معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط

در پادکست عشق بدون شرط یکی از تأثیرگذارترین سخنرانان دنیا، نیک ووییچیچ درباره‌ی عشق سخن می‌گوید که بزرگترین هدف زندگی است. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) می‌گوید: هیچ فردی نمی‌تواند به شما بگوید که چه کسی هستید. باید خودتان بفهمید و باید این توانایی را داشته باشید که به خودتان احترام بگذارید و قبل از اینکه بخواهید محیط اطرافتان را تغییر بدهید، یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید.

شما بسیار باارزش هستید و می‌توانید خیلی کارهای مهم انجام بدهید. اما تا زمانی که هدف زندگی‌تان را پیدا کرده باشید، زندگی ارزش زندگی کردن را دارد.

شما حق انتخاب را دارید که کسی را شاد کنید یا به کل نابودش کنید، حق انتخاب دارید که به سمت اهداف و رویاهایتان قدم بردارید یا اینکه از اهدافتان دور شوید، حق انتخاب دارید که ادامه بدهید یا جا بزنید. زمانی که شکست خوردید، دوباره تلاش کنید و دوباره و دوباره...

نیک ووییچیچ، یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند. از آثار معروف او می‌توان به کتاب زندگی بی‌حد و مرز اشاره کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۷ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط
نویسنده
گویندهحمید سربندی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط

Atieh Karimi
۱۴۰۰/۵/۲۶
این کتاب در واقع سخنرانی ووییچیچ هست. کتاب انگیزشی هست. اما من خودم شخصا با متن و گوینده کتاب حال نکردم. خیلی از جمله"برام مهم نیست... من همینی که هستی رو دوست دارم"استفاده میکنه و انگار دعوا داره
سمیه درودیان
۱۴۰۰/۴/۸
قشنگ بود سخنرانی خوبی بود. البته تکراری بود اما جالب بود چون دیدگاه مثبت وقتی برای ادم تو زندگی لمس باشه تکراری میشه اما واقعا خوب بود در دوران راهنمایی نوجوان گذاشته بشود راهبردی عالی هست
Hengame Adibzade
۱۳۹۹/۴/۷
درود٬روزتون الهی٬نیک ازتوانمندیهایه فیزیکی ومتافیزیکیش به بهترین شکله ممکن بهره میبره٬تجربیاتش نیازه جامعه‌ی ماست٬گوینده بیشترازاینکه حسه یه آدمه بسیارباتجربه روانتقال بده شیطنت روانتقال میده٬سپاس.
Z H
۱۴۰۰/۵/۸
این کتاب، نگرشم به آدمهای اطرافم را عوض کرد. بعد از خواندن این کتاب با دیدن هر آدمی سعی میکنم ویژگی مثبتی در او پیدا کنم و تحسینش کنم. خوندنشو توصیه میکنم. 😊
محسن جمالی
۱۴۰۰/۵/۸
کتاب راجب پذیرفتن خود هست و عشق بی قید وشرط به خود و زندگی... عالیه اخه کسی این حرفا رو میزنه که‌ی انسان غیر عادی هست و کامل نیس اما زندگی کامل وعالی داره.
ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۴/۱۶
این دومین کتابی بود که از این نویسنده میشنوم، واقعا صحبت هایش تاثیر گذار هست. توصیه میکنم حتما گوش بدین و متوجه بشین که همیشه یکی هست که دوستون داره!
کاربر HG
۱۴۰۰/۴/۸
چقد خوب بود، چقد حس خوب داشت، با اینکه قبلنم جایی گوش کرده بودمش ولی واقعا باز هم لذت بردم... انگیزه، عشق، محبت و پاکی در این پادکست موج میزد😍😍
نسیم ش
۱۴۰۰/۶/۳۱
چقدر ادم میتونه ذهن قوی داشته باشه که خودش رو از محدودیتهای ۰مسش آزاد کنه خیلی سخته کتاب الهام بخشی بود
مشاهده همه نظرات ۲۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی عشق بدون شرط و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.