معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری: راهکارهایی برای مسلط شدن بر دیگران

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری: راهکارهایی برای مسلط شدن بر دیگران
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری: راهکارهایی برای مسلط شدن بر دیگران

چگونه می‌شود بر دیگران تسلط کافی پیدا کرد؟ رابرت گرین در خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری، راهکارهای مفید و قابل توجهی برای نفوذ بر دیگران و در نهایت ارتباطاتی بهتر را آموزش می‌دهد. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید در هر موقعیتی بر اطرافیانتان تاثیر بگذارید.

درباره خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری:

«زیبایی او، آن‌طور که به ما گفته‌اند، به‌خودی‌خود نه بی‌همتا بود و نه بیننده را میخکوب می‌کرد. بلکه این لطافت طبع و دلربایی و شیرینی لحن صدایش بود که او را جذاب می‌کرد.»

این‌ها سخنانی هستند که «پلوتارک»، تاریخ‌نگار و زندگی‌نامه‌نویس مشهور یونان باستان درمورد کلئوپاترا، آخرین فرعون مصر باستان و از قدرتمندترین و بزرگ‌ترین پادشاهان زن در تاریخ جهان گفته است. همه می‌دانند که این زن چقدر جذاب بود و چقدر دیگران را به‌راحتی اغوا می‌کرد و آن‌ها را تحت سلطه و فرمان خود در می‌آورد.

طبق گفته پلوتارک کلئوپاترا نه به‌خاطر زیبایی‌اش بلکه به دلیل هنرش در لطافت طبع بود که افراد را به سمت خود جلب می‌کرد. بسیاری از اغواگران بزرگ دیگر در جهان نیز به همین شکل افراد را جذب خود می‌کردند و به شکلی ناخودآگاه آن‌ها را تحت سلطه خود قرار می‌دادند. اما این امر چگونه ممکن می‌شود؟ آیا این یک خصوصیت ذاتی یا نوعی کاریزما است؟

رابرت گرین در کتاب هنر اغواگری (The Art of Seduction) این نوید را به شما می‌دهد که این موضوع چیزی کاملاً اکتسابی است و با یادگرفتن چند تکنیک ساده به‌راحتی می‌توان به فردی اغواگر تبدیل شد. این کتاب به‌عنوان یک راهنمای عملی برای نفوذ بر دل‌های دیگران به شما کمک می‌کند که با سلطه بر افراد به هرآنچه که می‌خواهید برسید.

نویسنده با ارجاع به افراد زیادی در تاریخ جهان مثل کلئوپاترا، جان اف کندی، اندی وارهول و ژوزفین بناپارت و اندیشمندان بزرگی مثل فروید، اووید، کیرکگور و اینشتین، تاکتیک‌های اغواکننده آن‌ها را به شما آموزش می‌دهد. با شنیدن کتاب هنر اغواگری می‌توانید قوانین تسلط بر دیگران را یاد گرفته و به‌راحتی بر دیگران تأثیر بگذارید.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری:

- بسیار شفاف و روشن‌کننده. (گاردیَن - روزنامهٔ بریتانیایی)

- بسیار متقاعدکننده. (فوربز - یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی آمریکا و جهان)

- تخصص گرین تجزیه‌وتحلیل زندگی و فلسفه شخصیت‌های تاریخی مانند سان تزو و ناپلئون و استخراج نکاتی از آن‌ها در مورد نحوه انجام کارها بامهارت زیاد است. (نیویورک‌تایمز - روزنامه معتبر و مشهور آمریکایی)

- گرین لیستی از رفتارهای بلندپروازانه افراد را در این کتاب تنظیم کرده است. فقط خواندن فهرست مطالب برای برانگیختن کمی شهوت برای کسب قدرت کافی است. (New York magazine)

خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید در اجتماع، توجه افراد زیادی را به خود جلب کنید و دیگران را تحت نفوذ خود قرار دهید، این کتاب مناسب شما است. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های خودسازی و توسعه فردی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

