس بهتره که اون رو به خدایی که قضاوت درست رو میتونه انجام بده بسپاریم. بیشتر جنبه یادآوری داشت
مهدی اعتمادی خواه
۱۴۰۱/۴/۵
سلام خدا قوت
کتاب رو گوش بدید و لذت ببرید
کینه‌ها و رنجش‌ها رو پاک کنید
برای کسانی که کینه ازشون به دل دارید دعا کنید تا کینه‌ها از دلتون برن و شاد و سرزنده بشید
سعی کنید اول کینه‌های کهنه رو ببخشید تا قوی تر بشید همانطور که مثال لکه لباس رو زده هر چه کینه بیشتر بمونه سخت تر پاک میشه سعی کنید هر لحظه با عشق زندگی کنید تا از کسی کینه نگرید❤
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
کتابی مربوط ب تصفیه درونی و این ک چطوری از این کینه و رنجش‌ها رها بشیم وبتونیم رها زندگی کنیم چطور ببخشیم و چطور این دلخوری هوایی ک منجر ب رنجش و کینه و بعد نفرت و انتقام میشه رو خنثی کنیم و رها بشیم و سبکبال زندگی کنیم
محمد ایرانی
۱۳۹۸/۱/۱۸
عالی برای من اولش کتاب را باز نمی‌کرد اما یه بار حذف فایل کردم و بعد حذف از کتابخوانه من (البته کتاب را نشان کردم که گمش نکنم) بعد دوباره آوردمش تو کتابخانه‌ام اضافه کردم به راحتی درست شد با تشکر فراوان از تیم کتابراه
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۰/۱۱/۳
سلام
با این توصیه در کتاب و تکرار‌ای آموزش که بانو عنوانش میکنه با مثال‌های واقعی، شروع به باور قضاوت ممنوع و کش دادن ممنوع پرداختم. بیش از دوهفته است که هرروز پاک تر از این میشم.
دست مریزاد بانو🙏💛
سیده زهرا سعادتی
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
در واقع یک سخنرانی کوتاه و مفید است. با توجه به نکته‌ی مهمی که در موردش صحبت میشود، بهتر است که بارها و بارها در روزهای متفاوت شنیده بشود، تا در ذهن نهادینه بشود.
ghafoor dazi
۱۴۰۱/۱/۹
درباره اون جمله ش که میگه کسی که باعث کینه مون میشه رو به خدا واگذار بکنیم فکر کنم با بخشش منافات داره و یک جور نفرین معنیش میکنم شاید هم زیادی حساس شدم
atefeh habibi
۱۴۰۱/۱/۴
کلا پشیمونم از خوندن کتابای ویکتوریا اوستین. همشون شعارن و تکراری. فقطم داد میزنه و بقیه هم فقط تشویق میکنن. برای حرفایی که همه میدونیم.
بهنام زرکش
۱۳۹۷/۳/۱
بانو اوستین یک اسطوره واقعیه... اما جلد این کتاب واقعا یک شاهکاره!!
Khaton Antik
۱۴۰۰/۶/۱۶
تکنیک خاصی نبود توش ولی خیلی ساده صحبت کرده، و واقعا هم موضوع پیچیده ایی نیست، گوش بدید
ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۴/۹
واقعا ویکتوریا اوستین هم مثل جول اوستین (همسرش) حرفا تاثیر گذاره، توصیه میکنم گوش بدین✅
فرشته دهقان
۱۴۰۰/۱/۱۶
کتاب بسیار کوتاهیست
ولی درس بزرگی به ما می‌دهد که از کسی کینه نداشته داشته باشیم و بتونیم ببخشیم
M M
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
موافقم کینه باعث میشه روز به روز بیشتر درون دریای جهل غرق بشیم.
مشاهده همه نظرات ۴۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی زندگی بدون کینه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.