معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار

چقدر از حمایت‌های معنوی خداوند در طول زندگی‌تان آگاه هستید؟ جول اوستین در خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار، درمورد این موضوع صحبت می‌کند که در کوچک‌ترین اتفاقات زندگی ما نشانه‌هایی از حضور پروردگار وجود دارد. این کتاب صوتی از یکی از سخنرانی‌های تلویزیونی این نویسنده و سخنران انگیزشی برگرفته شده است.

درباره خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار:

جول اوستین عقیده دارد تنها ارادهٔ خداوند است که جلوی تمامی مشکلات و پستی بلندی‌های زندگی را می‌گیرد و شما را در تاریک‌ترین لحظات زندگی‌تان یاری می‌رساند. پروردگار چیزی برای شما در نظر گرفته است که بسیار باارزش‌تر و مهم‌تر از آن چیزهایی است که در ذهنتان انتظارش را می‌کشید.

این نویسنده و سخنران برجسته در سخنرانی خود به اسم قدرت خداوند فراتر از حد انتظار (The God Who Exceeds Expectations) درمورد همین موضوعات صحبت می‌کند. او می‌گوید بدانید که همیشه پروردگار چیزی فراتر و عالی‌تر از چیزی که از او درخواست کرده‌اید برایتان فراهم می‌کند. فقط کافی است به او اعتماد داشته باشید و منتظر زمان مناسب باشید.

با شنیدن این سخنرانی به این نکته پی می‌برید که در طول عمر خود ممکن است موقعیت‌هایی سر راهتان قرار گیرد که حتی فکرش هم نمی‌کنید و آن موقعیت‌ها شما را به جاهایی رهنمود می‌کنند که در مخیله‌تان نمی‌گنجد. کافی است صبر داشته باشید و به عشق الهی ایمان بیاورید و به آن اعتماد کنید.

خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن سخنرانی‌های موفقیت و انگیزشی علاقه دارید یا جزو افرادی هستید که در زمان بروز مشکل احساس ضعف می‌کنید، شنیدن این سخنرانی می‌تواند به شما کمک زیادی کند.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 به دنیا آمد. او در ایالات متحده سخنرانی‌هایی داشته که حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیش از 200 میلیون نفر در بیشتر از 100 کشور جهان به آن‌ها گوش می‌کنند. جول اوستین (Joel Scott Osteen) کتاب‌هایی نوشته که اکثر آن‌ها در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و بعضی از آن‌ها بیش از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

این نویسنده برجسته و مشهور همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «خالی شدن از احساسات منفی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار می‌شنویم:

داستان مردی که نصف عمرش از بیماری کلیوی رنج داشت و شنیدین؟ بالاخره به جایی رسید که در نهایت باید پیوند عضو انجام می‌داد. همسرش دعا کرد که شاید خودش بتونه بهش اهدای عضو انجام بده. رفت و آزمایش داد و مشخص شد که میتونه عضوشو بده. هردوشون خوشحال شدن. رفتن همون کلینیک تا پیوند عضو رو شروع کنن. وقتی دکتر خواست تا کلیهٔ خانومه رو برداره، متوجه شد که اون خانم به جای دو کلیه، سه تا کلیه داره. به جای دو کلیه سه کلیه!

خیلی نادره! هر سه کلیهٔ اون خانم در کمال صحت و سلامت بودن. اون یه کلیه رو برداشت و اونو داد به شوهرش و اون خانمه هنوز دو تا کلیه‌شو داشت. اینجا خدا فرای انتظاراتشون بهشون کمک کرده. خداوند همه چیزو میدونه؛ اون میدونه که شما چی میخواین. اون میدونه که کیو میخواین. همه چیزو سر راهتون میذاره. آدم‌های درست. خدا حواسش بهتون هست. لطف بیش از حد خدا همیشه وجود داره. یه جایی خدا بیشتر از انتظاراتتون بهتون کمک میکنه. شما به هیچ وجه به تنهایی نمی‌تونستین، خداوند بود که به شما لطف کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
بخش یک
۷ دقیقه
بخش دو
۹ دقیقه
بخش سه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۸۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار

سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۱/۱/۱۰
سلام و احترام؛ خداقوت میگم، این کتابچه رو با احترام توصیه میکنم.
علیرغم اینکه داستان‌ها و روایات ذکر شده در این سخنرانی که به صورت کتابچه دراومده، در کتاب‌های دیگر ایشان مکرر بیان شده و تماماََ تکراری بودند، اما با این وجود، شنیدن پندهای طلایی و نکات ارزشمندی که از زبان جناب جول اوستین و با صدای
گرم جناب قناعت پیشه یادآوری میشوند، کاملا ارزش وقت و هزینه را دارد و شاید تنها چیزی باشد که در این لحظه نیاز داشته باشیم!
از نظر اینجانب به خاطر تکراری بودن داستانها ولی تاثیرگذار بودن آن‌ها ۴ ستاره کامل میگیرد ولی وقتی صدای ایشان میتواند برای شما و من بُعد زمان و مکان را درهم بشکند و در عمق وجودمان امید و هدایت ایجاد کند، چرا که نه؟ ۵ ستاره هم کم میتونه باشه. متشکرم از کتابراه، سرکارخانم سبزچمنی و جناب قناعت پیشه.
مریم رنجبری
۱۴۰۰/۹/۱۷
خیلی خوب بود آدم امیدوار میشه و ارامش میگیره یجاهاییش اینقد فراتر از حد انتظاره که ادم باورش نمیشه ولی واقعا خدابخواد همه چیز فراتر از انتظاراتمون پیش میره، من چندین دفعه گوش دادم تاقشنگ بتونم با تمام وجود درک کنم. صدای گوینده هم بینهایت انرژی و انگیزه بخش بود. این تیکه اشو هرروز با خودم تکرار چون میکنم خیلی خیلی دوست داشتم (ما دنبال چیزهای ممکنیم خدا دنبال غیر ممکنه)، خدا استاد شگفت زده کردن هر کدوم از ماست👌
مهدی اعتمادی خواه
۱۴۰۱/۴/۱
سلام دوستان عزیز
کلمات جوئل جادوییه هر کلمش ایمان رو یادآوری میکنه صدای آقا قناعت پیشه همراه با کلام جوئل معجزه شده
اکثر افراد در خصوص کتاب‌های این چنینی بعد یه مدت از گوش کردن خسته میشن
دقیقا اون زمان نهایت تاثیر در ضمیر ناخودآگاهه وقتی خودآگاه از تکرار خسته بشه خودکار میره کنار تا ناخودآگاه بیاد بالا و کلام و انرژی مثبت در ضمیر شما جا بیافته
نارین نصرتی
۱۴۰۱/۱/۱۵
یکی از بهترین کتاب‌های این نویسندست و محتوای خوب و جذابی رو داره و باعث میشه که بخواید در بعضی از فکر‌ها و رفتار هامون تجدید نظر کنیم و ارامش بیشتری رو به زندگیمون راه بدیم. حتما سعی کنید قسمت‌های مهمش رو یادداشت کنید و به خودتون یاداوری کنید ❤
سحر جهانی
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
من تمام کتاب‌های جول استین را مطالعه کردم به نظرم کتاب هایش زندگی ادم را میتونه عوض کنه. و یک ارامش خاصی تو کتاب هایش هست که من وقتی میخونم احساس قدرت و اعتماد به نفس میگیرم
--{Ariyan}-- __{Masoud}__
۱۴۰۰/۱۱/۷
یکی از بهترین، شیرین‌ترین و بزرگترین درس‌های خداشناسی بوووود. باید بارها و بارها گوووش داد و عمل کرد و ایمان داشت بهش. سخت‌ترین بخش موضوع هم همینه، ایمان و اعتقاد بهش.....
Monire Sh
۱۴۰۰/۱۲/۵
بسیار خوب واثر بخش بود به من انگیزه داد تا به جلو حرکت کنم ایمانم را تقویت کنم و به رویاهایم شانس تجلی بدهم
shiva msi
۱۴۰۰/۸/۳
خیلی عالی بود اگه از نظر روحی بهم ریختین و ناامیدین گوش بدین
علی محمد شریعتی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
بسیار عالی کامل و جامع میباشد میباشد به آدم امیدواری و دلگرمی می‌بخشد
فاطمه ذاکرحسین
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
مرتب برای بازسازی ذهن خودم در ایمان و توکل به خدا به این کتاب صوتی گوش می‌دهم
پریا حلاجی
۱۴۰۰/۱۰/۱۹
گوینده عالی، کتاب هم خیلی دلنشین هستش، به روحتون این کتاب رو هدیه بدید 💖🙏🏻
دشتی حامد
۱۴۰۰/۹/۵
خداوند همیشه تو جایی ک انتظار نداری خودشو نشون میده
بهار حسین پور
۱۴۰۰/۸/۲۸
همیشه کتابای ایشون انگیزه فوق العاده‌ای بهم میده. عالیه
مینو بحق
۱۴۰۰/۸/۲۶
بد نبود. مطالبش انگیزشیه اما عمیق نیست. اثرش حس میکنم موقتیه.
ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۷/۱۸
خیلی خوب بود به زندگیم روحیه جدیدی بخشید.
مشاهده همه نظرات ۳۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قدرت خداوند فراتر از حد انتظار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.