با رابرت گرین بیشتر آشنا شویم:

او یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک‌تایمز است که در 14 می 1959 به دنیا آمد. وی تاکنون کتاب‌هایی مثل «48 قانون قدرت»، «33 استراتژی جنگ» و «پنجاهمین قانون» را نوشته و هرکدام فروش قابل‌توجهی را نیز کسب کرده‌اند. رابرت گرین (Robert Greene) در دنیای تجارت نیز طرفداران زیادی دارد و همواره از او به‌عنوان نویسنده‌ای یاد می‌شود که طیف مخاطبان و هوادارانش گسترده و متنوع است.

همچنین کارهای گرین در رسانه‌های مطرحی چون نیویورک‌تایمز، USA Today، CNN، نیویورکر، نیوزویک، لس‌آنجلس تایمز، فوربس، هافینگتون‌پست، هفته تجارت و... دیده شده است.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری می‌شنویم:

در پاییز سال 1795 پاریس وضعیت بسیار عجیبی داشت. دورهٔ وحشت ناشی از انقلاب فرانسه به پایان رسیده بود و دیگه صدای گیوتین و قتل‌عام مردم به گوش نمی‌رسید. درواقع مردم بعد از مدتی نبرد و درگیری کمی به آسایش رسیده بودن. به همین خاطر در گوشه‌وکنار کشور جشن‌ها و پایکوبی‌هایی برپا بود. در آن زمان ناپلئون بناپارت با بیست و شش سال سن، علاقه‌ای به خوش‌گذرانی نداشت. این ژنرال جوون بسیار بلندپرواز بود و دوست داشت که دوباره به فتوحات بیشتری دست بزنه.

در یکی از اون روزا زنی به نام ژوزفین که بیوه‌ای سی و سه ساله بود به دفترش اومد. ناپلئون به شدت تحت‌تاثیر زیباییش قرار گرفت و دست و پاشو گم کرد. ناپلئون بسیار خجالتی بود ولی وقتی اون زن اونو به یه مهمونی دعوت کرد، نتونست درخواستشو نپذیره. ناپلئون تو اون مهمونی بسیار خجالت می‌کشید. بیشتر کسایی که از گیوتین جون سالم به در برده بودن هم توی این مهمونی حضور داشتن. جالب اینجا بودن که ژوزفین خودش هم از چنگ گیوتین فرار کرده بود!

با این حال ژوزفین به مهمونی شکوهی ویژه عطا کرده بود. بیشتر در بین جمع بود و گاهی جمع و ترک می‌کرد تا به ناپلئون بپیونده. بعد از اون مهمونی ناپلئون بارها به دیدار این زن رفت. اما گاهی ژوزفی ناپلئون رو به شدت نادیده می‌گرفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب
۳ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: قانون اغواگری شمارهٔ یک و دو
۱۷ دقیقه
فصل دوم: قانون اغواگری شماره سه و چهار
۲۰ دقیقه
فصل سوم: قانون اغواگری شماره پنج و شش
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: قانون اغواگری شماره هفت و هشت
۱۸ دقیقه
فصل پنجم: قانون اغواگری شماره نه و ده
۱۰ دقیقه
فصل ششم: قانون اغواگری شماره یازده و دوازده
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: قانون اغواگری شماره سیزده و چهارده
۹ دقیقه
فصل هشتم: قانون اغواگری شماره پانزده و شانزده
۸ دقیقه
فصل نهم: قانون اغواگری شماره هفده و هجده
۷ دقیقه
فصل دهم: قانون اغواگری شماره نوزده و بیست
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری: راهکارهایی برای مسلط شدن بر دیگران
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری

مرضیه علیزاده
۱۴۰۰/۷/۲۴
بسیاااااار مفیدئ راه گشا
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی هنر اغواگری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.