معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها
قیمت:
9800 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

مارک منسون در کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها (میکرو کتاب)، به بررسی چگونگی شکل‌گیری عادت‌ها، اثرگذاری و اثرپذیری افراد از عادت‌های شکل‌ گرفته و کاربردهای آن‌ها می‌پردازد.

با کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها (All About Habits) یاد می‌گیریم که چطور عادت‌ها را ایجاد یا حذف کنیم. به افرادی فکر کنید که هر روز صبح بلند می‌شوند، تختخواب‌شان را مرتب می‌کنند، تا ظهر همه کارهایش را انجام می‌دهند، بعد از ظهر نواختن سازی را تمرین می‌کنند، در وقت فراغت‌شان زبان جدیدی یاد می‌گیرند، هر شب به باشگاه ورزشی می‌روند، بودجه‌ی مورد نیازشان را به طور کامل تأمین می‌کنند، به مادرشان تلفن می‌زنند، به سگ‌شان غذا می‌دهند، جای بچه را عوض می‌کنند و...؛ واقعا فکر می‌کنید که آن‌ها بر خلاف موجی از مقاومت درونی هر لحظه از روز خودشان را مجبور به انجام همه این کارها می‌کنند؟ البته که نه! آن‌ها توانایی مدیریت تانکر سوخت اراده‌شان و شناخت کاملی بر عادت‌های خود دارند.

مارک منسون (Mark Manson)، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت مالی است، اما علاقه زیادی به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته است. او زمانی که کاملا ناشناس بود اولین کتابش را منتشر کرد و با این که کسی او را نمی‌شناخت، در کمتر از یکسال توانست 15 هزار نسخه از آن را بفروشد. او همچنان وبلاگش را به روز نگه می‌دارد و یکی از پر مخاطب‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها می‌شنویم:

تربیت نیروی اراده، با اتکا به انجام پیوسته‌ی امور حاصل می‌شود؛ برای مثال، کارهایی نظیر انجام تکالیف خانه یا تمیز کردن دندان‌ها با نخ دندان، که در نوجوانی بسیار دشوار بودند، در بزرگسالی، با شکل گرفتن آستانه‌ی بالاتری از تخلیه نفس، به کاری ساده و بدون فکر قبلی بدل می‌شوند؛ چرا که عضله‌ی نیروی اراده، بزرگت‌ر و قوی‌تر خواهد شد و از آن‌جا که توجه به سلامت خود افزایش می‌یابد، انجام این کارها احساس خشنودی و حتی هیجان به دنبال دارد. به همین دلیل برخی افراد قادرند 12 تا 16 ساعت در روز کار کنند در حالیکه دیگران تقلا می‌کنند برای خودشان قهوه بریزند. این بدان معنا نیست که آن‌ها انسان‌هایی فوق‌العاده‌اند و یا ژنوم‌شان تغییر یافته است و دیگرانی که توانایی کافی برای تمرکز روی کار را ندارند دچار اختلال عصبی هستند؛ آن‌ها فقط تانکر سوخت‌شان را تا سطحی ساخته‌اند که به آن عمل می‌کنند.

برخی افراد در زمانی طولانی، به اندازه‌ای نیروی اراده خود را تقویت کرده‌اند که انجام 12 ساعت کار در روز برایشان طبیعی می‌شود. این موضوع احتمالاً بزرگترین مبحث برای مطالعه در دانشگاه‌ها است. بسیاری از ما در حالی که هفته‌های متمادی وقت‌مان را برای کارهای بیهوده تلف کنیم، قادریم برای دادن امتحان یا ارائه‌ی مقاله‌ی پژوهشی در دانشکده، با بیدار ماندن در تمام شب، یا تلاش فشرده چند روز قبل از امتحان، تمامی فرصت‌های خود را هدر بدهیم؛ من اینگونه بودم و تا اندازه‌ای از این کار پشیمانم.

گاهی در دوره‌ای از زندگی، به مواردی بر می‌خوریم که آرزو می‌کنیم‌ ای کاش قادر بودیم یکی از این دوره‌های دشوار و ماراتن گونه را به راحتی انجام می‌دادیم؛ یا آرزو می‌کنیم که‌ای کاش می‌توانستیم کسب و کار خود را راه بیاندازیم و در صورت لزوم، برای ارتقاء آن، دوره‌های متوالی این ماراتن‌ها را طی می‌کردیم؛ اما بیایید به موضوع اصلی برگردیم: نیروی اراده فناپذیر است، با این حال می‌توان آن را تمرین داد و ساخت؛ دستیابی به چنین توانی در دراز مدت اتفاق می‌افتد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست؟
1 دقیقه
درباره کتاب
1 دقیقه
درباره نویسنده
2 دقیقه
مقدمه
5 دقیقه
فصل اول: آزمایش شیرین
6 دقیقه
فصل دوم: نیروی اراده مانند یک عضله است
7 دقیقه
فصل سوم: انضباط نفس مجموعه‌ای از عادت‌های سالم است
7 دقیقه
فصل چهارم: نحوه عملکرد عادت‌ها
11 دقیقه
فصل پنجم: چه مدت طول می‌کشد تا یک عادت جدید شکل بگیرد؟
2 دقیقه
فصل ششم: حرف آخر درباره نیروی اراده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

ص م
۱۴۰۱/۴/۱۸
مارک منش در کتاب همه چی در باره عادت، براستی خیلی واضح و رسا در مورد سیستم شکل گیری عادت‌ها، تاثیر عادات بر زندگی، انظباط نفس که به عنوان عاملی برای شکل گیری عادات خوب و در نتیجه قوی کردن عضله اراده بدون خسته کردن و تخلیه نفس می‌پردازد. ایشان بسیاری از مطالب را که برای درک آن باید چند کتاب در این حوزه خواند را خیلی کامل بررسی کرده‌اند. اگر طالب کتابی در باره عادت‌ها وخلاصی از عادات بد هستید. این کتاب به نظرم عالی است.
Hilda Emdadi
۱۳۹۸/۱/۲
مطالب جالبی رو بیان می‌کنه که اکثر افراد نسبت ب آن‌ها آگاهند ولی توجهی ب آن‌ها ندارند و از کنارش ب راحتی می‌گذرند
Afshin Ramezani
۱۴۰۲/۳/۱۰
این کتاب یاداوری میکنه که چطور با عادت‌های کوچیکی تغییرات بزرگی در زندگی ایجاد میشه
مژگان مرادی
۱۳۹۹/۳/۲۹
تاحدودی خوب بود ولی نمیتوان درمورد نیروی اراده با اینطور بی‌انصافی صحبت کرد
حسین سلیمی
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
کتاب خوبی بود کوتاه و مختصر البته همه این راهنمایی هارا میدانند ولی ساده از کنارش میگذرند
Pejman Fatehi
۱۳۹۸/۴/۱۲
در کل مارک منسون بسیار زیبا بررسی میکنه زیبا مینویسه
ندا هنرجو
۱۳۹۸/۱/۱۷
اصلا کتاب خوبی نبود خیلی تناقص داره اصلا جذب کننده نیست کلمات متناسب هم به کار نرفته
علی محمد خلیلی
۱۳۹۸/۱/۱۳
دسترسی وکاربری اسان به مطالب وکتاب ها.. عالی 👏
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
عادت‌های شما موفقیت‌های شما را میسازند
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی همه‌چی درباره عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.